Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

nogawkuchni
Witam,kwestia,którą poruszę nie jest dla mnie problemem,a raczej ciekawostką,niewiadomą. Wiele osób tutaj pisze artykuły,które czytuję i dzięki temu mam okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji,kwestii. Sama także coś piszę, narazie "do folderu komputerowego",bo jeszcze nie odważyłam się moich rozważań opublikować,ale chciałabym,oczywiście są to zapiski typowo związane z gotowaniem,kulinariami. Zatem przejdę do pytania i nurtującej mnie kwestii: czy zamieszczając określony artykuł zawsze musi być on opatrzony zdjęciem,jeśli zdjęcia brakuje to czy wtedy owy artykuł nie jest zatwierdzany,czy muszą być to własne zdjęcia,czy przykładowo z ogólnie udostępnionych grafik np. z worda? Proszę o jakiekolwiek wskazówki w tej materii. Będę wdzięczna, pozdrawiam ciepło i truskawkowo .

Odp: Tu zgłaszamy problemy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
ok Buniu

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
2milutka napisał(a):

https://gotujmy.pl/schab-po-azjatycku,przepisy,192883.html
dlaczego przepis dostał tylko 5 wirtuali jak jest to przepis ze zdjęciem?


Wg tego co sprawdziłam podpis pod zdjęciem jest za krótki ( brak 1 znaku)-chyba było tak , że napisałaś i kliknęłaś spację -pokaza ło sie na zielono Zapisano- a przy zapisywaniu systemowi wyszło ze jest o 1 znak za mało. Przy podpisywaniu radzę pisać tekst aż pokarze się napis Zapisano a potem dopisac jeszcze jedno słowo. Edytuj i jesli nie doliczy punktów to napisz do Admina o doliczenie punktów

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Dzięki Ci bardzo

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Czasem mu figle w głowie, systemowi znaczy się Już dodałem.

2milutka napisał(a):

https://gotujmy.pl/schab-po-azjatycku,przepisy,192883.html
dlaczego przepis dostał tylko 5 wirtuali jak jest to przepis ze zdjęciem?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
https://gotujmy.pl/schab-po-azjatycku,przepisy,192883.html
dlaczego przepis dostał tylko 5 wirtuali jak jest to przepis ze zdjęciem?

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Editha
  • Editha

  • Posty: 38
  • Przepisy: 244
  • Artykuły: 6
Dzięki za odpowiedź.
Nie wiem jakim cudem tak się stało, ponieważ link został kliknięty....(jestem w 100% pewna)
No nic......
Pozdrawiam

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Editha napisał(a):

Witam
Nie wiem co jest grane, wczoraj o tym pisałam, ale niestety nie zostało opublikowane ;(
Chodzi o "Gotujmy z nagrodami".
Już nie pamiętam kiedy kliknęłam w I etapie, a pytanie w II etapie nie dotarło do mnie do dziś.
Może coś się zmieniło w odsyłaniu pytań?
Nagrody rozdane a ja nawet nie wiem jakie było pytanie.
Redakcja może sprawdzić, kiedy weszłam na pocztę i wzięłam udział w I etapie.
Jeśli o mnie chodzi, to takie rzeczy mi się nie podobają i redakcja powinna rozwiązać to w jakiś sensowny sposób.......
Pozdrawiam i czekam na jakąś sensowną odpowiedź w sprawie




Witaj Editha, problem o którym piszesz został przesłany do działu technicznego zajmującego się systemową wysyłką wiadomości przygotowanego na potrzeby II etapu konkursu Gotujmy z Nagrodami.

W odpowiedzi otrzymaliśmy informację, że wiadomości z pytaniem została wygenerowana 2013-06-01 o godzinie 00 : 00 : 01 i w jednej transakcji wysyłkowej wyszła wiadomość, która ustawia się PO kliknięciu przez użytkownika linka z pierwszego maila - niestety w tej wysyłce nie jest ustawiona opcja, która zwalnia wysyłkę do użytkownika; inaczej mówiąc nie został przyciśnięty link z pierwszego maila, dlatego nie otrzymałaś wiadomości z pytaniem.

Pozdrawiamy Cię i życzymy powodzenia w kolejnych miesiącach.


zmieniono 2 razy (ostatnio 11 cze 2013 10:16 przez redakcja)

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Editha
  • Editha

  • Posty: 38
  • Przepisy: 244
  • Artykuły: 6
ok
Dziękuję i czekam na informacje
pozdrawiam

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Dziękuję za informację, sprawdzamy o co chodzi - jak już będę wiedziałem pozwolę sobie napisać wiadomość prywatną

Editha napisał(a):

Witam
Nie wiem co jest grane, wczoraj o tym pisałam, ale niestety nie zostało opublikowane ;(
Chodzi o "Gotujmy z nagrodami".
Już nie pamiętam kiedy kliknęłam w I etapie, a pytanie w II etapie nie dotarło do mnie do dziś.
Może coś się zmieniło w odsyłaniu pytań?
Nagrody rozdane a ja nawet nie wiem jakie było pytanie.
Redakcja może sprawdzić, kiedy weszłam na pocztę i wzięłam udział w I etapie.
Jeśli o mnie chodzi, to takie rzeczy mi się nie podobają i redakcja powinna rozwiązać to w jakiś sensowny sposób.......
Pozdrawiam i czekam na jakąś sensowną odpowiedź w sprawie

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy