Wasze ulubione przepisy i potrawy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

minion
  • minion

  • Posty: 3
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
ten program bedzie pomocny w zbieraniu przepisow. Jest darmowy i bardzo prosty http://tiny.cc/fooder

Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

Juliawkuchni
Ja jestem wielką fanką potraw, do których dodawane są przedziwne składniki Im bardziej oryginalny smak tym lepiej! teraz w sezonie grillowym zapanowało u mnie szaleństwo w wymyślaniu coraz to nowych marynat. moje dwa sprawdzone przepisy to:
1) marynata z truskawek, chilli i kolendry - składniki blenduję i marynuję w nich delikatne mięso przez całą noc (najlepiej filety z kurczaka, bo wieprzowina nie wchłonie smaku)
2) marynata z whisky i przypraw korzennych - bardzo fajna do czerwonego mięsa, mój mąż za nią szaleje. Pozostaje tylko kwestia doboru odpowiedniego alkoholu, bo musi być dosyć intensywny. Wszystkie delikatne "łychy" się nie sprawdzają. Polecam burbon, bo chyba ma najciekawszą nutę. Może to i droga impreza, ale taka butelka spokojnie wystarcza mi na cały letni sezon.

http://whisky.pl//lancuch.html#jak-pic

Odp: Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Kochani, zdajemy sobie sprawę z tego, że na forum znajdują się linki inne niż te, które mają w domenie gotujmy. Pracujemy nad nową wersją serwisu, w tym także forum. Wprowadzimy nowe funkcjonalności, które pozwolą nam w większym stopniu kontrolować wpisy zamieszczane na forum. Prosimy o cierpliwość.

Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

alaaa
  • alaaa

  • Posty: 49
  • Przepisy: 654
  • Artykuły: 4
Dokładnie tak. Od nas jest wymagane by przepis znalazła się najpierw na gotujmy.pl a dopiero później na naszych blogach i innych portalach kulinarnych. Macie wymagania dla nas ale Wy też szanujcie pracę i wkład osób dzięki którym portal istnieje. Zgadzam się z Wami dziewczyny w 100%. Są konkursy gdzie rejestrują się osoby, dodają 3-4 przepisy i znikają w czeluściach. Jest nowy konkurs i pojawiają się znowu. Wchodzi taki dodaje reklamy, spamuje i redakcja bez odzewu.

Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Dokładnie Ewa...;( Nam stałym użytkownikom nakłada się zakazy które musimy egzekwować, dlaczego więc pozwala się innym na takie działania.Droga Redakcjo prosimy zróbcie coś z tym.

Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Ja podpinam się pod wypowiedzi Agaty i Edyty. Blogerom nie wolno umieszczać logo swoich blogów na zdjęciach, którzy dodam mają duży wkład w życie strony. Dodają często w pierwszej kolejności swoje przepisy na Gotujmy a dopiero na bloga. A tu przyjdzie jeden spamer z drugim i robią co chcą. Proszę aby redakcja w końcu zareagowała na to spamerskie działanie.

Odp: Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
2milutka napisał(a):

Myślałam że w tym wątku będziecie dzielić się fajnymi wypróbowanymi przepisami z Gotujmy.pl a tu zaroiło się od reklam i spamu który nic nie wnosi w życie tego portalu ...nieładnie...

Niestety Agatko, całe forum jest zdominowane przez spamerów, aż traci się ochotę na jakąkolwiek aktywność Szkoda, że Redakcja nic z tym nie robi

Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Myślałam że w tym wątku będziecie dzielić się fajnymi wypróbowanymi przepisami z Gotujmy.pl a tu zaroiło się od reklam i spamu który nic nie wnosi w życie tego portalu ...nieładnie...

Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

Kira.Kowalska
Pasta z awokado nigdy mi się nie znudzi! Guacamole warto urozmaicać, albo pomidorem, albo papryka chilli

develey wymiata :)

maria777
  • maria777

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
hEY HEY ! a ja uwielbiam sałatki w połączeniu z dressingami develey, w szczególności polecam ziołowy, winegret i jogurtowy palce lizać !

Odpowiedz na/ edytuj Wasze ulubione przepisy i potrawy