Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

ziutula
  • ziutula

  • Posty: 23
  • Przepisy: 1019
  • Artykuły: 0
Witam...może choć podać od której godziny do której godziny, bo raczej trudno warować przed kompem kilka godzin pod rząd, i co chwilę klikać czy już jest coś...

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ag.Zetka
  • Ag.Zetka

  • Posty: 37
  • Przepisy: 1373
  • Artykuły: 0
Szkoda, że co nowa zasada to gorzej teraz to już będzie zupełna loteria i strata jeszcze większej ilości czasu na klikanie i odświeżanie strony Szkoda, że my, użytkownicy, staramy się i zbieramy punkty, czekamy na pojawienie się nagród, a potem po raz kolejny większość z nas pewnie się rozczaruje i obejdzie się smakiem. No chyba że będzie się tym szczęściarzem, który zaktualizuje stronę w odpowiednim momencie i zgarnie kilka nagród za jednym zamachem.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Drodzy,

jak wiecie 10 czerwca w katalogu pojawią się nagrody. Wśród nich m.in. roboty planetarne (wiemy, że na nie czekacie)

Jednak tym razem nieco zmieniamy zasady, aby możliwie zminimalizować nerwy, mianowicie nie podajemy do wiadomości godzin udostępnienia produktów w katalogu. Możecie jednak być pewni, że nagrody pojawią się już w poniedziałek. Do zobaczenia!

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

slodkokwasnakuchnia1
W takim razie czekamy z niecierpliwością na czerwiec

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Przykro mi, że ilość nagród nie zaspokaja popytu. Tym bardziej, że nie mam na to wpływu

W przyszłym miesiącu będziemy mieli dla Was 2 roboty planetarne oraz inne nagrody.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

slodkokwasnakuchnia1
Jak dla mnie to nagród jak na lekarstwo. Nie rozumiem po co chwalić się na fb, że będą nagrody a potem tylko kilka sztuk jest dodanych.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

WanilioweImprowizacj
ja też szczerze mówiąc liczyłam na więcej nagród agd a tu tylko jeden robot

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Ania321
  • Ania321

  • Posty: 12
  • Przepisy: 1190
  • Artykuły: 0
Też widziałam tylko jednego robota, którego niestety nie udało mi się zamówić.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Ja widziałam tylko sita, sosjerki, talerz i miskę. Reszta wcale się nie pojawiła. Na tyle ludzi te nagrody to lipa.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosiapiotrek23
też widziałam tylko robot aż jedna sztuka.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!