Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

WWWiola
  • WWWiola

  • Posty: 29
  • Przepisy: 883
  • Artykuły: 6
Ale to chyba normalne, za listopad pytanie dostałam 02 gru o 19:53. Nie wiem, kto, jak i czy na te pytania odpowiada, ja nawet już nie otwieram. Słabo to wygląda.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
slodkokwasnakuchnia1 napisał(a):

Jest mi przykro. Najpierw nie było pytania 31.12.2018 o północy (straciłam czas) a teraz po prostu pytanie się pojawiło bez żadnej wcześniejszej informacji. Co się dzieje?


Nam również jest przykro z tego powodu, że pytanie, które powinno wyjść po północy dotarło kolejnego dnia. Nie zaplanowaliśmy tego działania, nam również system spłatał figla

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

slodkokwasnakuchnia1
Jest mi przykro. Najpierw nie było pytania 31.12.2018 o północy (straciłam czas) a teraz po prostu pytanie się pojawiło bez żadnej wcześniejszej informacji. Co się dzieje?

Witam!

jagoda59
  • jagoda59

  • Posty: 22
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 0
Ja czekam też na jakąś większą i sensowną nagrodę np. marzę o robocie planetarnym .

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

BozenaMatuszczyk
Ja też poczekam na karty IKEA.
Tak w ogóle będą jeszcze jakieś nagrody przed świętami ha ha.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Elisa
  • Elisa

  • Posty: 3
  • Przepisy: 79
  • Artykuły: 0
O i jeszcze patery do ciast

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Elisa
  • Elisa

  • Posty: 3
  • Przepisy: 79
  • Artykuły: 0
Jak dla mnie fajnymi nagrodami byłyby:
- karty do empika, rossmanna, home&you,
- książki kulinarne, cukiernicze, o fotografii kulinarnej
- formy do pieczeni np. muffienk, do tart prostokątne czy okrągłe, tortownice o różnych średnicach, formy do zapiekania
- nawet i takie drobne akcesoria kuchenne jak foremki czy chociażby papilotki do muffinek z fajnymi wzorami
- porcelana

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
eli_555 napisał(a):

Czy będą w najbliższym czasie karty IKEA ?

W grudniu na pewno nie. Dopisujcie proszę preferowane przez siebie nagrody, będziemy tworzyć listę, która pomoże nam przy zasilaniu katalogu kolejny raz.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Czy będą w najbliższym czasie karty IKEA ?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
kuchenny świat napisał(a):

Witam. Chciałam "podziękować" za paczkę z 1 opakowaniem gąbek (choć brakowało 4 opakowań w ostatniej przesyłce). Opakowanie z gąbkami było otworzone i brakowało 2 gąbek. Wiecie co, to są jakieś jaja. Trochę szacunku do nas. Jest mi po prostu przykro, że jestem tak traktowana.


Witaj,

bardzo nam przykro z powodu tego, co otrzymałaś. Absolutnie nie było to naszym zamiarem, zleciliśmy wysyłkę zaległych gąbek, więc zamiast tej paczki z uszkodzonym, jak piszesz, opakowaniem, powinnaś otrzymać obecne zamówienie powiększone o zaległy zestaw

Skontaktujemy się z Tobą na priv, aby wyjaśnić tę sytuację i możliwie szybko zatrzeć to niemiłe wrażenie.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!