Wasze ulubione przepisy i potrawy

Obserwuj wątek

Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

alaaa
  • alaaa

• Przepisy: 654
  • Artykuły: 4
Dokładnie tak. Od nas jest wymagane by przepis znalazła się najpierw na gotujmy.pl a dopiero później na naszych blogach i innych portalach kulinarnych. Macie wymagania dla nas ale Wy też szanujcie pracę i wkład osób dzięki którym portal istnieje. Zgadzam się z Wami dziewczyny w 100%. Są konkursy gdzie rejestrują się osoby, dodają 3-4 przepisy i znikają w czeluściach. Jest nowy konkurs i pojawiają się znowu. Wchodzi taki dodaje reklamy, spamuje i redakcja bez odzewu.

2milutka
  • 2milutka

• Przepisy: 1487
  • Artykuły: 31
Dokładnie Ewa...;( Nam stałym użytkownikom nakłada się zakazy które musimy egzekwować, dlaczego więc pozwala się innym na takie działania.Droga Redakcjo prosimy zróbcie coś z tym.

zewa
  • zewa

• Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Ja podpinam się pod wypowiedzi Agaty i Edyty. Blogerom nie wolno umieszczać logo swoich blogów na zdjęciach, którzy dodam mają duży wkład w życie strony. Dodają często w pierwszej kolejności swoje przepisy na Gotujmy a dopiero na bloga. A tu przyjdzie jeden spamer z drugim i robią co chcą. Proszę aby redakcja w końcu zareagowała na to spamerskie działanie.

Odp: Odp: Wasze ulubione przepisy i potrawy

edytaha
  • edytaha

• Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
2milutka napisał(a):

Myślałam że w tym wątku będziecie dzielić się fajnymi wypróbowanymi przepisami z Gotujmy.pl a tu zaroiło się od reklam i spamu który nic nie wnosi w życie tego portalu ...nieładnie...

Niestety Agatko, całe forum jest zdominowane przez spamerów, aż traci się ochotę na jakąkolwiek aktywność Szkoda, że Redakcja nic z tym nie robi

2milutka
  • 2milutka

• Przepisy: 1487
  • Artykuły: 31
Myślałam że w tym wątku będziecie dzielić się fajnymi wypróbowanymi przepisami z Gotujmy.pl a tu zaroiło się od reklam i spamu który nic nie wnosi w życie tego portalu ...nieładnie...

Kira.Kowalska
Pasta z awokado nigdy mi się nie znudzi! Guacamole warto urozmaicać, albo pomidorem, albo papryka chilli

develey wymiata :)

maria777
  • maria777

• Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
hEY HEY ! a ja uwielbiam sałatki w połączeniu z dressingami develey, w szczególności polecam ziołowy, winegret i jogurtowy palce lizać !

ariya
  • ariya

• Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wszystko z serkiem Capri od Sierpca Jest to mój ulubiony składnik, a nadaje się do dań na słono, jak i na słodko. Najbardziej lubię słodkie placuszki właśnie z Capri w roli głównej

ania.kater
Tego przepisu nie znam, aczkolwiek często korzystam z bloga LadyHousewife, więc musi być dobry

julcia12437
A ja lubię moje kruche rogaliczki z marmoladką różaną , przepis gości w moich przepisach

Odpowiedz na/ edytuj Wasze ulubione przepisy i potrawy