Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
zuzi napisał(a):

3 tygodnie temu zamówiłam książki za wirtuale (to miał być prezent na urodziny) - pytam sie jak długo jeszcze bede czekać (prezent musiałam kupić inny)


Prezenty są z tego co wiem wysyłane po zakończeniu miesiaca w którym zamówiłaś .Czyli jeśli zamówiłaś coś teraz to będzie wysłane po pierwszym + dolicz czas na dostarczenie przesyłki. Musisz zrozumieć że zlecenie nie idzie do realizacji chwilę po tym jak Ty klikniesz że coś zamawiasz - wysyłkaodbywa się zbiorczo do wszystkich . A przecież trzeba to jeszcze posprawdzać, zapakować - inaczej sie nie da.

Wszyscy tyle czekają

Odp: Tu zgłaszamy problemy

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
3 tygodnie temu zamówiłam książki za wirtuale (to miał być prezent na urodziny) - pytam sie jak długo jeszcze bede czekać (prezent musiałam kupić inny)

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
2milutka napisał(a):

https://gotujmy.pl/zapiekanka-warzywna-z-pieczarkami-3,przepisy,189129.html
nie otrzymałam dodatkowych punkcików a powinnam chyba


Pewnie że powinnaś - na oczy mi padło sorki - juz się poprawiam

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Też myślę, że powinnaś. Ciekawe wykorzystanie cukinii. Jak tylko będę miała to przetestuję

Odp: Tu zgłaszamy problemy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
https://gotujmy.pl/zapiekanka-warzywna-z-pieczarkami-3,przepisy,189129.html
nie otrzymałam dodatkowych punkcików a powinnam chyba

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Jasne Znajdę i prześlę

pioge7 napisał(a):

Witam, mam problem, otóż niechcący usunąłem folder z newsletterem gotujmy do kosza i zobaczyłem to dopiero dziś. Wszystkie wiadomości usunęły mi się z kosza po kilku dniach, i nie mam żadnego newlettera. Zależy mi na jednym żeby go mieć, bo tam był mój przepis, chodzi o newsletter z 1 lutego. Ma go ktoś może? Bardzo proszę o pomoc. Zależy mi... mój adres e-mail: pioge7@wp.pl

prosze o pomoc

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Sprawdziłem i rzeczywiście ok, zgłosiłem dalej, ale przy okazji dodałem brakujący punkcik

renatka1 napisał(a):

System naliczył mi żle punkty za ostatnio dodany przepis, sprawdzałam opisy i zdjęcia wszystko było ok, żadnych kropek i przecinków. Dodaje 5 zdjęć a system nalicza punkty jak za przepis z 4 zdjęciami. sałatka owocowo-bakaliowa. Co robię żle?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

pioge7
  • pioge7

  • Posty: 93
  • Przepisy: 604
  • Artykuły: 13
Witam, mam problem, otóż niechcący usunąłem folder z newsletterem gotujmy do kosza i zobaczyłem to dopiero dziś. Wszystkie wiadomości usunęły mi się z kosza po kilku dniach, i nie mam żadnego newlettera. Zależy mi na jednym żeby go mieć, bo tam był mój przepis, chodzi o newsletter z 1 lutego. Ma go ktoś może? Bardzo proszę o pomoc. Zależy mi... mój adres e-mail: pioge7@wp.pl

prosze o pomoc

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

LauraPalmer
ok, dzięki, to już coś!

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
LauraPalmer napisał(a):

witam, szukam na profilu gdzie mogę włączyć powiadamianie o odpowiedziach na post. czy możecie mi podpowiedzieć jak to zrobić?

Obawiam się, że nie znajdziesz takiej funkcji.
Jak dodasz wątek do obserwowanych, to wtedy w swoim profilu (oczko-obserwowane) będziesz mogła sprawdzić czy są nowe posty na tym wątku.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy