Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
majgrz11maja napisał(a):

Jeśli chodzi o ranking nie wiem czy nie wypada zmienić trochę zasady .
Chodzi o przepisy , żeby mógł znaleźć się w rankingu powinien być oceniony przynajmniej na (dobry).Bo to co wyrabia obecnie pani Kamila to przechodzi ludzkie wyobrażenie .Po prostu obniża poziom i zniechęca do eksponowania swoich przepisów.
Pozdrawiam

Hmmm... niestety pomysl chyba w praktyce sie nie sprawdzi...
Skoro potencjalnie istnieja nieuczciwi uzytkownicy, mozna sobie latwo wyobrazic, ze beda wystawiane oceny celowo zanizajace srednia. I bardzo ciezko nad tym zapanowac, bo udowodnij potem komus ze naprawde dania nie zrobil i ze mu jednak smakowalo tylko udaje... Bardzo trudne do rozstrzygania.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

MAGDALENA80
popieram PANA KAZIKA sama nie biore w tym wyscigu udzialu a przepisy podaje na GOTUJMY.PL tylko przezemnie albo moja rodzine sprawdzona i robione juz od pare latek a sa one bardzo latwe,no i o co chodzi smaczne,na temat innych nie moge sie zupelnie wypowiedziec bo jestem tutaj od niedawna ale ten temat poruszyl mnie .

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

No cóż, nareszcie zaczęła sie właściwa dyskusja w temacie (na temat) konkursowego wyścigu. Dla mnie wstawianie przez nas, GOTUJĄCEJ ZGRAJI SMAKOSZY, przepisów na ilość, a nie jakość, zdjęć nie własnych, ... (Kamilko, nie piszę pod Twoim adresem, chociaż posrednio tak>jak podajesz NIE jesteś wielu przypadkach autorem fotek) ... i nie na temat, to gra nie fair.
Z tego też powodu nie próbuję nawet brać udziału w rankingu kubkowym, w którym jak już pisalem wcześniej, można mieć kubek nie mając żadnego nawet przepisu.
Pomijając to, że wiele przepisów jest wstawianych na "odpieprz". Poczatkujący "garko/patelnio/rondlo-mistrzowie" płci obojga na wielu przepisach, przy próbie wykonania, nabiorą "wstrętu" do kuchni, bo nic im się nie uda, a co jest jeszcze bardzo przykre, że na P.W. zwrócone uwagi traktuje się niejednokrotnie jako "czepianie się" ...więcej nie będę pisał żadnych uwag, bo nie ma to sensu, nie chcę znów być uważany za "czepialskiego " etc.etc.jak to było na innej stronie.
Razi mnie to tak samo jak niezbyt sympatyczny, a wręcz niegrzeczny, by nie określić tego dosadniej, styl wypowiadania się jednej z Was.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

MAGDALENA80
dokladnie o to chodzi GLUMANDA niewiem dlaczego ludzie to zaznaczaja a i tak kopiowany przepis czy zdjecie dodaja Tak pozatym jest rowniez forum gdzie mozna skopiowane gdzies tam przepisy dodac bez naruszania regulaminu to najlepsze jak narazie rozwiazanie czy niepozdrawiam

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
MAGDALENA80 napisał(a):

oho mowe mi odebraloludzie to naprawde po czytaniu tego forum to plakac sie chce!A ta klutnia nie rozumiem was ludziska to naprawde jest jakis chory wyscig po jakis tam kubek,nie macie w domu zadnegoNajlepiej by administrator poprostu kasowal takie skopiowane przepisy czy nie swoje zdjecia.Jezeli wczesniej sie nie usprawiedliwi taka osoba to uwazam za sprawiedliwe czy nie


Magdaleno80, wiesz o co chodzi w tym wszystkim? zeby z gory nie dodawac tych przepisow i zdjec nie swoich.... Kazdy dodajác przepis odhacza okienko, w którym oswiadcza, ze zarowno przepis jak i zdjecie jest jego autorstwa.. a jesli tak nie jest... to nie powinno sie tego tolerowac i tyle.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Magdaleno! Popieram!

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

MAGDALENA80
oho mowe mi odebraloludzie to naprawde po czytaniu tego forum to plakac sie chce!A ta klutnia nie rozumiem was ludziska to naprawde jest jakis chory wyscig po jakis tam kubek,nie macie w domu zadnegoNajlepiej by administrator poprostu kasowal takie skopiowane przepisy czy nie swoje zdjecia.Jezeli wczesniej sie nie usprawiedliwi taka osoba to uwazam za sprawiedliwe czy nie

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

elcia
  • elcia

  • Posty: 182
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 1
o jejku ale sie tu działo !

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
kamila2478 napisał(a):

nikt mi nie wierzy...

Kamilko nie placz tylko wstawiaqj przepisy i zdjecia , ktore sama zrobiłaś i wszystko bedzie OK. A teraz moze po

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Glumanda napisał(a):

Nie, to nie jest magiel.. ale fakty sa faktami. Nikt nikogo nie magluje.. chyba jednak nie wiesz zbytnio, o co sie rozchodzi. Poczytaj dobrze forum.


Wiem o co chodzi bo czytam ze zrozumieniem
Mnie też się nie podoba kopiowanie cudzych zdjęć i przepisów. Ani dodawanie przepisów na ilość a nie na jakość, i oczywiście trzeba z tym zrobić porządek. Pisałam o tym powyżej !
Najlepiej by było gdyby każdy potrafił we własnym sumieniu rozważyć co jest uczciwe a co nie !

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu