Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Alex_M
  • Alex_M

  • Posty: 60
  • Przepisy: 1760
  • Artykuły: 12
edytaha napisał(a):

Chciałabym zapytać czy jeszcze ktoś oprócz mnie nie otrzymał ostatniego newslettera?

ja też nie dostałam pisałam już do kołczu
czyli coś musi byc na rzeczy skoro więcej osób nie dostało

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
zbysiowa napisał(a):

edytaha napisał(a):

Chciałabym zapytać czy jeszcze ktoś oprócz mnie nie otrzymał ostatniego newslettera?

Też nie otrzymałam, miałam właśnie pisać do kołczu


Ja też nie otrzymałam

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
edytaha napisał(a):

Chciałabym zapytać czy jeszcze ktoś oprócz mnie nie otrzymał ostatniego newslettera?

Też nie otrzymałam, miałam właśnie pisać do kołczu

Odp: Tu zgłaszamy problemy

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Chciałabym zapytać czy jeszcze ktoś oprócz mnie nie otrzymał ostatniego newslettera?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

halina
  • halina

  • Posty: 153
  • Przepisy: 717
  • Artykuły: 0
Co to się dzieje na tym portalu z nagrodami , dużo osób nie dostaje nagród bo np brakuje ...... itp.albo nie takie jak zamówione.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
W takich sprawach pisz do mnie prywatnie proszę - łatwiej mi, kiedy wszystkie podobne sprawy mam w jednym miejscu (daj też znać ile punktów system nie doliczył).

MP3-ka napisał(a):

czy mogę prosić o ponowne podliczenie punktów w moim dzisiejszym przepisie na gazpacho? zapomniałam dodać opis do zdjęcia

Odp: Tu zgłaszamy problemy

MP3-ka
  • MP3-ka

  • Posty: 45
  • Przepisy: 266
  • Artykuły: 0
czy mogę prosić o ponowne podliczenie punktów w moim dzisiejszym przepisie na gazpacho? zapomniałam dodać opis do zdjęcia

Odp: Tu zgłaszamy problemy

mic
  • mic

  • Posty: 2
  • Przepisy: 140
  • Artykuły: 0
Witam, doszła mi nagroda,WAGA Zelmer, nie przyszedł właściwy model, przyszedł gorszy.. KS1700 taki miał przyjść, a przyszedł podstawowy KS1500, chciałbym dostać właściwy..gdyż na taki zbierałem, a podstawowy, z samą wagą to ja posiadam.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mega łasuch
Bardzo dziękuję za pomoc.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
Mega łasuch napisał(a):

Dodałam przepis z 5 zdjęciami (mój pierwszy przepis) i przyznano mi tylko 5 punktów zamiast 30. W ciągu doby zauważyłam, że nie dodałam opisów do zdjęć dlatego nie zostały one zaakceptowane. Następnie dodałam opisy, jednak liczba punktów nie zmieniła się, a przepis ma status zatwierdzony, czy muszę to gdzieś zgłaszać, czy zostanie to wyrównane?


Poczekaj czy punkty nie pojawia się z opóźnieniem . Jeśli nie to napisz do Admina ( kołczu lub zozolek z prośbą o doliczenie punktów)

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy