Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Wszystko w porządku.

nogawkuchni
W związku z tym,że udało się edytować przepis i został dodany tak jak należy cofam swoją prośbę o usunięcie przepisu, mam też nadzieję,że już nie będą się pojawiać nieoczekiwane błędy podczas dodawania przepisu,pozdrawiam.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

nogawkuchni
Przepis na owe naleśniki został zatwierdzony, ale prosiłabym o jego usunięcie, gdyż załączyło się tylko 1 zdjęcie zamiast 5 i przez to przepis nie jest prawidłowo dodany, chyba że można usuwać w jakiś sposób swoje przepisy samodzielnie?

Prośba o usunięcie przepisu i wyjaśnienie problemu.

nogawkuchni
Witam, chciałam dodać dzisiaj przepis, próbowałam kilka razy dodać i wyskakiwał komunikat, że "nieoczekiwany błąd",zmniejszyłam więc zdjęcia, ale i tak dodało się nie tak jak trzeba i od razu przy przepisie pojawił się czerwony x jako przepis niezatwierdzony, o co chodzi z tym nieoczekiwanym błędem i prosiłabym o usuniecie przepisu na kakaowe naleśniki z bananowym nadzieniem,spróbuję dodać je jeszcze raz, pozdrawiam i będę wdzięczna za pomoc.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

założyłam dziśkono a juz mam minus460 pkt czemu?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Czy komuś jeszcze nie działa wyszukiwarka? U mnie jak wpisuję np. "chleb pszenny z kefirem" wyskakuje "australijski rosół", "śledzie" itp...

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Witajcie, czy problem z dodanie przepisów nadal istnieje? Czy nie dodajecie bardzo dużych zdjęć?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

czekoladka_m
ja mam to samo i to na Firefox

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Jesteśmy tym co jemy
Nie mogę dodać przepisu, gdy nie wpiszę kalorii wyskakuje mi "nieoczekiwany błąd" a jak wpiszę liczbę to ładuje ale nie chce dodać..

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Moim zdaniem to raczej na pewno problem z przeglądarką, może jakaś wtyczka wymaga aktualizacji? Albo zainstaluj najnowszą wersję IE? Ze swojej strony mogę Ci też polecić zmianę przeglądarki na Firefox albo Chrome, przestawisz się na pewno szybko, a są o wiele lepsze od IE

czekoladka_m napisał(a):

Hej! na innej przeglądarce działa, ale przyzwyczaiłam się już do IE Wszystko jest ok, poza tym, że nie rozwija mi się opcja wybierz kategorię, przez co nie mogę dodac przepisu. No i nie pokazuje ile jeszcze znaków mogę napisać, np, w opisie zdjęcia.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

czekoladka_m
Hej! na innej przeglądarce działa, ale przyzwyczaiłam się już do IE Wszystko jest ok, poza tym, że nie rozwija mi się opcja wybierz kategorię, przez co nie mogę dodac przepisu. No i nie pokazuje ile jeszcze znaków mogę napisać, np, w opisie zdjęcia.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy