Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
joana30 napisał(a):

Od ok 20 minut kilka razy próbowałam dodać przepis i ciągle pojawia się komunikat, ze wystąpił nieoczekiwany błąd



Spróbuj dodać przepis z innej przeglądarki. Może to pomoże.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

joana30
  • joana30

  • Posty: 7
  • Przepisy: 185
  • Artykuły: 0
Od ok 20 minut kilka razy próbowałam dodać przepis i ciągle pojawia się komunikat, ze wystąpił nieoczekiwany błąd

Odp: Zmiana e-maila

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Cześć Postaram się pomóc, napisz mi proszę adres email, na który chcesz zmienić w wiadomości prywatnej

monaiz napisał(a):

Witam,

chciałabym zmienić adres e-mail jaki podałam na swoim profilu, przy edycja danych nie ma możliwości ani po podświetleniu adresu też nic nie można zmienić. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Monaiz

Zmiana e-maila

monaiz
  • monaiz

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam,

chciałabym zmienić adres e-mail jaki podałam na swoim profilu, przy edycja danych nie ma możliwości ani po podświetleniu adresu też nic nie można zmienić. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Monaiz

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31


Witaj, po prawej stronie pojawił się boks "Dziś moderatorami są", na którym widnieje moderator, który w danym momencie ma dyżur. Mamy nadzieje, że będzie to dla Was ułatwienie. Pozdrawiamy.

Super sprawa..

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Alex_M
  • Alex_M

  • Posty: 60
  • Przepisy: 1760
  • Artykuły: 12
redakcja napisał(a):

Ankha napisał(a):

Czy moglibyście przypomnieć informację o dyżurach moderatorek, przekartkowałam kilkanaście stron tego wątku i nadal nie wiem kto kiedy


Witaj, po prawej stronie pojawił się boks "Dziś moderatorami są", na którym widnieje moderator, który w danym momencie ma dyżur. Mamy nadzieje, że będzie to dla Was ułatwienie. Pozdrawiamy.

fantastyczny pomysł!

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Ankha
  • Ankha

  • Posty: 46
  • Przepisy: 120
  • Artykuły: 0
Dziękuję za szybką odpowiedź Opcja z informacją kto dziś moderuje to faktycznie bardzo przydatna rzecz.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Ankha napisał(a):

Czy moglibyście przypomnieć informację o dyżurach moderatorek, przekartkowałam kilkanaście stron tego wątku i nadal nie wiem kto kiedy


Witaj, po prawej stronie pojawił się boks "Dziś moderatorami są", na którym widnieje moderator, który w danym momencie ma dyżur. Mamy nadzieje, że będzie to dla Was ułatwienie. Pozdrawiamy.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Ankha napisał(a):

Czy moglibyście przypomnieć informację o dyżurach moderatorek, przekartkowałam kilkanaście stron tego wątku i nadal nie wiem kto kiedy


zbysiowa : w środę i w sobotę do 14 : 00
Babciagramolka: we wtorek, w sobotę od 14 : 00 do 22 : 00 i w niedzielę
misia5: w poniedziałek, czwartek i piątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Proponuję, by składniki z promowanej kategorii dawać jako pierwsze, a nie na samym końcu. Dzięki temu punktów nie będzie brakowało.

Punkty powinny już być

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy