Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

dobry napisał(a):

Słuchajcie.
Sprawa wygląda tak.
Jeśli komuś zarzucamy, że kopiuje, to warunkiem powstania zjawiska "kopii" jest wskazanie pierwowzoru - źródła. W takim przypadku przepisy zostana usuniete, a jezeli sytuacja sie powtorzy - konto zuytkownika zostanie zbanowane.
Usunelismy juz kilka przepisow kamili, ktore byly kopiami, jeżeli po dzisiejszej dacie bedzie dodany przepis ktory bedzie kopia - oprocz jego usuniecia zostanie zbanowane konto uzytkownika. Przykro mi, ale takie są reguły.
Odnosnie przepisow dodanych do tej pory - wszystkie przepisy, ktorych kopie istnieja w Internecie lub w formie drukowanej i ktorych autorem nie jest osoba dodajaca przepis zostana usuniete. Warunkiem jest jednak podanie źródła, z ktorego zdjecia (i przepisy) zostaly skopiowane.
Poniewaz bardzo chcielibysmy nagrodzic uzytkownikow takich jak np. anullka, ktorzy dodają moim zdaniem świetne przepisy, ale niestety przegrywają w rankingach ilosciowych, planujemy wprowadzenie jeszcze jednego rodzaju konkursu. W tej chwili pracujemy nad dodatkowymi funkcjonalnosciami, ktore nam to umozliwia. Prosilibysmy jednak o troche cierpliwosci... wiecej informacji wkrotce.

Super ! Przecież to chyba nie chodzi ow yścig po kubki tylko fajne przepisy i dobrą zabawę !

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Skarb
  • Skarb

  • Posty: 270
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Macie racje, ktos sobie jajca robi, nic innego nie widac, warzywa beda dodane do innego przepisu.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

majgrz11maja
Sałatka z jajek chyba wygra jest zajebista ,przepych nadmiaru kalafioru i brokuł ,aż rozpycha te jajca .

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

https://gotujmy.pl/salatka-z-jajek-z-brokulami-lub-kalafior,przepisy,30528.html

Proponuję konkurs: do ilu przepisów pasuje bardziej ZAŁĄCZONA FOTKA (ww przepisu) pokazanych połówek jaja.


inny kwiatek foto-przepis
https://gotujmy.pl/babka-ziemniaczana,przepisy,31915h10.html

zmieniono 1 raz (ostatnio 08 mar 2009 15:38 przez 45Kazik)

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

majgrz11maja
Popieram Kazika i powiem tak gdybym jakimś cudem zdobył te kubek w marcu to już dziś przykazuje go pani kamili tylko proszę go wypełnić kleikiem .

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
uuu.... a to chyba kwiatek jakiś z naszej strony, ze sie powieliło
dzieki za cynk i sprawdzam why...

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
https://gotujmy.pl/chleb-bialy-z-kielkami-pszenicy,przepisy,36237.html
https://gotujmy.pl/chleb-bialy-z-kielkami-pszenicy,przepisy,36243.html
Jaka roznica jest miedzy tymi dwoma przepisami bo jakos nie moge sie dopatrzec oprocz numeru w linku...

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Masz racje

zmieniono 1 raz (ostatnio 07 mar 2009 20:25 przez Glumanda)

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obejrzałem 4 ( słownie cztery ) przepisy Mistrzyni fałszu/kpin, niestety tak muszę może za ostro , nazwać te przepisy. Poza kompotem (wstyd nawet taki przepis wstawiać) reszta to stek bzdur i kpin ... "makaroniki" kompletna ignorancja, szpinak niby z czyś tam foto co innego, danie wegetariańskie ... foto zupełnie przeczy przepisowi ... dalej juz nie zaglądałaem bo lekki szlag trafia już na poczatku po czterech "dziełach".
Proponuję dać Muistrzyni kubek i...wyeliminować z dalszych "rozgrywek rankingowych", a kubek przyznać za " Szczyt Bezczelności".

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
dobry napisał(a):

Słuchajcie.
Sprawa wygląda tak.
Jeśli komuś zarzucamy, że kopiuje, to warunkiem powstania zjawiska "kopii" jest wskazanie pierwowzoru - źródła. W takim przypadku przepisy zostana usuniete, a jezeli sytuacja sie powtorzy - konto zuytkownika zostanie zbanowane.
Usunelismy juz kilka przepisow kamili, ktore byly kopiami, jeżeli po dzisiejszej dacie bedzie dodany przepis ktory bedzie kopia - oprocz jego usuniecia zostanie zbanowane konto uzytkownika. Przykro mi, ale takie są reguły.
Odnosnie przepisow dodanych do tej pory - wszystkie przepisy, ktorych kopie istnieja w Internecie lub w formie drukowanej i ktorych autorem nie jest osoba dodajaca przepis zostana usuniete. Warunkiem jest jednak podanie źródła, z ktorego zdjecia (i przepisy) zostaly skopiowane.
Poniewaz bardzo chcielibysmy nagrodzic uzytkownikow takich jak np. anullka, ktorzy dodają moim zdaniem świetne przepisy, ale niestety przegrywają w rankingach ilosciowych, planujemy wprowadzenie jeszcze jednego rodzaju konkursu. W tej chwili pracujemy nad dodatkowymi funkcjonalnosciami, ktore nam to umozliwia. Prosilibysmy jednak o troche cierpliwosci... wiecej informacji wkrotce.

Dobry,ale ja bardzo dziękuję ja już mam kubeczeka przepisy wstawiam bo lubię gotować i robić zdjęcia i absolutnie nie chodzi mi o nagrody,i nie będę się ścigać.)

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu