Konkurs Gotuj się na nagrody!

  • 13

Od 20 grudnia 2010 do 20 stycznia 2011 na portalu Uwielbiam.pl trwa konkurs "Gotuj się na nagrody!"

         
ocena: 4/5 głosów: 6
Konkurs Gotuj się na nagrody!

W konkursie można wygrać aż 100 nagród rzeczowych: od sałatkowych miseczek, naczyń do zapiekania lasagne i słoików na makaron przez miksery, parowary, sokowirówki i wypiekacze do chleba po nagrodę główną, jaką jest wieloczynnościowy robot Zelmer: 

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na portalu Uwielbiam.pl i dodawać własne przepisy postępując zgodnie z instrukcjami. Każdy dodany przepis otrzyma określoną ilość punktów (dodatkowo punktowane są takie atrybuty przepisu jak zdjęcia). Po zatwierdzeniu przez moderatora przepis zostanie opublikowany na stronie.

Uwielbiam.pl to serwis kulinarny stworzony wokół marki Lubella a rozwijany przez jego użytkowników, którzy tworzą własne profile, komentują przepisy, głosują na przepisy tygodnia, dyskutują na forum oraz dodają własne przepisy na potrawy. Swoje pomysły mogą umieszczać w takich sekcjach jak Uwodzenie, Obiad rodzinny czy... Wizyta teściowej :)

Strona wyposażona jest w kalkulator kulinarny, dzięki któremu można łatwo przeliczyć potrzebne miary oraz wyszukiwarkę.

Uwielbiam.pl to młody, wysoko oceniony przez ekspertów serwis,  który ma szansę na rozwój właśnie dzięki aktywności swoich użytkowników, których grono ciągle się powiększa. I chyba ma duże szanse na polubienie - a może nawet uwielbienie - bo w nowej odsłonie startuje z konkursem, do którego zachęca aż setką nagród!!


W konkursie Gotuj się na nagrody! jury oprócz nagrody głównej rozda 3 sokowirówki:

5 urządzeń do gotowania na parze:

3 wypiekacze do chleba: 
10 mikserów: 
oraz 25 porcelanowych miseczek, naczyń do lasagne i 28 słoików.Sponsorem nagród jest Lubella.


Zapraszamy do zabawy i smakowania w nagrodach!!