Wasze ulubione przepisy i potrawy

Obserwuj wątek

Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

Olenna
  • Olenna

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Z dobrego ciasta francuskiego rzeczywiście można przygotować wiele bardzo ciekawych dań oraz szybkich i smacznych przekąsek.

Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

Kleoo
  • Kleoo

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam kurczaka w cieście francuskim Wystarczy kurczaka zamarynować w oliwie z oliwek z ulubioną przyprawą, nałożyć na niego farsz z pieczarek z żółtym serem lub farsz ze szpinaku, sera feta i czosnku a po zawinięciu wystarczy ułożyć go na środku kawałka ciasta, boki pokroić w paski i zawijać jak na chałce. Całość piecze się około 40 min w temperaturze 180 stopni i jest pyszna!

Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

aStyp
  • aStyp

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja ostatnio odkryłam przepis na grillowaną kukurydze i teraz to moje ulubione danie. Zawsze jadłam tylko gotowaną kukurydze i to była dla mnie zupełna nowość ale kiedy byłam u siostry zaserwowała mi taką kukurydze ( usunięte przez moderatora).

Odp: Odp: Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

mandaryn_ka
geneza_kapusty napisał(a):

zawsze można użyć jakiegoś zdrowszego makaronu i już będzie trochę bardziej fit, a teraz jest tego mnóstwo. Pełnoziarniste, razowe, jakieś z błonnikiem owsianym nawet

Właśnie widziałam że teraz czaniecki ma makaron z błonnikiem owsianym ale jeszcze nie próbowałam. Normalnie jednak odżywiam się zdrowo i lekko i już nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam zwykły pszenny makaron

Odp: Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

geneza_kapusty
zawsze można użyć jakiegoś zdrowszego makaronu i już będzie trochę bardziej fit, a teraz jest tego mnóstwo. Pełnoziarniste, razowe, jakieś z błonnikiem owsianym nawet

Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

mandaryn_ka
Ja jestem fanką makaronów i mogłabym je jeść w zasadzie na okrągło. Ostatnio dosyć często robię fettucine z cukinią według tego przepisu ( usunięte przez moderatora) - bardzo fajny sos śmietanowy. Może nie najbardziej dietetycznie ale za to smacznie

Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

Emil Chmielewski
Ja uwielbiam smak dobrze przygotowanej kaczki. Natknęłam się na świetny przepis na stronie ( usunięte przez moderatora). Dodanie pigwy podkręca to pyszne danie

Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

basiamig
  • basiamig

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja uwielbiam naleśniki w każdej postaci, ze wszystkim i z każdego rodzaju mąki sekretem jest tylko dodanie zawsze troche wody mineralnej gazowanej, ja zawsze dodaje Piwniczanki bo sprawdziła mi się i naleśniki są obłędnie puszyste. Polecam spróbować, nie zawiedziecie się

Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

majako12030
ja uwielbiam mięso w różnie postaci, pieczone, smażone itd

Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

oliwia898
  • oliwia898

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja uwielbiam najbardziej karczek i skrzydełka w marynacie miodowo-musztardowej. Do tego nie może zabraknąć sosu czosnkowego (jogurt grecki, czosnek, sól, łyżeczka octu jabłkowego). To są moje hity. Ale więcej przepisów na przekąski na grilla znajdziecie tutaj ( usunięte przez moderatora). Czasami wykorzystuję te przepisy, ale mam swoje ulubione

Odpowiedz na/ edytuj Wasze ulubione przepisy i potrawy