Jestem wreszcie na emeryturze. I postanowiłam zabrać się za to co obiecałam swoim dzieciom już dawno temu , mianowicie spisanie Rodzinnej książki kucharskiej .Poprosili mnie o spisanie przepisów na dania które gotowała moja Prababcia, Babcie, Mama i ja . Gotuję więc , robię zdjęcia i spisuje przepisy. Już ich się trochę nazbierało. A między czasie pojawiają się przecież nowe pomysły . A ,że lubię gotowanie to bawię się przy tym przednio.
Wyznaję zasadę :
"Odkrycie nowego dania większym jest szczęściem dla ludzkości
niż odkrycie nowej gwiazdy"
Anthelme Brillat - Savarin
Odp: potrzebuje porady
- Forum: potrzebuje porady
patryk miszczuk napisał(a): witam wszystkich użytkowników.
Potrzebuje porady wręcz pomocy
otworzyłem fast food we Wrocławiu i nie wiem do końca co mogę wprowadzić w punkcie usługowym.. na dzień dzisiejszy mam w swojej ofercie kebab hamburger fishburger tortilla zapiekanki frytki oraz pierś z kurczaka z grilla do końca nie wiem co mógłbym wprowadzić jeszcze w menu chodzi mi o produkty tanie i szybkie w przyrządzeniu a zarazem smaczne dzisiejszy wyjątkowe w smaku.
dziękuje za uwagę
patryk
Nie wiem co Ci poradzą inni użytkownicy ja tylko przypominam by w ramach debaty nad propozycjami nie podawać nazwy i lokalizacji fast foodu bo to już będzie krypto reklama .
Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!
Remik1515 napisał(a): Po co odp

Lepiej narazić na koszty a dokładnie na 13,50 i kto mi za to zwroci



























Jeszcze musze dopłacać






















Takie rzeczy zgłasza się na Kontakt lub do Admina a nie na forum - to raz . Dwa - w Regulaminie wyraźnie pisze , że przesyłkę należy sprawdzić przy kurierze . Po trzecie na przesyłce jest adres nadawcy .Po czwarte można odesłać na koszt nadawcy . Po piąte do agabi22 - lubię twój tok myślenia 
Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy
- Forum: Tu zgłaszamy problemy
pałla napisał(a): dlaczego jak daje przepis sałatka z papryką kons i nie pojawia się w moich przepisach,i ani nikt go nikt nie odrzuca,chce wiedzieć co się dzieje.Zawsze jak go ktoś nie akceptował to miałam napisane że jest niezakceptowane
A może pozwolisz mi posprawdzać przepisy
. Przecież nie tylko Ty wstawiasz . Przepis wstawiony o godzinie 11.35 , po raz drugi 11.43 - o 11,46 zadajesz pytanie . To chyba lekka przesada . Mam 24 godziny na sprawdzenie przepisów .Więc do jutra do godziny 11.35 przepis może być w moderacji . Wiadomość o tym czemu przepis nie ukazał się poszła na PW
Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu
Remik1515 -
Ty nie wyszukuj potencjalnych niedociągnięć u innych tylko pilnuj by twoje przepisy były poprawnie napisane bo masz z tym wyraźny kłopot .Przepisy do których podajesz linki napisane są poprawnie .Wszystko co trzeba jest w opisie zawarte . Jak połowę opisu zajmują wstawki typu ,, na początku naszego gotowania ....nastepnie .... na końcu .... życzę smacznego " - a opisu dotyczącego potrawy jest jedno zdanie to nie dziw się , że takie przepisy blokujemy .Liczy się sens tego co napisane , spójność i poprawność .
Odp: co dzisiaj na obiad?
- Forum: co dzisiaj na obiad?
Nie tyle na obiad , co do obiadu
Zaczynam zabawę z kupionymi niedawno kolorowymi marchewkami .
Dziś prościutko-gotowana a potem polana sosem winegret . Pasuje do gotowanych chudych mięs ( wołowiny , schabu , szynki )
Odp: co dzisiaj na obiad?
- Forum: co dzisiaj na obiad?
Wnuczka zażyczyła sobie naleśniki z serem . Zrobiłam - a co tam .
Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Mam dość !!!!!!!!
- Forum: Mam dość !!!!!!!!
Kathlyn napisał(a): zewa napisał(a): A może ktoś myśli, że za zdjęcie na stronie głównej też są punkty 



I po co zaraz te złośliwości? Nic takiego z wypowiedzi Elki1986 nie wynikało. Jako osoba ze "świeżym" stażem być może lepiej czuje się na starcie widząc, że jej przepisy trafiają na stronę główną. Czy nie może zadawać pytań o sprawy które mogą być dla doświadczonych użytkowników nie warte uwagi lub oczywiste? Zewsząd nagonki na plagiatorów i nabijaczy punktów (doskonale rozumiem dlaczego, i macie rację po stokroć!), ale często mam wrażenie że nowi użytkownicy na stronie z góry mają przechlapane w opinii niektórych starych wyjadaczy. No, ja już na pewno mam
Masz dużo racji - ale nie dziw się proszę jak dużo osób reaguje nerwowo na te wieczne pytania o punkty . Jak ktoś ledwo pojawi sie na stronie a już zaczyna się martwić o to ile za co może punktów zdobyć to ,, starzy ,, reagują nerwowo. Zobacz co się dzieje . Jestem na stronie prawie 3 lata , prawie 39000 punktów , rangę Złotego Eksperta i wstawione 1883 przepisy ( wszystkie ze zdjęciami ) . A ilu z nowych ma więcej niż ja , lub ma rangi Srebrnego Eksperta za masówkę bez zdjęć . I za te punkty biorą nagrody . Pomyśl jak ja się czuję ?
Więc nie dziw się proszę .
Wiele nowych osób widzę zaaklimatyzowało się fantastycznie . Wstawiają super przepisy .Mają ciekawe zdjęcia . ale nie widać by wstawiali byle więcej .
Wszystko więc zależy od tego jak się ,, nowy " zaprezentuje i na jaką opinię sam sobie zapracuje .
Odp: Odp: Odp: Odp: Ciekawostki - czyli co nas zaskoczyło
anemon napisał(a): Babciagramolka napisał(a): alaaa napisał(a): a gdzie można kupić taką czarną,pierwszy raz widzę taką
Ja kupuję u siebie w warzywniaku paczkowaną po 1 kg ( Witmaru ) - płaciłam chyba po 3,5 zł . Nie zawsze jest dla tego kupuję od razu po paczce .Może leżeć tak jak normalna marchew .
A czy smakuje tak samo jak normalna marchewka? Nie widziałam takiej u siebie w sklepie, ale widziałam nasiona i zastanawiałam sie jak smakuje?
Taka sama jak normalna , tyle , że ta ciemna barwi mocno.Fajnie wygląda jarzynka jak się zrobi np 3 rodzaje gotowanej osobno pokrojonej w kostkę i ułożonej obok siebie . Jak zrobię to pokarzę .
Odp: Odp: Ciekawostki - czyli co nas zaskoczyło
alaaa napisał(a): a gdzie można kupić taką czarną,pierwszy raz widzę taką
Ja kupuję u siebie w warzywniaku paczkowaną po 1 kg ( Witmaru ) - płaciłam chyba po 3,5 zł . Nie zawsze jest dla tego kupuję od razu po paczce .Może leżeć tak jak normalna marchew .
Odp: Ciekawostki - czyli co nas zaskoczyło
A znacie taką marchew ? Położyłam obok normalną pomarańczową , żeby pokazać kontrast . Do kompletu gatunków brak tylko odmiany białej wywodzącej się z Ameryki .