Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Babeczka35
  • Babeczka35

  • Posty: 19
  • Przepisy: 1769
  • Artykuły: 0
gosiapiotrek23 napisał(a):

Słabiutko z nagrodami.. co było? piszcie.


Ja widziałam patelnię grillową, sosjerkę, książki z przepisami na grilla, sitka, sosjerkę i półmisek do serwowania i jeszcze otwieracz do puszek. Nic nie zamawiałam, bo akurat tego nie potrzebuję.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Półmiski do serwowania 23x12, książki Szalony grill - zbiór 50 przepisów, patelnia grillowa, sosjerki, otwieracz do puszek i zestaw sit

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosiapiotrek23
Słabiutko z nagrodami.. co było? piszcie.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

patunia87
  • patunia87

  • Posty: 9
  • Przepisy: 803
  • Artykuły: 1
Witam zamówiłam miesiąc temu wyciskacz do czosnku i pozostale 2 produkty. 2 produkty dotarły a wyciskacz nie...czy jeszcze dojdzie? Punkty zostaly odjete.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

BozenaMatuszczyk
Super wiadomość.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Drodzy, już na piątek szykujemy dla Was kolejne nagrody. Udostępnimy je podobnie jak ostatnio w 3 turach, jednak tym razem podajemy konkretne godziny: 8, 15, 21, a nie zakresy (dzięki temu od razu będziecie wiedzieć, czy pojawiło się coś, co Was interesuje).

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

slodkokwasnakuchnia1
ok

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
slodkokwasnakuchnia1 napisał(a):

Ja również zamawiałam dzbanek filtrujący z cyfrowym wyświetlaczem za 960 pkt. Sprawdziłam i również nie działa wyświetlacz oraz jest popękany w środku. Nie sprawdzałam wcześniej bo byłam pewna, że wszystko będzie ok ale nie jest. Dzbanek filtrujący w takim stanie nie nadaje się do filtrowania-co robić?
ps: przesyłam zdjęcie pękniętego dzbanka


Prosimy wyślij te zdjęcia na skrzynkę redakcyjną - niestety nie możemy ich wyświetlić

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

slodkokwasnakuchnia1
Ja również zamawiałam dzbanek filtrujący z cyfrowym wyświetlaczem za 960 pkt. Sprawdziłam i również nie działa wyświetlacz oraz jest popękany w środku. Nie sprawdzałam wcześniej bo byłam pewna, że wszystko będzie ok ale nie jest. Dzbanek filtrujący w takim stanie nie nadaje się do filtrowania-co robić?
ps: przesyłam zdjęcie pękniętego dzbanka
obrazek obrazek

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

BozenaMatuszczyk
Dziękuję za szybką odpowiedz.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!