Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

rzelkazag
  • rzelkazag

  • Posty: 9
  • Przepisy: 379
  • Artykuły: 0
Blendera pewnie i tak nie zdobędę, więc się rozpisywać nie będę. Funkcja dodatkowa Speedtouchem zwana, sprawia że praca nasza jest kontrolowana. Nad szybkością i mocą urządzenia czuwać sprawnie możemy i tworzyć w kuchni cuda, jakie tylko chcemy.
Blenderek się przyda, bo już nie długo, za tygodnie 2-3 mój Oluś dostać powinien obiadek pierwszy. A żeby sprawnie i bez kłopotu go przygotować, trzeba blendera by go zmiksować

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Funkcja SpeedTouch polega na kontroli tego co robimy jednym palcem ot co! jest to bardzo wygodne w użytkowaniu,ergonomiczny, miękki uchwyt zapewni bezpieczne manewrowanie blenderem.Dzięki tej technologii -SpeedTouch firmy Philips z funkcją Turbo siła nacisku przełącznika SpeedTouch bezpośrednio przekładana jest na generowaną moc urządzenia i prędkość jego pracy. Bez względu na rodzaj posiłku, blender zawsze zapewnia maksymalną kontrolę prędkości pozwalającą na idealne blendowanie i przygotowywanie posiłków – wszystko pod kontrolą naszego palca! Ale jazda..

Dlaczego ja? a kto jak nie ja? siedzę w kuchni całymi dniami,siekam, kroję miksuję, czasami myślę że zwariuję, dlatego to cudo byłoby dla mnie znacznym ułatwieniem

Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Pyszne zupy kremy, aksamitne pasty i dipy, zdrowe koktajle to tylko kilka potraw, które powstają dzięki użyciu blendera. To niepozorne urządzenie sprawia, że w zaledwie kilka chwil możemy delektować się smakiem ulubionego deseru lub przekąski. Niezawodnie i sprawnie wspiera nas podczas kulinarnych poczynań.

Wśród blenderów dostępnych na rynku, na szczególną uwagę zasługuje blender ręczny Avance Speed Touch firmy Philips, który pozwala zachować maksymalną kontrolę nad prędkością podczas blendowania. Dzięki temu unikamy rozlań i rozprysków, z jakimi zazwyczaj mamy do czynienia podczas miskowania i rozdrabniania składników.

Chcesz, aby blender ręczny Avance Speed Touch Philips dołączył do wyposażenia Twojej kuchni? Weź udział w naszym konkursie!

Zadanie konkursowe:

1. Odpowiedz na pytanie: Na czym polega funkcja SpeedTouch i dlaczego właśnie Ty chciałabyś/chciałbyś wygrać blender ręczny Avance SpeedTouch firmy Philips?

Czytaj więcej na temat konkursu: https://gotujmy.pl/konkurs-kulinarne-wariacje-pod-kontrola-z-blenderem-philips,artykuly-konkursy-aktualne-artykul,16840.html

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips