Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Oj wiele osób. Praktycznie wszyscy dodali po kilka lub kilkanaście dubli. Mi też potwornie muli. Stwierdziłam, że zacznę pić melisę ot tak dla spokojności

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Megg napisał(a):

czy dziś są jakieś problemy na stronce bo moje przepisy dodają się po kilka razy? jak mam usunąć te co dodały się podwójnie?

Nic się nie martw, dyżurujące moderatorki usuną zdublowane wpisy. dziś chyba wiele osób ma te same problemy.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Ja też tak mam że przepis kilkakrotnie zostaje dodany,a po za tym strona muli okropnie że wejść w cokolwiek graniczy z cudem,a inne strony chodzą błyskawica,co się dzieejeee!

Odp: Tu zgłaszamy problemy

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Witam
Ja mam prosbe do dziewczyn które dzisiaj moderują .
Wstawiłam przepis Karkówka w pomidorach i wstawił mi sie dwa razy prosze o usunięcie zdublowanego przepisu
Pozdrawiam serdecznie

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Megg
  • Megg

  • Posty: 17
  • Przepisy: 412
  • Artykuły: 6
czy dziś są jakieś problemy na stronce bo moje przepisy dodają się po kilka razy? jak mam usunąć te co dodały się podwójnie?

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

IGGI
  • IGGI

  • Posty: 39
  • Przepisy: 64
  • Artykuły: 9
kołczu napisał(a):

ielka prośba - poczekaj chwilę po dodaniu przepisu, czasem może się okazać, że mimo komunikatu o niepowodzeniu przepis się jednak dodał. Walczymy z tym problemem, trzymajcie kciuki...[quote]

Ok, będę czekać więcej - bo zauważyłam anomalię, że po sporym czasie na raz pokazało mi się 5 tych samych przepisów z różnymi godzinami dodania, mimo, że wcześniej zapis niby się nie powiódł.
Od teraz będę cierpliwsza

zmieniono 1 raz (ostatnio 25 kwi 2013 14:18 przez IGGI)

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
IGGI - wielka prośba - poczekaj chwilę po dodaniu przepisu, czasem może się okazać, że mimo komunikatu o niepowodzeniu przepis się jednak dodał. Walczymy z tym problemem, trzymajcie kciuki...

IGGI napisał(a):

U mnie to samo co wczoraj - ciągle komunikat, że zapis nie powiódł się, tylko że wczoraj pomogło wyjście ze strony i dodane przepisu na nowo a dzisiaj już nawet ten trik nie działa.
I co chwilę: "Error 503 Service Unavailable" :/

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

IGGI
  • IGGI

  • Posty: 39
  • Przepisy: 64
  • Artykuły: 9
U mnie to samo co wczoraj - ciągle komunikat, że zapis nie powiódł się, tylko że wczoraj pomogło wyjście ze strony i dodane przepisu na nowo a dzisiaj już nawet ten trik nie działa.
I co chwilę: "Error 503 Service Unavailable" :/

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

IGGI
  • IGGI

  • Posty: 39
  • Przepisy: 64
  • Artykuły: 9
U mnie to samo co wczoraj - ciągle komunikat, że zapis nie powiódł się, tylko że wczoraj pomogło wyjście ze strony i dodane przepisu na nowo a dzisiaj już nawet ten trik nie działa.
I co chwilę: "Error 503 Service Unavailable" :/

Edit:
Jak moderator ma możliwość usunięcia powtarzających się tutaj postów to bardzo proszę - same się dodały w takiej ilości

zmieniono 1 raz (ostatnio 25 kwi 2013 12:26 przez IGGI)

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

IGGI
  • IGGI

  • Posty: 39
  • Przepisy: 64
  • Artykuły: 9
U mnie to samo co wczoraj - ciągle komunikat, że zapis nie powiódł się, tylko że wczoraj pomogło wyjście ze strony i dodane przepisu na nowo a dzisiaj już nawet ten trik nie działa.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy