Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

madzik323
  • madzik323

  • Posty: 17
  • Przepisy: 576
  • Artykuły: 1
Właśnie zauważyłam nową nagrodę w katalogu. Czy było ich więcej? Jeśli tak to jakie?

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

jagoda59
  • jagoda59

  • Posty: 22
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 0
Mnie by interesowały nagrody w katalogu typu : roboty planetarne

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

WanilioweImprowizacj
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. A czy możemy się dowiedzieć jakiego rodzaju będą te nagrody? Czy będą proponowane przez nas nagrody czy coś innego i czy w większej ilości?

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Agnieszka Rec
Witam serdecznie W grudniu zamówiłam w katalogu nagród 3 szt. gąbek serduszka wszystkie inne nagrody doszły a gąbki niestety nie dotarły . Czy jest szansa że zamówienie zostanie uzupełnione i 3 szt. gąbek serduszek dotrą do mnie? Pozdrawiam

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
WanilioweImprowizacj napisał(a):

Witam, mam dwa pytania. 1) czy wiadomo kiedy pojawią się jakieś nowe nagrody w katalogu? a 2) czy pytania konkursowego za styczeń można spodziewać się 31 stycznia o 24 czy w innym terminie?

Witaj Już odpowiadam:

ad 1. Nowe nagrody pojawią się na pewno przed walentynkami
ad 2. Nie potrafię niestety odpowiedzieć na to pytanie Nie chcę obiecywać, że pytanie zostanie wysłane o ustalonej porze - wszystko jest ustawione tak, by zostało wysłane o północy, niestety jak wiecie wciąż nie uporaliśmy się z usterką, zatem może się zdarzyć znów, że niestety dotrze z opóźnieniem :/ Gdybym do tego czasu wiedziała coś więcej od razu dam Wam znać

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

WanilioweImprowizacj
Witam, mam dwa pytania. 1) czy wiadomo kiedy pojawią się jakieś nowe nagrody w katalogu? a 2) czy pytania konkursowego za styczeń można spodziewać się 31 stycznia o 24 czy w innym terminie?

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

gosiapiotrek23
My nie powinniśmy byś stratni waszym problemem systemu. Powinno to być wyjaśnione i pytanie wysłane jeszcze raz o konkretnej godzinie, i wszyscy powinni być o tym powiadomieni. Bo to już kilka razy pod rząd się zdarzyło.
Co do nagród to fajnie by było aby znalazły się w katalogu;
- garnki, czajniki,
-fajne gadżety typu foremki do ciastek, wałki, miseczki, kubki itp,
-karty do rosman, kik, pepco...
-sprzęt agd parowary, jajkowary, tostery, opiekacze, gofrownice, miksery, blendery, rozdrabniacze, wolnowary itp.
I przede wszystkim ilość nagród aby każdy mógł się ucieszyć z nagrody.
Pozdrawiam

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Wafelek2601
Jeśli chodzi o nagrody to chciałbym:
karty przedpłacone/bony do ikea, rossmana, jakieś dobre garnki, roboty, miksery. Z drobniejszych też kiedyś były fajne dzbanki i filtry Dafi.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Krakowianka
Jeżeli chodzi o nagrody w katalogu, uważam, że najfajniejsze byłyby karty podarunkowe lub bony, ewentualnie jakiś sprzęt agd, garnki typu sammi etc

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

jagoda59
  • jagoda59

  • Posty: 22
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 0
Witam !
Będą w styczniu nagrody ?

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!