Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Punkty za ankiety właśnie wprowadzamy do systemu. Dzisiaj znajdziecie je na swoich profilach

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
nogawkuchni napisał(a):

Czy otrzymał ktoś punkty za ankiety,które można było wypełniać do 15 stycznia przysyłane na skrzynkę pocztową na gotujmy? Z tego co przeczytałam powyżej to punkty miały być dodawane do 19 stycznia, a dzisiaj już 20.


Ja jeszcze nie dostałam...

Odp: Tu zgłaszamy problemy

nogawkuchni
Czy otrzymał ktoś punkty za ankiety,które można było wypełniać do 15 stycznia przysyłane na skrzynkę pocztową na gotujmy? Z tego co przeczytałam powyżej to punkty miały być dodawane do 19 stycznia, a dzisiaj już 20.

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Hrabina w kuchni
redakcja napisał(a):

Dziewczyny, nie dostałyście ankiety dotyczącej konkursu Podróż kulinarna z Hortex, ponieważ wzięłyście w nim udział, a zależało nam na uzyskaniu odpowiedzi od osób, które nie uczestniczyły w konkursie.

Jeśli zaś chodzi o ankietę dotyczącą aktywności w serwisie Gotujmy.pl. w tym przede wszystkim konkursów to ponawiamy wysyłkę. Prosimy sprawdźcie swoje skrzynki. Będziemy wdzięczni za wypełnienie ankiety


I wszystko jasne
Dziękuję, wypełnione

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Dziewczyny, nie dostałyście ankiety dotyczącej konkursu Podróż kulinarna z Hortex, ponieważ wzięłyście w nim udział, a zależało nam na uzyskaniu odpowiedzi od osób, które nie uczestniczyły w konkursie.

Jeśli zaś chodzi o ankietę dotyczącą aktywności w serwisie Gotujmy.pl. w tym przede wszystkim konkursów to ponawiamy wysyłkę. Prosimy sprawdźcie swoje skrzynki. Będziemy wdzięczni za wypełnienie ankiety

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
No właśnie...
Ja też ich nie mam a bardzo, ale to bardzo chcę je wypełnić.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Hrabina w kuchni
Kiedy były wysyłane te dwie ostatnie ankiety? Były jakieś wyznaczone dni tych ankiet, bo nie miałam ich w skrzynce?

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
gosia47-47 napisał(a):

Noruas napisał(a):

A o czym jest trzecia ankieta? Zastanawiam się czy dostałam ją


jedna była z tematem: na temat Konkursu Podróże kulinarne z Hortex
druga była z tematem: chcemy Cię lepiej poznać, by móc polepszać jakość treści, konkursów na stronie, w których mógłbyś brać udział


obie do 15.01


Pierwsza ankieta, którą należało wypełnić do 31.12. dotyczyła kulinarnych filmów video. (Była ona wysyłana do wąskiego grona osób.)

Druga ankieta dotyczyła konkursu Podróż kulinarna z Hortex.

Trzecia ankieta dotyczyła aktywności w serwisie Gotujmy.pl, w tym przede wszystkim aktywności w konkursach.

Dwie ostatnie ankiety należy wypełnić do 15.01.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
Noruas napisał(a):

A o czym jest trzecia ankieta? Zastanawiam się czy dostałam ją


jedna była z tematem: na temat Konkursu Podróże kulinarne z Hortex
druga była z tematem: chcemy Cię lepiej poznać, by móc polepszać jakość treści, konkursów na stronie, w których mógłbyś brać udział


obie do 15.01

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
A o czym jest trzecia ankieta? Zastanawiam się czy dostałam ją

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy