Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Nie otrzymanie nagrody

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Cześć  Napiszcie do mnie co to za nagroda (numer zamówienia) a postaram się sprawdzić jak najszybciej co się mogło stać...

Agula&Stabi napisał(a):

Witam

W czerwcu wymieniliśmy wirtuale na nagrodę jednakże do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy nagrody ani żadnych sygnałów, że coś jest nie tak.

Status nagrody jest cały czas w realizacji. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Agula&Stabi

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Tatiana1982 napisał(a):

Dziękuję za odpowiedż mam tylko jeszcze jedno pytanie gdzie jest jakaś opcja dodawania artykułów bo jakoś nie mogę czegoś takiego znależć

Wchodzisz w dodaj przepis i jak otworzy Ci się okno dodawania przepisu to na górze masz opcje albo dodaj przepis albo dodaj poradę. klikasz na artykuł i dodajesz. Pamiętaj jednak aby to były Twoje porady a nie z internetu.

Nie otrzymanie nagrody

Agula&Stabi
Witam

W czerwcu wymieniliśmy wirtuale na nagrodę jednakże do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy nagrody ani żadnych sygnałów, że coś jest nie tak.

Status nagrody jest cały czas w realizacji. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Agula&Stabi

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Tatiana1982
Dziękuję za odpowiedż mam tylko jeszcze jedno pytanie gdzie jest jakaś opcja dodawania artykułów bo jakoś nie mogę czegoś takiego znależć

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
Punkty zbiera się cały czas. I sa z Tobą od początku pobytu na stronie . Opr ócz wpływu na Rangę nie maja znaczenia .
Wirtuale dostaje sie za zamieszczone przepisy , artykuły itp. Gromadzisz je i wybierasz za nie Nagrody ( wtedy o odpowiednią ich ilość zmniejsza się ).

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Tatiana1982
Witam chciałabym się dowiedzieć czym różnią się punkty od wirtuali czy to jest to samo czy jest jakaś różnica? oraz jak to jest z tymi awansami czy to zależy od ilości dodanych przepisów czy od czegoś innego? jestem na portalu od niedawna dlatego pytam. Pozdrawiam

Odp: Odp: NAGRODA DO WYRZUCENIA

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Przepraszamy bardzo za taką sytuację, nie jest to żadnym wytłumaczeniem, że redakcja nie sprawdza każdej rzeczy, która znajduje się w katalogu GzN. Osoba odpowiedzialna za to nie sprawdziła daty ważności.

Proszę o przesłanie na skrzynkę albo moją, albo redakcja.ludzie.gotujmy.pl informacji o numerze zamówienia i swoich danych, a doślemy otręby żytnie i jaglankę nadające się do spożycia bez ryzyka


MARIA66 napisał(a):

Witam,
Wczoraj otrzymałam zamówioną nagrodę - produkty Kupiec.Niestety otręby żytnie są już przeterminowane , ważność to 09. 2013 ,kasza jaglana ma jeszcze tylko ważność 1 miesiąca . Proszę powiedzieć dlaczego Państwo wysyłają takie produkty.Ja jestem świadomym konsumentem i sprawdzam co jem . Jeśli produkty są przeterminowane to ich po prostu wyrzucam i proponuję zrobić to samo .
Pozdrawiam,

Odp: NAGRODA DO WYRZUCENIA

MARIA66
  • MARIA66

  • Posty: 40
  • Przepisy: 509
  • Artykuły: 132
Witam,
Wczoraj otrzymałam zamówioną nagrodę - produkty Kupiec.Niestety otręby żytnie są już przeterminowane , ważność to 09. 2013 ,kasza jaglana ma jeszcze tylko ważność 1 miesiąca . Proszę powiedzieć dlaczego Państwo wysyłają takie produkty.Ja jestem świadomym konsumentem i sprawdzam co jem . Jeśli produkty są przeterminowane to ich po prostu wyrzucam i proponuję zrobić to samo .
Pozdrawiam,

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie, może w tym problem, że za dużo "waży"?

szpileczka napisał(a):

Od dwóch dni mam problem z dodawaniem przepisów. Wyskakuje komunikat "Wystąpił nieoczekiwany błąd", czy też tak macie? Co to za błąd i jak temu zaradzić?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

szpileczka
  • szpileczka

  • Posty: 62
  • Przepisy: 1249
  • Artykuły: 238
Od dwóch dni mam problem z dodawaniem przepisów. Wyskakuje komunikat "Wystąpił nieoczekiwany błąd", czy też tak macie? Co to za błąd i jak temu zaradzić?

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy