Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

Obserwuj wątek

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

annanna
  • annanna

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie sądzisz, że oglądanie reklam produktów jest jak lizanie tortu przez szybę?
Firmy mówią do nas hasłami, obrazami. A my chcemy smakować! Poczuć zapach, konsystencję, bukiet, słodycz na języku.
Polecamy Ci nasze zaufane miejsce - platformę zaangażowanych konsumentów TestMeToo.Tutaj smakujemy, próbujemy, wąchamy, oceniamy i dzielimy się relacjami z własnych doświadczeń.


Właśnie rozpoczęliśmy nabór do testów produktów kulinarnych.
Zarejestruj się na https://testmetoo.com/dolacz-do-nas/?token=c6132e0e2d7116cf6c12f55bd0963ed3 i rozsmakuj się z nami!

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

Tomek93
  • Tomek93

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Modest Amaro i Gordon Ramsay

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Hihi, szaleje chłopak:-)

Odp: Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
darmiona napisał(a):

a dlaczego?


...a tak jakoś mnie zatkało sama nie wiem dlaczego, Jamie zawsze taki grzeczny a tu proszę

Odp: Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Nie wiedziałem, że Jamie został blokersem Ale w gruncie rzeczy pasuje do jego wyluzowanej osoby, joł!

Netka napisał(a):

Nie wiedziałam, w którym watku to napisać ale tutaj chyba będzie ok.
Kupiłam sobie kilka dni temu książkę, z przepisami Jamiego....wszystko było by ok gdyby nie kilka zdjęć...a szczególnie te na samym końcu, weżcie mnie uszczypnijcie i powiedzcie,że to nie jest on.

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
a dlaczego?

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Nie wiedziałam, w którym watku to napisać ale tutaj chyba będzie ok.
Kupiłam sobie kilka dni temu książkę, z przepisami Jamiego....wszystko było by ok gdyby nie kilka zdjęć...a szczególnie te na samym końcu, weżcie mnie uszczypnijcie i powiedzcie,że to nie jest on.
obrazek

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Nie wiem jak wy, ale ja jestem stęskniony za dobrym kulinarnym show Nie mówię tu o polskich kreatorkach stylu i smaku a o najlepszej wersji MasterChefa na Świecie - rodem z Australii. Parę dni temu ukazała się zapowiedź nowej serii i jak zwykle robi super wrażenie - luzem, dowcipem i kolorem

<iframe width="500" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/8bNLX4VymO4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Marco Pierre White U nas mało znany (chociaż ostatnio reklamował kostki rosołowe K. i nacierał nimi pierś z kurczaka w ponurym milczeniu) Ale na zachodzie prawdziwa i kontrowersyjna gwiazda

Ja go lubię za MasterChef Australia Professionals. Doskonałe show o gotowaniu, a Marco obdarza każdego odpadającego swoistą laurką na drogę. Niezwykle inspirujące słowa i rady, które każdy może wykorzystać w codziennym życiu

Świetny program swoją drogą, może ktoś ogląda?

<iframe width="450" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/eWkkXflLYrE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


zmieniono 4 razy (ostatnio 27 lut 2013 13:54 przez kołczu)

Odp: Odp: Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

majeczkowa
ja swojego czasu bardzo lubiłam Nigellę Lawson. Ogólnie oglądam rożne programy, ale zawsze jest tak, że prędzej czy później mi się nudzą... najbardziej nie lubię programów z jakimiś wymyślnymi potrawami które trudno powtórzyć w domu... Ostatnio lubię beardzo oglądać Ugotowanych, masterchefa i Gesslerową ale to już bardziej program rozrywkowy A i Gordona Ramsaya ubóstwiam

Odpowiedz na/ edytuj Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??