Wszyscy się witają, a Cherry się żegna

Obserwuj wątek

Odp: Wszyscy się witają, a Cherry się żegna

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Hihihi, Bahusie - trzymam kciuki najmocniej jak tylko mogę!

Odp: Odp: Wszyscy się witają, a Cherry się żegna

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
cherry napisał(a):

...a może kiedyś trafię szóstkę w lotto i kupię własny szybowiec


A ja jak wygram w lotto to wykupię gotujmy.pl i przyjmę Cię do pracy w charakterze prezesa zarządu...Wszystkie Was zatrudnię... a wynagrodzenie dam takie, że będziecie miały trudności z jego wydaniem.
Biegnę do kolektury...

PS. Nawet Pyza dostanie na moim gotujmy.pl swój własny niezależny i NIEMODEROWANY ! dział
.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Wszyscy się witają, a Cherry się żegna

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
kasperki2 napisał(a):

Ja tylko tyle : Dzięki za wszystko

Odp: Wszyscy się witają, a Cherry się żegna

kasperki2
  • kasperki2

  • Posty: 40
  • Przepisy: 255
  • Artykuły: 47
Ja tylko tyle : Dzięki za wszystko

Odp: Wszyscy się witają, a Cherry się żegna

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Wszystko jasne

Odp: Odp: Wszyscy się witają, a Cherry się żegna

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8

Zbysiowa - (swoją drogą zawsze zastanawiało mnie, czy Twój mąż ma na imię Zbyszek - możesz to wreszcie wyjaśnić ) - dziękuję za te słowa, zyczenia, kwiaty i uściski,

Strzał w dziesiątkę)) NIck od imienia mojego Połówka
pozdrawiam Magda

zmieniono 1 raz (ostatnio 07 wrz 2012 10:38 przez zbysiowa)

Odp: Wszyscy się witają, a Cherry się żegna

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Dziękuję, kochani jesteście! Tak z własnej woli, to bym z Was (przecież) nie zrezygnowała! Dziękuję, że Tit to za mnie wyjaśniła.

Misiu14 - będę tu stale zaglądać po przepisy na pyszne ciasteczka
Omlanko - łezka mi się zakręciła w oku, po tym, co przeczytałam - dziękuję!
Evitko - odmacham Ci na pewno! Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli, a może kiedyś trafię szóstkę w lotto i kupię własny szybowiec
Zbysiowa - (swoją drogą zawsze zastanawiało mnie, czy Twój mąż ma na imię Zbyszek - możesz to wreszcie wyjaśnić ) - dziękuję za te słowa, zyczenia, kwiaty i uściski,
Bahusie - choćby Was było "zatrzęsienie", to tylko 1 z takim poczuciem humoru jak Ty!
Buniu - Dziękuję i aż mi rumieńce wyszły. Będę tu do Was zaglądać - jako użytkownik, profil Cherry wszak zostanie (mam nadzieję, że nikt nie postanowi mnie usunąć) ale chyba nie nagrabiłam, więc jestem spokojna

Odp: Wszyscy się witają, a Cherry się żegna

Babciagramolka
No to zmiany rewolucyjne . Szkoda Cherry dobrej współpracy . Nie zapominaj o nas - zawsze możemy pogadać prywatnie - pisz do Nas co u Ciebie . Trzymamy kciuki za Twoją dalszą pracę przy innych projektach. Szkoda , że już nie z nami bo stonę znałaś przecież tak jak My , a pewnie i czasem lepiej bo od tej trudniejszej strony .
Dziękuje Ci prywatnie za dużo ciepła i zrozumienia w trudnych dla mnie chwilach .
Ty Wisienko Czemu nas zostawiasz Buuuu

Odp: Wszyscy się witają, a Cherry się żegna

Spieszę wyjaśnić powody. Gotujmy zmieniło właściciela. Już w styczniu przygotowywano przejęcie i dlatego od stycznia Cherry została oddelegowana do innego projektu i właściwie pomagała nam tylko w sytuacjach totalnych no i z przyjemności. Finalnie gotujmy zostało przejęte wraz z ze mną i z kołczu, niestety Cherry musieliśmy zostawić, bo miała już inne zadania.

zmieniono 1 raz (ostatnio 07 wrz 2012 09:41 przez Tit)

Odp: Wszyscy się witają, a Cherry się żegna

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
cherry napisał(a):

Kochani,



Tym samym życzę Wam samych sukcesów (nie tylko kulinarnych), a Moderatorkom szczególnie dziękuję za współpracę. Jestem przekonana, że nigdzie nie spotkam drugiej Babcigramolki, Zbysiowej, czy Misi5. Po prostu jesteście jedyne w swoim rodzaju!

Buziaki i machające do was obie łapki posyłam:


PS to wcale nie jest tak jak na obrazku (że mam 2 lewe ręce)...


No tak...a drugiego Bahusa to pewnie wszędzie spotkasz...Bahusów pełno...zatrzęsienie...jak grzybów po deszczu...








zmieniono 1 raz (ostatnio 07 wrz 2012 00:24 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Wszyscy się witają, a Cherry się żegna