Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy( przepisy na konkurs zurawinowy nie zostaly zalaczone do konkursu)

sofieta
  • sofieta

  • Posty: 4
  • Przepisy: 96
  • Artykuły: 3
Witam serdecznie,

wczoraj tj 17/11 okolo godz, 22.00 dodalam 2 przepisy na konkurs zurawinowy( przez aplikacje koknursowa). Dzisiaj tj 18/11 widze przepisy opublikowane, ale nie wlaczone do konkursu. Moderator dal mi odopwiedz, ze nie moze dodac tych przepisow.
widze, ze te same problemy maja tez inne osoby.

bardzo prosze mi powiedziec, kto moze dodac te przepisy .

dziekuje za pomoc,
pozdrawiam,

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zozolek
  • zozolek

  • Posty: 103
  • Przepisy: 35
  • Artykuły: 244
Witam, proszę sprawdzić czy w Pana/Pani profilu nadal nie ma punktów za aktywności, o których Pan/Pani pisze.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Gracer
  • Gracer

  • Posty: 6
  • Przepisy: 300
  • Artykuły: 0
witam,
mam pytanie odnośnie dodatkowych punktów, zgłosiłem się do testera i do NEWSLETTER gotujmy a nie otrzymałem punktów dodatkowych, można to sprawdzić ?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
misia14 napisał(a):

Przed chwilą dodałam 2 przepisy...chciałam zaznaczyć konkurs żurawinowy i niestety nie mam takiej możliwości a konkurs miał trwać wg regulaminu "Konkurs będzie trwał od 28 października do 17 listopada 2013 roku."
Proszę o wyjaśnienie tej sprawy.


Zaczekajcie proszę na odpowiedź do jutra. Myślę, że jak pojawi się admin to uda się rozwiązać ten problem

Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Przed chwilą dodałam 2 przepisy...chciałam zaznaczyć konkurs żurawinowy i niestety nie mam takiej możliwości a konkurs miał trwać wg regulaminu "Konkurs będzie trwał od 28 października do 17 listopada 2013 roku."
Proszę o wyjaśnienie tej sprawy.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Dziękuję Buniu za pomoc Kicaj14 - dzisiaj się tym zajmę

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kicaj14
  • kicaj14

  • Posty: 46
  • Przepisy: 7
  • Artykuły: 3
Babciagramolka napisał(a):

Bo przepisy są sprawdzane przez Moderatorki na bierząco w ramach dyżurów ( tzn. mniej więcej w ciagu dnia gdzieś od 8.00 do 22.00 - oczywiscie z przerwami na odejscie od komputera przez Moderatorkę ( też musi robi9c obiad , wypic kawe itp.)..
Natomist porady zatwierdzajac Admini w perspektywie ok. tygodnia albo nawet dłużej zależnie od ilosci wstawionych porad . Do tego o wstawieniu porady w konkretnym terminie decyduje też jej tematyka. Jeśli wstawisz np w grudniu poradę jak siać rzeżuchę na Wielkanoc to mała szansa by się ukazała jako porada bierząca .

Porady są też analizowane pod kątem tego czy nie dublują się w nieskończoność i czy nie są odwzorowaniem tekstów z internetu.

Cierpliwości


Dziękuję serdecznie za szybką i wyczerpującą odpowiedź Teraz zdaję sobie sprawę, że to mój błąd, bo powinienem przeczytać najpierw regulamin, a potem się pytać na forum. Pozostaje mi być cierpliwym
Dziękuję jeszcze raz serdecznie!

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
kicaj14 napisał(a):

Wczoraj popołudniu dodałem dwie porady i nadal nie zostały one zaakceptowane, a przepis który dodałem później został już zaakceptowany. Nie wiem jak mam to rozumieć... Chciałbym zamieścić dalsze porady, ale nie wiem czy jest sens, aby je pisać.
Proszę o odpowiedź.


Bo przepisy są sprawdzane przez Moderatorki na bierząco w ramach dyżurów ( tzn. mniej więcej w ciagu dnia gdzieś od 8.00 do 22.00 - oczywiscie z przerwami na odejscie od komputera przez Moderatorkę ( też musi robi9c obiad , wypic kawe itp.)..
Natomist porady zatwierdzajac Admini w perspektywie ok. tygodnia albo nawet dłużej zależnie od ilosci wstawionych porad . Do tego o wstawieniu porady w konkretnym terminie decyduje też jej tematyka. Jeśli wstawisz np w grudniu poradę jak siać rzeżuchę na Wielkanoc to mała szansa by się ukazała jako porada bierząca .

Porady są też analizowane pod kątem tego czy nie dublują się w nieskończoność i czy nie są odwzorowaniem tekstów z internetu.

Cierpliwości

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
kicaj14 napisał(a):

Wczoraj popołudniu dodałem dwie porady i nadal nie zostały one zaakceptowane, a przepis który dodałem później został już zaakceptowany. Nie wiem jak mam to rozumieć... Chciałbym zamieścić dalsze porady, ale nie wiem czy jest sens, aby je pisać.
Proszę o odpowiedź.

Regulamin się kłania. Porady dodawane mogą być nawet do siedmiu dni.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

kicaj14
  • kicaj14

  • Posty: 46
  • Przepisy: 7
  • Artykuły: 3
Wczoraj popołudniu dodałem dwie porady i nadal nie zostały one zaakceptowane, a przepis który dodałem później został już zaakceptowany. Nie wiem jak mam to rozumieć... Chciałbym zamieścić dalsze porady, ale nie wiem czy jest sens, aby je pisać.
Proszę o odpowiedź.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy