Odp: Przetwory

My będziemy robić, dżemy, kompoty i soki. Potem sałatki z warzyw. Zamarynujemy ogórki. I zrobimy kiszone

Odp: Mycie mięsa

Dzięki za odpowiedź

Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

Też się zastanawiam jakie lato nasz czeka w tym roku. Teraz pogoda jest zmienna jak obrazki w kalejdoskopie.

Odp: Odp: Odp: Kukurydza z puszki

Bardzo ciekawe pomysły. Chętnie je wypróbuję

Odp: Mokre ciasto z rabarbarem

Gapa jestem i tyle. Więcej tego błędu nie popełnię. Dzięki za wszystkie rady.

Odp: Odp: Placuszki z owocami

Wolę świeże owoce. Najbardziej lubię z bananami i czekoladą

Odp: Odp: Odp: Naleśniki

Ja najczęściej robię naleśniki na mleku i wodzie gazowanej. Chyba, że gazowana woda znika to na samym mleku

Odp: Przypala się mleko

robaczek napisał(a): Macie jakiś pomysł jak zapobiec przypalaniu się mleka? Co je gotuję to muszę szorować garnek, bo się od spodu przypali :/

Kup garnek specjalnie do gotowania mleka i tylko w nim je gotuj. Są takie specjalne garnki do gotowania mleka tylko trzeba pamiętać żeby wlać wodę do odpowiedniej części inaczej będzie mało ciekawie.

Odp: Odp: Mokre ciasto z rabarbarem

misia5 napisał(a): biedroneczki napisał(a): Robiłam ciasto z rabarbarem i wyszło mokre. Jak temu zapobiec?

Przed ułożeniem rabarbaru posyp ciasto niewielką ilością mąki ziemniaczanej. Ona wchłonie wilgoć.


Dzięki za radę. Skorzystam z niej następnym razem.

Odp: Kanapka lodowa

Właśnie myślałam nad upieczeniem ciastek o średnicy 7 cm