Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Napisz do mnie proszę wiadomość ze szczegółami zamówienia (kto, co, kied itp.) a sprawdzę co się mogło stać

beatkaa153 napisał(a):

Czy ktoś już dostał zamówioną nagrodę z TERMISALU , jak długo się czeka na przesyłkę. Ja zamówiłam 21 listopada i jeszcze nie dostałam i pewnie do świąt nie dotrze .Trochę szkoda.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

beatkaa153
Czy ktoś już dostał zamówioną nagrodę z TERMISALU , jak długo się czeka na przesyłkę. Ja zamówiłam 21 listopada i jeszcze nie dostałam i pewnie do świąt nie dotrze .Trochę szkoda.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Już sprawdzam, musiałem przeoczyć

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

ONY_za_kare
Witam. 28.11 napisałem w sprawie brakującej nagrody do kołczu, wczoraj do zozolek i nie mam żadnej odpowiedzi. ile mam czekać na jakąś odpowiedz

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

renatka1
  • renatka1

  • Posty: 64
  • Przepisy: 558
  • Artykuły: 4
Ja tez dostałam zestaw 2 misek z miarką...

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

katarzynka455
Dziękuję za wyjaśnienie i to ja przepraszam za kłopot.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Przeprowadziliśmy szybkie śledztwo i oto wyniki - okazało się, że dostaliśmy złe informacje. Do magazynu nagród poszły nie "Zestaw 3 misek z miarką" lecz miski były tylko dwie. W efekcie faktyczny opis produktu to "Zestaw 2 misek z miarką".

Przepraszamy za kłopot, oczywiście wszystkim, którzy otrzymali zestaw bez jednej miski zwrócimy koszt - ekwiwalent w wirtualach, czyli 50 wirtuali.

Przepraszamy bardzo za zamieszanie i prosimy o wiadomości na np moją lub redakcyjną skrzynkę wszystkich poszkodowanych!

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

katarzynka455
Dzisiaj dostałam zamówione miseczki za które bardzo dziękuje.Chciałam tylko zapytać czy przy miseczkach jest błędny opis czy dostałam nie te miseczki .Przy miseczkach jest opis''Zestaw 3 misek z miarką

Trzyczęściowy zestaw misek kuchennych. Bardzo wygodne w użyciu dzięki różnym pojemnościom i praktycznej wylewce. W zestawie jest także miarka.'' miseczki dostałam z miarką ale dwie nie trzy.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40


brzmi ciekawie, ale w nagrodach cisza od tylu miesięcy [/quote]

oo, faktycznie nie zauważyłam, że to z czerwca, szkoda, bo się zaczęłam cieszyć ;(

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Alex_M
  • Alex_M

  • Posty: 60
  • Przepisy: 1760
  • Artykuły: 12
Noruas napisał(a):

zozolek napisał(a):

Witajcie Kochani, robimy co w naszej mocy, aby w katalogu podstawowym konkursu GzN pojawiły się nowe nagrody. Mam nadzieję, że za kilka dni będę mieć dla Was dobre informacje


Brzmi bardzo ciekawie


brzmi ciekawie, ale w nagrodach cisza od tylu miesięcy

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!