Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

kuchenny świat
Mi też nic się nie udało.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
WWWiola napisał(a):

Upolowaliście coś fajnego wieczorem? Trochę się spóźniłam, bo piekłam pierniczki, ale zamówiłam fantastyczny kubek z jednorozcem zmieniającym kolor i łyżkę wazowa w kształcie Nessi


Ja ich nawet nie zdążyłam zauważyć hahaaa, gratulacje

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

WanilioweImprowizacj
Tych nagród było strasznie mało i po jednej sztuce więc w ogóle było ciężko coś zamówić. Zanim zdążyło się przeczytać opis nagrody, to już jej nie było. Wszyscy na nie czekali od dawna a tu zaledwie kilka sztuk gadżetów.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

BozenaMatuszczyk
Czy będą jeszcze przed świętami jakieś nagrody ? niestety przegapiłam ,dopiero co wyzdrowiałam.
Czekam na odpowiedz.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

WanilioweImprowizacj
sprzątnęła mi Pani ten kubek sprzed nosa

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

WWWiola
  • WWWiola

  • Posty: 29
  • Przepisy: 883
  • Artykuły: 6
Upolowaliście coś fajnego wieczorem? Trochę się spóźniłam, bo piekłam pierniczki, ale zamówiłam fantastyczny kubek z jednorozcem zmieniającym kolor i łyżkę wazowa w kształcie Nessi

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosiapiotrek23
Beznadziejne te nagrody mało przydatne gadżety... nawet nie było na czym oka zawiesić..

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

WWWiola
  • WWWiola

  • Posty: 29
  • Przepisy: 883
  • Artykuły: 6
No i fajne książki kucharskie. Zestawy przypraw, różne pojemniki.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

WanilioweImprowizacj
Najlepszymi nagrodami dla mnie byłyby karty podarunkowe do takich sklepów jak Empik, Ikea, RTVeuroAGD czy inne z wyposażeniem do kuchni i domu. Wtedy każdy może kupić to co mu potrzeba. Fajne też byłyby sprzęty kuchenne np. wszelkiego rodzaju blendery, miksery, młynki, rozdrabniacze, praski do ziemniaków itp. talerze, półmiski, szklanki czy sztućce. Gadżety które się ostatnio pojawiają, zwłaszcza te dzisiejsze rzeczywiście są mało przydatne a kosztują sporo wirtuali.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

slodkokwasnakuchnia1
nagrodami mogłyby być: sztućce, talerzyki, sosjerki, cukiernice, ściereczki, maty dekoracyjne

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!