Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Alex_M
  • Alex_M

  • Posty: 60
  • Przepisy: 1760
  • Artykuły: 12
zbysiowa napisał(a):

Alex_M napisał(a):

w opisie kategorii napisane jest m.in.
" W oczekiwaniu na nowalijki używajmy dostępnych warzyw. "
oraz
"Od 2 do 30 kwietnia dodatkowo promujemy - 10 punktami - przepisy zawierające w swoim składzie najróżniejsze warzywa. "

rozumiem ze miały być wykluczone mrożone, z puszki czy słoika. ok. używamy tego co dostępne teraz w sklepach.

ale skąd to nagle ograniczenie do nowalijek

Każdy czyta co mu pasuje hihi, ja odczytałam to inaczej, każde warzywa byle było kolorowo, "....musimy zadbać o wprowadzeniu kolorów do naszych domów. Najlepszym sposobem będzie przygotowanie kolorowych dań z dodatkiem warzyw...."

a no wlasnie

nie można mieć pretensji do moderatorek bo każda ma inne 'oko'
ale kategoria promowana powinna być od początku dokładnie sprecyzowana...
czekam więc na to z (nie)cierpliwością

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Mati, zaczekajmy spokojnie, Bunia napisała do kołczu, wszystko się wyjaśni.
Dla nas nie ma problemu odhaczania wszystkiego jak leci, ale przecież nie o to chodzi
Co do Twojej rybki jest na pewno smaczna, ale ja też bym nie zakwalifikowała jej do promowanej, ponieważ ryba jest składnikiem głównym, a warzywa nadzieniem. Warzywa nie są dominujące w tym przepisie.

Mati13 napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Mati13 napisał(a):

https://gotujmy.pl/okon-nadziany-warzywami,przepisy,187669.html

Dlaczego za ten przepis nie dostałem dodatkowych punktów?


Bo w przepisie użyto papryki i cebuli- a trudno uznać cebulę za nowalijkowe warzywo-przykro mi.


a czy cebula nie liczy się kryteriami? nie jest ani mrożona, ani z puszki, ani ze słoika? A cebulki też są jako nowalijki!
Niby są kryteria ale jak widzę nie przestrzegacie ich i robicie wszystko tak aby tych dodatkowych punktów jak najmniej przyznać



zmieniono 1 raz (ostatnio 07 kwi 2013 10:46 przez zbysiowa)

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mati13
  • Mati13

  • Posty: 38
  • Przepisy: 889
  • Artykuły: 0
"Fakt cebula świeżą jest ale raczej było by przesadą zaliczanie jej moim zdaniem do premiowanych" - czyli zasady określone w artykule o kategorii premiowanej nie są tak ważne jak osobiste "widzi mi się" moderatora? Owszem, może mieć Pani własne zdanie co powinno być premiowane, a co jest przesadą, ale chyba odgórne ustalenia są tu ważniejsze?

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
Mati13 napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Mati13 napisał(a):

https://gotujmy.pl/okon-nadziany-warzywami,przepisy,187669.html

Dlaczego za ten przepis nie dostałem dodatkowych punktów?


Bo w przepisie użyto papryki i cebuli- a trudno uznać cebulę za nowalijkowe warzywo-przykro mi.


a czy cebula nie liczy się kryteriami? nie jest ani mrożona, ani z puszki, ani ze słoika? A cebulki też są jako nowalijki!
Niby są kryteria ale jak widzę nie przestrzegacie ich i robicie wszystko tak aby tych dodatkowych punktów jak najmniej przyznać


Mati nie denerwój się - też mam wątpliwości i nikt nikomu nie robi na złość . Po prostu usiłujemy doprecyzować zasady . Fakt cebula świeżą jest ale raczej było by przesadą zaliczanie jej moim zdaniem do premiowanych ( ale to moje zdanie). Prosiłsam Admina o wyjasnienie wątpliwości. Poczekajmy spokojnie do poniedziałku. Punkty zawsze dodać można. Miłego dnia

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mati13
  • Mati13

  • Posty: 38
  • Przepisy: 889
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

Mati13 napisał(a):

https://gotujmy.pl/okon-nadziany-warzywami,przepisy,187669.html

Dlaczego za ten przepis nie dostałem dodatkowych punktów?


Bo w przepisie użyto papryki i cebuli- a trudno uznać cebulę za nowalijkowe warzywo-przykro mi.


a czy cebula nie liczy się kryteriami? nie jest ani mrożona, ani z puszki, ani ze słoika? A cebulki też są jako nowalijki!
Niby są kryteria ale jak widzę nie przestrzegacie ich i robicie wszystko tak aby tych dodatkowych punktów jak najmniej przyznać

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
zbysiowa napisał(a):

Noruas napisał(a):

zbysiowa napisał(a):

pacpaw napisał(a):

Noruas napisał(a):

A ja bym poprosiła o sprawdzenie moich ostatnich przepisów. Starałam się dodawać przepisy z co najmniej dwoma warzywami (nie z puszki i nie mrożone), ale nie dostałam żadnych punktów dodatkowych. W tych przepisach warzywa "grają główną rolę" więc tym bardziej nie rozumiem czy są jakieś jeszcze nie podane wymagania...


Warzywa to nie wszystko. Liczy się kolor


Między innymi, ale trzeba też pamiętać o składnikach, nie może być warzyw z puszki, konserwowych, czy kiszonych. Przecież chodzi o to abyśmy zastąpili nowalijki których jeszcze nie ma, tym co jest aktualnie dostępne. A nowalijki kojarzą się wszystkim chyba z wiosną, więc ze świeżością i z kolorami


W żadnym z przepisów nie używam warzyw konserwowych, z puszek czy kiszonych... więc co konkretnie jest nie tak z pozostałymi? Pytam bo w tym momencie absolutnie nie wiem za które przepisy pkt dostała za które nie, czym się kierować przy dodawaniu następnych...
BTW. na każdej waszej stronie wyskakuje mi komunikat "zostało wykryte zagrożenie". Nie chcę zawirusować rodzicom komputera więc znikam

Kapusta kiszona, groszek...


Kapusta kiszona Chodzi CI o tą na zdjęciu? Nie ma jej w składzie, jest tylko propozycją podania...-.-
Czyli rozumiem, że jak się użyje kilka kategorii warzyw i poda je z kapustą lub innym warzywom nie podpadającym pod kategorie to już przepis nie zalicza się

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Alex_M napisał(a):

w opisie kategorii napisane jest m.in.
" W oczekiwaniu na nowalijki używajmy dostępnych warzyw. "
oraz
"Od 2 do 30 kwietnia dodatkowo promujemy - 10 punktami - przepisy zawierające w swoim składzie najróżniejsze warzywa. "

rozumiem ze miały być wykluczone mrożone, z puszki czy słoika. ok. używamy tego co dostępne teraz w sklepach.

ale skąd to nagle ograniczenie do nowalijek

Każdy czyta co mu pasuje hihi, ja odczytałam to inaczej, każde warzywa byle było kolorowo, "....musimy zadbać o wprowadzeniu kolorów do naszych domów. Najlepszym sposobem będzie przygotowanie kolorowych dań z dodatkiem warzyw...."

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Alex_M
  • Alex_M

  • Posty: 60
  • Przepisy: 1760
  • Artykuły: 12
w opisie kategorii napisane jest m.in.
" W oczekiwaniu na nowalijki używajmy dostępnych warzyw. "
oraz
"Od 2 do 30 kwietnia dodatkowo promujemy - 10 punktami - przepisy zawierające w swoim składzie najróżniejsze warzywa. "

rozumiem ze miały być wykluczone mrożone, z puszki czy słoika. ok. używamy tego co dostępne teraz w sklepach.

ale skąd to nagle ograniczenie do nowalijek

zmieniono 1 raz (ostatnio 06 kwi 2013 23:00 przez Alex_M)

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Babciagramolka
Mati13 napisał(a):

https://gotujmy.pl/okon-nadziany-warzywami,przepisy,187669.html

Dlaczego za ten przepis nie dostałem dodatkowych punktów?


Bo w przepisie użyto papryki i cebuli- a trudno uznać cebulę za nowalijkowe warzywo-przykro mi.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mati13
  • Mati13

  • Posty: 38
  • Przepisy: 889
  • Artykuły: 0
https://gotujmy.pl/okon-nadziany-warzywami,przepisy,187669.html

Dlaczego za ten przepis nie dostałem dodatkowych punktów?

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy