Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

BozenaMatuszczyk
U mnie tak jak pisałam nic nie widziałam tylko te nagrody co już tak długo są.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosiapiotrek23
Jakie były poranne nagrody?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

WanilioweImprowizacj
Już były nagrody, pojawiły się tuż po 8. Były miski szklane, zestawy kubków, książki z przepisami i jeden robot planetarny. Tyle udało mi się zauważyć, ale nie zdążyłam nic zamówić jak zwykle

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

BozenaMatuszczyk
To znaczy 8 nagród ostatnie 3 sitka, i nic dalej a już prawie wpół do 9.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

BozenaMatuszczyk
Ja siedzę przed 8 i tylko sitka widzę żadnych innych nagród.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ag.Zetka
  • Ag.Zetka

  • Posty: 37
  • Przepisy: 1373
  • Artykuły: 0
Dziękujemy za informację! A czy o 15 i 21 też będą roboty? Teraz wyskoczył mi błąd

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Kochani, zatem dziś nagrody o stałych porach, jak ostatnio: 8, 15, 21. Tym razem będą m.in. roboty planetarne.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ag.Zetka
  • Ag.Zetka

  • Posty: 37
  • Przepisy: 1373
  • Artykuły: 0
Myślę że rozczarowanie nas wszystkich zawsze byłoby mniejsze, gdybyśmy wiedzieli wcześniej jakich nagród się spodziewać i o której. Najgorsze to spędzić masę czasu (w dodatku w piękny dzień) przed komputerem z nadzieją na fajne nagrody, a potem obejść się smakiem. Skoro mimo sugestii, że fajna by była wcześniejsza prezentacja nagród, nie wiemy wciąż czego się spodziewać, to fajnie by było jednak podać godziny pojawiania się nagród przez szacunek do naszego czasu.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

migotka28
  • migotka28

  • Posty: 11
  • Przepisy: 1303
  • Artykuły: 0
No niestety z nagrodami coraz cieżej. Wiele osób ma mnóstwo punktów i nie ma co z nimi zrobić. Powtarzam się i uważam że ilość nagród jest za mała i dopóki nie pojawią się duże ilości nadal będzie panowało niezadowolenie. Nagrody też sa raczej drobne i każdy raczej liczy na coś innego/nowego co pomoże przygotować/zaprezentować nowe przepisy bo np. wyciskarkę do czosnku czy tarkę to raczej każdy z udzielających się tutaj ma bo to podstawa aby coś ugotować i raczej nie jest to atrakcyjna nagroda na którą warto było by poświęcić ciężko zgromadzone punkty. Nie dość że nagrody skromne to nie ma informacji co to będzie, po co mam czekać na coś co mi po prostu nie jest potrzebne bo to mam. Poza tym nikt nie ma też czasu czatować cały dzień przy komputerze i czekac aż coś sie pojawi. Ja akurat jutro wracam z pracy o 15 i nie bardzo ma siły i czas aby tu ślęczeć bo byc może jeszcze coś sie pojawi w katalogu nagród więc kolejna szansa na wykorzystanie punktów przepadnie.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosiapiotrek23
Redakcja powinna raczej pomysleć o zwiększeniu liczby nagród, wtedy wszystkie problemu i skargi by znikły. Mi się już nawet nie chce wstawiać przepisu, i zbierać punkty. I tak wiem, że albo nagrody będą słabe albo jak na lekarstwo po jednej sztuce.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!