Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

majgrz11maja
Może w końcu wypowie się administrator , bo jak na razie to to chyba sobie język przysmażył na patelni!

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Nie, to nie jest magiel.. ale fakty sa faktami. Nikt nikogo nie magluje.. chyba jednak nie wiesz zbytnio, o co sie rozchodzi. Poczytaj dobrze forum.

zmieniono 1 raz (ostatnio 05 mar 2009 23:03 przez Glumanda)

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Czy to magiel czy smaczne gotowanie ...

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

kamila2478 napisał(a):

nikt mi nie wierzy...

Proponuję:
przekreślamy grubą krechą to wszystko i zaczynamy od nowa, teraz już w pięknym stylu.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

nikt mi nie wierzy...

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
kamila2478 napisał(a):

zdjęcia i przepisy które tu zamieszałam pochodzą z mojej pracy dyplomowej,którą bronilam w 2004roku.Był to temat"potrawy kuchni polskiej",zdjecia mialam od koleżanki niektore,nawet nie wiedziałam że ktoś ma takie same na innym portalu,NIe wiem jak mam wam to udowodnić ze ja tych zdjęć nie ściagalam,mam je od 5 lat na płytce z pracą dyplomową,NIe było mi łatwo wtedy pisać tą pracę,tym bardziej ze jeszcze nie korzystałam z internetu....
ale z pomocą mojej pini profesor udało mi się na napisać i obronić na6....
przepraszam jeśli kogoś uraziłam....

Kamilo.. wiesz, wszystkim podpadlo, ze dajesz bardzo duze ilosci przepisow, niejednokrotnie bardzo ciekawych, jednak za kazdym razem zdjecie rozmiaru mini.. co zawsze denerwowalo..bo wybierajac opcje "powieksz zdjecie" ma sie nadzieje, ze sie cos zobaczy dokladniej...
Wielokrotnie, delikatnie poruszalismy ten temat.. "wlasne zdjecia" , "wlasne przepisy" jednak Ty nigdy nie wypowiadalas sie na te tematy. Moglas np. napisac.. " byc moze, ze moje zdjecia wydadza sie Wam podejrzane, bo sa malej wielkosci.. jednak.."taki czy inny powod ..i tu go podac .. a Ty gralas sobie na cierpliwosci wszystkich innych uzytkownikow, i to jest smutne.
Byc moze, ze jest tak jak mowisz, ze to wszystko twoje wlasne zdjecia.. (na niektore sa juz dowody, ze pochodza z innych zrodel) jednak jakos nieciekawie sie zrobilo przez to wokol Twojej osoby..a na pewno tego nie chcialas.
Przemysl sprawe i pomysl..jak Ty czulabys sie w takiej sytuacji..gdyby to bylo odwrotnie.. ze inni wstawiali by takie zdjecia, budzace watpliwosci.
Cala przyjemosc w tym, aby samemu byc autorem i zdjecia i przepisu

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
kamila2478 napisał(a):

zdjęcia i przepisy które tu zamieszałam pochodzą z mojej pracy dyplomowej,którą bronilam w 2004roku.Był to temat"potrawy kuchni polskiej",zdjecia mialam od koleżanki niektore,nawet nie wiedziałam że ktoś ma takie same na innym portalu,NIe wiem jak mam wam to udowodnić ze ja tych zdjęć nie ściagalam,mam je od 5 lat na płytce z pracą dyplomową,NIe było mi łatwo wtedy pisać tą pracę,tym bardziej ze jeszcze nie korzystałam z internetu....
ale z pomocą mojej pini profesor udało mi się na napisać i obronić na6....
przepraszam jeśli kogoś uraziłam....

Kamilo nie chcę Ci więcej udowadniać że prawie wszystkie zdjęcia małego formatu skopiowałaś,taki kit to możesz wciskać ale nie mnie teraz trzeba zwalić na koleżankę,sorry ale czy wszędzie muszą być tacy cwaniacy?
Niektóre twoje zdjęcia są z późniejszych lat,moim zdaniem nie zasłużyłaś absolutnie na 1 miejsce,Skopiować cudzy przepis i zdjęcie to nic trudnego,dlatego na przyszłość trzeba wstawiać przepisy które się wypróbowało i własne fotki,bo to nie fer według innych użytkowników ,którzy wstawiają swoje zdjęcia i przepisy.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

zdjęcia i przepisy które tu zamieszałam pochodzą z mojej pracy dyplomowej,którą bronilam w 2004roku.Był to temat"potrawy kuchni polskiej",zdjecia mialam od koleżanki niektore,nawet nie wiedziałam że ktoś ma takie same na innym portalu,NIe wiem jak mam wam to udowodnić ze ja tych zdjęć nie ściagalam,mam je od 5 lat na płytce z pracą dyplomową,NIe było mi łatwo wtedy pisać tą pracę,tym bardziej ze jeszcze nie korzystałam z internetu....
ale z pomocą mojej pini profesor udało mi się na napisać i obronić na6....
przepraszam jeśli kogoś uraziłam....

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

ptychu napisał(a):

Gatitko! Taki przepis na zaparzenie herbaty już widziałam także nie rób plagiatu, a swoją drogą to ja chętnie korzystam z przepisów na naszym portalu i lubię wiedzieć czy to mi wyjdzie czy nie i bardziej wiarygodne są zdjęcia zrobione swoim potrawom a poza tym to świetna zabawa


Upsss.... to mówisz, że się spóźniłam...
Oczywiście, że wstawianie cudzych zdjęć to bzdura a szczególnie już zdjęć profesjonalnych. Niestety one nie zawsze odzwierciedlają faktyczny wygląd dania tylko są troszkę podpicowane.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Gatitko! Taki przepis na zaparzenie herbaty już widziałam także nie rób plagiatu, a swoją drogą to ja chętnie korzystam z przepisów na naszym portalu i lubię wiedzieć czy to mi wyjdzie czy nie i bardziej wiarygodne są zdjęcia zrobione swoim potrawom a poza tym to świetna zabawa

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu