Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Słuchajcie.
Sprawa wygląda tak.
Jeśli komuś zarzucamy, że kopiuje, to warunkiem powstania zjawiska "kopii" jest wskazanie pierwowzoru - źródła. W takim przypadku przepisy zostana usuniete, a jezeli sytuacja sie powtorzy - konto zuytkownika zostanie zbanowane.
Usunelismy juz kilka przepisow kamili, ktore byly kopiami, jeżeli po dzisiejszej dacie bedzie dodany przepis ktory bedzie kopia - oprocz jego usuniecia zostanie zbanowane konto uzytkownika. Przykro mi, ale takie są reguły.
Odnosnie przepisow dodanych do tej pory - wszystkie przepisy, ktorych kopie istnieja w Internecie lub w formie drukowanej i ktorych autorem nie jest osoba dodajaca przepis zostana usuniete. Warunkiem jest jednak podanie źródła, z ktorego zdjecia (i przepisy) zostaly skopiowane.
Poniewaz bardzo chcielibysmy nagrodzic uzytkownikow takich jak np. anullka, ktorzy dodają moim zdaniem świetne przepisy, ale niestety przegrywają w rankingach ilosciowych, planujemy wprowadzenie jeszcze jednego rodzaju konkursu. W tej chwili pracujemy nad dodatkowymi funkcjonalnosciami, ktore nam to umozliwia. Prosilibysmy jednak o troche cierpliwosci... wiecej informacji wkrotce.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

MAGDALENA80
No to wyglada ze mamy wymyslnego fotografa i zdolnego kucharza w gronie.....

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
MAGDALENA80 napisał(a):

Tak wiec prosze o wyjasnienie administatora w tej sprawie : DAREK112 chodzi mi o wstawione niedawno przepisy ZDJECIA na sto procent nie wlasne to juz czlowiek widzi golym okiem a o przepiusach nie wspomne.....Chyba ten obywatel stara sie o kalendarz bo prawie wszystkie przepisy dla dzieci sa.....

Jeśli można, proszę o podanie źródła.
Nam nie udało się go znaleźć, co oznacza, że regulamin nie jest naruszony.

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Gatita napisał(a):

Czy to magiel czy smaczne gotowanie ...

To gotujmy.pl , a konkretnie taki właśnie szczególny wątek.
Gdzieś trzeba pogadać na trudne tematy

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
kamila2478 napisał(a):

zdjęcia i przepisy które tu zamieszałam pochodzą z mojej pracy dyplomowej,którą bronilam w 2004roku.Był to temat"potrawy kuchni polskiej",zdjecia mialam od koleżanki niektore,nawet nie wiedziałam że ktoś ma takie same na innym portalu,NIe wiem jak mam wam to udowodnić ze ja tych zdjęć nie ściagalam,mam je od 5 lat na płytce z pracą dyplomową,NIe było mi łatwo wtedy pisać tą pracę,tym bardziej ze jeszcze nie korzystałam z internetu....
ale z pomocą mojej pini profesor udało mi się na napisać i obronić na6....
przepraszam jeśli kogoś uraziłam....

Kamila, jeśli nie wiedziałaś, to nie ma sprawy, natomiast nie może być niezgodności z regulaminem, więc jesteśmy zmuszeni usuwać ewidentne kopie.
Proszę jednak, żebyś dodawała nowe przepisy z dużą uwagą.

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
anullka7 napisał(a):

Kamilo To ty kradniesz cudze zdjęcia ,mogę Ci to udowodnić,proszę bardzo skąd pochodzi Twoje zdjęcie do łazanek.
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.boczniaki.wkonskich.pl/gal/lazanki.jpg&imgrefurl=http://www.boczniaki.wkonskich.pl/kucharska.php&usg=__dDAxa9tpavxmqQK3iKz5wkaluu4=&h=144&w=154&sz=16&hl=pl&start=63&um=1&tbnid=Y57gUp7esmOucM:&tbnh=90&tbnw=96&prev=/images%3Fq%3D%25C5%2582azanki%26ndsp%3D18%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN%26start%3D54%26um%3D1

tutaj następne skopiowane,na kluski śląskie
http://kuchnia.gazeta.pl/kuchnia/1,55904,337769.html
Następny ,jajka faszerowane kawiorem.
http://kuchnia.gazeta.pl/kuchnia/1,55904,337757.html
pieczarki smażone
http://kuchnia.gazeta.pl/kuchnia/1,55904,337816.html

Anullka, wyglada na to, ze masz racje.
Łazanki - zdjęciw wyłączone, ewidentnie skopiowane.
Kluski śląskie - j/w
Jajka faszerowane, zbanowany cały przepis
Pieczarki smażone - j/w

Kamilo, przykro mi, ale po to jest ten wątek. Regulamin został naruszony, zostało to wykazane. Więcej informacji na priva.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

MAGDALENA80
Tak wiec prosze o wyjasnienie administatora w tej sprawie : DAREK112 chodzi mi o wstawione niedawno przepisy ZDJECIA na sto procent nie wlasne to juz czlowiek widzi golym okiem a o przepiusach nie wspomne.....Chyba ten obywatel stara sie o kalendarz bo prawie wszystkie przepisy dla dzieci sa.....

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

MAGDALENA80
aha a jezeli chodzi o ocene przepisu nie wiem juz czy to wystawia ta osoba ktora napisala przepis czy inni?Bo sie juz spotkalam ze nie bylo zadnego komentarza do przepisu ale ocena za niego juz istniala i to 5!Cos tutaj mi nie pasujeP?--Uczciwe jest to?

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
kamila2478 napisał(a):

Anulka nie wiem czemu sie czepiasz moich przepisów,skoro sama kopiujesz z innych portalów,sama osobiście natrafiłam na takie same jak twoje i nawet te same zdjęcia....
a ja sobie sama nie oceniam przepisów swoich!
a po drugie te kompociki i inne to są przepisy dla dzieci.

Prosimy wszyscy o wskazanie źródła owych wspomnianych kopii.

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
anullka7 napisał(a):

Szkoda gadać ,swoja kaszę manną oceniła na rewelacyjną ,a gulasz mojej mamy który na innej stronce kulinarnej cieszy się dużym powodzeniem oceniła na 3 żenada widocznie trzeba uczyć się od Kamili.
Skoro kasza manna jest rewelacja i daje się jej 5, to ile dać jakiemuś extra przepisowi.?
Sama w początkach dałam w kilku przepisach zaniżoną ocenę,ale tylko dlatego że używałam laptopa bez myszki,mam bardzo czuły laptop i najechałam na gwiazdki i zanim się spostrzegłam już zaznaczyło i nie dało rady tego cofnąć teraz używam myszki,i jest w porządku.
Będę wstawiać ,kompociki ,kaszki,kleiki które małe dziecko ugotuje,poproszę koleżanki żeby się zalogowały,i wstawiały mi same rewelacyjne oceny,ciekawa jestem jak to ocenią inni.
Dziwię się że takie przepisy są dopuszczane,ludzie się starają wstawiając swoje najlepsze przepisy ,a ktoś kompocik i kit wciska że to rewelacja,))) Koń by się uśmiał.

Anullka, przykro mi, ale oceny sa subiektywnym odczuciem uzytkownikow i nie mozemy ich korygowac, ani przekonywac nikogo ze ma mu sie bardziej podobac przepis.
Problemem jest nie system oceniania przepisow tylko konflikt, ktory sie pojawil miedzy uzytkowniczkami. Czytam dalej zeby jakos go rozladowac...

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu