Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mega łasuch
Dodałam przepis z 5 zdjęciami (mój pierwszy przepis) i przyznano mi tylko 5 punktów zamiast 30. W ciągu doby zauważyłam, że nie dodałam opisów do zdjęć dlatego nie zostały one zaakceptowane. Następnie dodałam opisy, jednak liczba punktów nie zmieniła się, a przepis ma status zatwierdzony, czy muszę to gdzieś zgłaszać, czy zostanie to wyrównane?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

k.tyczynski
darmiona napisał(a):

[...]W przepis na zupę pomidorową nie zajrzę bo wiem, jak się ją robi ale w przepis na zupę pomidorową z serem pleśniowym i grzankami czosnkowymi to już tak:-))

Dokładnie o to mi chodzi

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
Mega łasuch napisał(a):

Witam. Niedawno zarejestrowałem się na portalu. Ponad tydzień czekam na akceptacje porady, czy jest jakiś limit czasu i ile średnio się czeka na akceptację?


Witam
Porady są akceptowane przez Admina po sprawdzeniu czy są poprawne , nie dublują wcześniej wstawionych , wnoszą coś wartosciowego do naszej wiedzy o gotowaniu ( produktach , technice itp).Musisz po prostu spokojnie czekać- każda porada zostanie sprawdzona ( czasem dobierane jest do niej zdjęcie jeśli nie dodano własnego ).

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mega łasuch
Witam. Niedawno zarejestrowałem się na portalu. Ponad tydzień czekam na akceptacje porady, czy jest jakiś limit czasu i ile średnio się czeka na akceptację?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Alex_M
  • Alex_M

  • Posty: 60
  • Przepisy: 1760
  • Artykuły: 12
ja również bym się ucieszyła gdyby nazwa mogła być dłuższa

Odp: Tu zgłaszamy problemy

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
zgadzam się z Tobą, K.Tyczynski. Często trzeba mocno okroić nazwę i pominąć ważny składnik. W przepis na zupę pomidorową nie zajrzę bo wiem, jak się ją robi ale w przepis na zupę pomidorową z serem pleśniowym i grzankami czosnkowymi to już tak:-))

Odp: Tu zgłaszamy problemy

k.tyczynski
Witam w ten ciepły dzionek wszystkich. Nie wiem, czy ten watek, który chcę poruszyć był już gdzieś omawiany, dlatego z góry przepraszam, jeżeli go powtarzam. Chodzi mi o tytuły przepisów, czy dałoby radę je wydłużyć? Tzn jeżeli jesteśmy na stronie głównej to mogłyby zostać długości jakie są, ale po wejściu w przepis warto byłoby przeczytać pełen tytuł. Ja dzisiaj chciałem dodać przepis na "Risotto ze szparagami i maślanymi krewetkami" i ucięło mi 4 ostatnie litery i musiałem zmienić na "maślaną krewetką". Często widzę tytuły przepisów bez spacji między ostatnimi wyrazami lub ucięte nazwy, można by to rozważyć? Tzn o ile nie było już o tym mowy Pozdrawiam K

Odp: Tu zgłaszamy problemy

nogawkuchni
dziękuję bardzo za obie wyczerpujące odpowiedzi,teraz już wiem co i jak i wszystko mam rozjaśnione,
jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Jest dokładnie tak jak pisze anemon - super, jeśli masz swoje zdjęcia do zilustrowania tekstu, ale jeżeli nie to trudno - skorzystamy z naszych zasobów lub tzw. stocków (internetowych sklepów ze zdjęciami). Z ogólnodostępnymi zdjęciami może być problem, bo nie zawsze są one na wolnej licencji - wiele osób popełnia ten błąd i dodaje zdjęcia znalezione przez google, a my musimy je kasować.

nogawkuchni napisał(a):

Witam,kwestia,którą poruszę nie jest dla mnie problemem,a raczej ciekawostką,niewiadomą. Wiele osób tutaj pisze artykuły,które czytuję i dzięki temu mam okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji,kwestii. Sama także coś piszę, narazie "do folderu komputerowego",bo jeszcze nie odważyłam się moich rozważań opublikować,ale chciałabym,oczywiście są to zapiski typowo związane z gotowaniem,kulinariami. Zatem przejdę do pytania i nurtującej mnie kwestii: czy zamieszczając określony artykuł zawsze musi być on opatrzony zdjęciem,jeśli zdjęcia brakuje to czy wtedy owy artykuł nie jest zatwierdzany,czy muszą być to własne zdjęcia,czy przykładowo z ogólnie udostępnionych grafik np. z worda? Proszę o jakiekolwiek wskazówki w tej materii. Będę wdzięczna, pozdrawiam ciepło i truskawkowo .

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

anemon
  • anemon

  • Posty: 87
  • Przepisy: 693
  • Artykuły: 3
nogawkuchni napisał(a):

Witam,kwestia,którą poruszę nie jest dla mnie problemem,a raczej ciekawostką,niewiadomą. Wiele osób tutaj pisze artykuły,które czytuję i dzięki temu mam okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji,kwestii. Sama także coś piszę, narazie "do folderu komputerowego",bo jeszcze nie odważyłam się moich rozważań opublikować,ale chciałabym,oczywiście są to zapiski typowo związane z gotowaniem,kulinariami. Zatem przejdę do pytania i nurtującej mnie kwestii: czy zamieszczając określony artykuł zawsze musi być on opatrzony zdjęciem,jeśli zdjęcia brakuje to czy wtedy owy artykuł nie jest zatwierdzany,czy muszą być to własne zdjęcia,czy przykładowo z ogólnie udostępnionych grafik np. z worda? Proszę o jakiekolwiek wskazówki w tej materii. Będę wdzięczna, pozdrawiam ciepło i truskawkowo .

Możesz dodać własne zdjęcie, ale jeśli nie masz takiego to wydaje mi się, że Redakcja gotujmy.pl sama zilustruje Twój tekst dołączając zdjęcie z własnych zasobów lub kupując je. Jutro ktoś z Redakcji odpowie Ci bardziej precyzyjnie niż ja, ale brak zdjęcia to nie problem i możesz śmiało pisać.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy