Letnia inspiracja - wyniki konkursu

  • 11

Przedstawiamy wyniki konkursu Letnia inspiracja. Zobacz, kto wygrał hamaki od TLC Polska!

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Letnia inspiracja - wyniki konkursu

Kochani, wszystkim dziękujemy za nadesłane przepisy - mieliśmy wielki dylemat, jak spośród prawie 150 wybrać te 3 zwycięskie. Żałujemy, że nie mogliśmy nagrodzić wszystkich! Zachęcamy Was jednak do brania udziału w kolejnych konkursach.

1) Sathi - za Rajcujące racuchy na lato. Przepis pełen słońca, sezonowych, letnich owoców, który przypomniał nam wakacje z dzieciństwa.2) Reanja - za przepis na Faszerowane kwiaty cukinii, ale też Terrinę z kalafiora i brokułu.3) Edytaha za pyszną letnią Arbuzową sałatkę z fetą i miętą, idealną do grilla, która czaruje smakiem i kolorami.Wyróżnionym gratulujemy - napiszcie nam na skrzynkę redakcja swoje dane! Wszystkich, których tym razem się nie udało zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Nagrody:

Zwycięzcy konkursu otrzyma wakacyjny gadżet w sam raz na lato od TLC – hamak, w którym będzie mógł wymyślać kolejne przepisy na zniewalające potrawy.

                   

Z hamaka można też śledzić poczynania kucharzy amatorów w najlepszej chyba odsłonie programu MasterChef - z Australii. Program zachęca swobodną atmosferą, świetnymi kucharzami i genialnymi potrawami - przez całe lato na kanale TLC Polska.