Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Zgłaszam nieotrzymanie żadnego kubka, mało tego, nie przyznano mi żadnego kubka, ba nie pozwolono mi nawet na zajęcie "kubkowanej" lokaty w rankingu.
Składam oficjalny protest


Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Za styczen zostaly wyslane! Cierpliwosci to Poczta Polska a nie kurier.

zmieniono 1 raz (ostatnio 03 mar 2009 20:29 przez Borubar)

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Tzn. ze za styczen juz wyslane

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

taaa ten sen - niech bedzie ze zaspalem
Pojutrze wysyłka za luty, wiec bedzie szybciej.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
Ja też nie dostałam ale już mi Borubar wytłumaczył, że zapadł jak niedźwiedź w sen zimowy i trochę się spóźnił z wysyłką Zima uciekła, niedźwiedzie się budzątak, że i nasz Borubarek ocknął się i kubasy wysłał

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

ja też jeszcze za styczeń nie otrzymalam kubka,już nawe się natalii1210 pytałam,czy dostała,ale też nie......czekam na niego z niecierpliwością już.....a tu już marzec,wiec za luty chyba też przyjdzie....

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
Cześć,witam! Chciałam tylko powiedzieć,że nie dostałam jeszcze kubeczka za styczeń.Pozdrawiam.

Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Jeśli z jakiś przyczyn nie dotarła do wa przesyłka z kubkiem to proszę o informację na prv. Zajmuję się wysłką i sprawami około kubkowymi więc proszę Was o:

1) terminowe wypełnianie danych adresowych https://gotujmy.pl/panel/profil/edycja/
(zaraz po ogłoszeniu rankingu)

2) zgłaszanie do mnie wszystkich niedociągnięć, opóźnień związanych z nagrodami (najlepiej piszcie do mnie wiadomości na priv)

3) Cierpliwości - kubki ślemy pocztą a ta daje sobie nawet 10 dni na dostarczenie paczek

Czuj czuj czuwaj...
Borubar lasem.. borem... tymczasem

zmieniono 3 razy (ostatnio 15 sie 2009 12:12 przez Borubar)

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!