Odp: Przetwory
- Forum: Przetwory
My będziemy robić, dżemy, kompoty i soki. Potem sałatki z warzyw. Zamarynujemy ogórki. I zrobimy kiszone
Staż w Gotujmy: 3530 dni
Miasto: -
My będziemy robić, dżemy, kompoty i soki. Potem sałatki z warzyw. Zamarynujemy ogórki. I zrobimy kiszone
Dzięki za odpowiedź
Też się zastanawiam jakie lato nasz czeka w tym roku. Teraz pogoda jest zmienna jak obrazki w kalejdoskopie.
Bardzo ciekawe pomysły. Chętnie je wypróbuję
Gapa jestem i tyle. Więcej tego błędu nie popełnię. Dzięki za wszystkie rady.
Wolę świeże owoce. Najbardziej lubię z bananami i czekoladą
Ja najczęściej robię naleśniki na mleku i wodzie gazowanej. Chyba, że gazowana woda znika to na samym mleku
robaczek napisał(a): Macie jakiś pomysł jak zapobiec przypalaniu się mleka? Co je gotuję to muszę szorować garnek, bo się od spodu przypali :/
Kup garnek specjalnie do gotowania mleka i tylko w nim je gotuj. Są takie specjalne garnki do gotowania mleka tylko trzeba pamiętać żeby wlać wodę do odpowiedniej części inaczej będzie mało ciekawie.
misia5 napisał(a): biedroneczki napisał(a): Robiłam ciasto z rabarbarem i wyszło mokre. Jak temu zapobiec?
Przed ułożeniem rabarbaru posyp ciasto niewielką ilością mąki ziemniaczanej. Ona wchłonie wilgoć.
Dzięki za radę. Skorzystam z niej następnym razem.
Właśnie myślałam nad upieczeniem ciastek o średnicy 7 cm