Masa do tortu
- Forum: Masa do tortu
Jaka masa będzie dobra do tortu w takim upalnym czasie? Bita śmietana, którą uwielbiam odpada, bo popłynie. Maślana pewnie też :/ Brak mi pomysłu.
Staż w Gotujmy: 3395 dni
Miasto: -
Jaka masa będzie dobra do tortu w takim upalnym czasie? Bita śmietana, którą uwielbiam odpada, bo popłynie. Maślana pewnie też :/ Brak mi pomysłu.
Upiekłam ciasto francuskie z myślą o kremówce. Niestety było mega twarde. Wyrosło ale było tak twarde że masakra. Jak myślicie co poszło nie tak?
Jak myślicie można mrozić wszystkie odmiany śliwek?
Jak wyczyścić takie słomki wielokrotnego użytku? Macie jakiś patent? Ja się męczę patyczkami do uszu :/
Jak się robi konfitury? Czym się one różnią od marmolady lub dżemu?
Ja w dzieciństwie też takie numery mamie wywijałam. Co prawda nie wiele z tego pamiętam, ale mama zapewnia, że moja pomysłowość w tej kwestii przechodziła jej najśmielsze "oczekiwania".
U nas niby ciepło, ale niebo straszyło. Było zaciągnięte grubą warstwą ciemnych chmur. Co chwilę człowiek sprawdzał czy czasem nie pada, bo pranie na sznurkach schło
Co Was najbardziej irytuje podczas wyjazdów na wakacje?
Jak często odwiedzacie swoich rodziców? Codziennie raz w tygodniu, raz w miesiącu, a może jeszcze rzadziej?
U nas ochłodzenie i to ogromne. Jeszcze kilka dni temu człowiek się gotował a teraz przymarza