Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Izabela Nowak-slonce
tez mi się zdawało ,ze miałam więcej punktów

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

monikaT83
  • monikaT83

  • Posty: 145
  • Przepisy: 1371
  • Artykuły: 6
też tak mam Agatko,a od rana zalogować się nie mogłam teraz dopiero się udalo

Odp: Tu zgłaszamy problemy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Ja też wczoraj dałam przepis ...zdjęć nie ma ..status oczekujący...czy to jakaś chwilowa awaria?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Konczi
  • Konczi

  • Posty: 80
  • Przepisy: 1780
  • Artykuły: 135
mam podobnie jak Izabela i punkty za wczorajsze przepisy sa odjęte

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Izabela Nowak-slonce
Wczoraj dodałam 7 przepisów ale nie widać zdjęć przy nich i nie zostały dodane zapunktowane na stronę.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Mati13 napisał(a):

Bo powinniście podać jakie konkretne warzywa się wliczają a jakie nie i nie było by tyle nieścisłości

co do pytania Noruas "2) czy jak zrobię wiosenną sałatkę warzywna i dodam groszek to nie dostanę punktów?" niby dlaczego się nie liczy? Czyli jeśli się zrobi sałatkę z salaty, pomidora, ogórków, rzodkiewki itp a dodam też do tego kukurydzę z puszki to przepis nie może otrzymać dodatkowych punktów?

Dziękuję za wyróżnienie Bardzo mi miło, bo jest to pierwsze wyróżnienie jakie kiedykolwiek tu dostałem (a jestem z Wami już 960dni) także trochę czekać musiałem

jesteś wytrzymały gratulacje

Odp: Tu zgłaszamy problemy

eliza135
  • eliza135

  • Posty: 10
  • Przepisy: 164
  • Artykuły: 1
Wpisało mi się 2 takie same przepisy jak je usunąć?I nie chcą pojawić się zdjęcia

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Mati13 napisał(a):

Bo powinniście podać jakie konkretne warzywa się wliczają a jakie nie i nie było by tyle nieścisłości

co do pytania Noruas "2) czy jak zrobię wiosenną sałatkę warzywna i dodam groszek to nie dostanę punktów?" niby dlaczego się nie liczy? Czyli jeśli się zrobi sałatkę z salaty, pomidora, ogórków, rzodkiewki itp a dodam też do tego kukurydzę z puszki to przepis nie może otrzymać dodatkowych punktów?

Dziękuję za wyróżnienie Bardzo mi miło, bo jest to pierwsze wyróżnienie jakie kiedykolwiek tu dostałem (a jestem z Wami już 960dni) także trochę czekać musiałem

Jeżeli zrobisz bez dodatku puszkowych warzyw to oki, w przeciwnym razie niestety nie zaliczy się

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mati13
  • Mati13

  • Posty: 38
  • Przepisy: 889
  • Artykuły: 0
Bo powinniście podać jakie konkretne warzywa się wliczają a jakie nie i nie było by tyle nieścisłości

co do pytania Noruas "2) czy jak zrobię wiosenną sałatkę warzywna i dodam groszek to nie dostanę punktów?" niby dlaczego się nie liczy? Czyli jeśli się zrobi sałatkę z salaty, pomidora, ogórków, rzodkiewki itp a dodam też do tego kukurydzę z puszki to przepis nie może otrzymać dodatkowych punktów?

Dziękuję za wyróżnienie Bardzo mi miło, bo jest to pierwsze wyróżnienie jakie kiedykolwiek tu dostałem (a jestem z Wami już 960dni) także trochę czekać musiałem

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Mam na myśli, liczyłam cebulę i paprykę, czyli dla mnie to było dwa warzywa.
O tym, ze dodanie groszku "zepsuje" wszystko niezależnie od ilości warzyw to nie wiedziałam do dziś.
A moja kapustka była czysto dekoracyjnie, dlatego nawet nie pamiętałam o jej użyciu..
ok, już się nie odzywam

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy