Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

batonzo
  • batonzo

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Przycisk SpeedTouch - szybciej, wolniej, szybciej, wolniej. To nasz palec decyduje o szybkości. Musi być mój, bo nie będzie się w moim domu kurzył, leżał za szybą i marzył o pracy. Wykorzystam go do końca ( chociaż to słowo źle trochę brzmi). Zapracuje na swoje utrzymanie, będzie zadowolony i czysciutki

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

chnum1975
  • chnum1975

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Funkcja SpeedTouch pozwala kontrolować prędkość pracy urządzenia za pomocą nacisku palca. Im mocniej naciskamy, tym szybciej blendujemy.

A dlaczego produkt Philipsa powinien trafić w moje ręce? Odpowiem krótko. Kupiłem jakiś czas temu w promocji urządzenie konkurencyjnej firmy. Skusiła mnie cena. Niestety blender nie pomaga mi w pracy w kuchni ale wprost przeciwnie. Wszystko utrudnia. Blenduje wolno, niedokładnie. Cudem byłoby zrobienie przy jego użyciu zupy-kremu. Rozdrobnienie twardszych produktów jest po prostu niemożliwe, bo blender staje w miejscu.

Uwielbiam gotować, sprawiać przyjemność domownikom. Myślę, że byłoby to o wiele prostsze z blenderem Avance Speed Touch Philipsa.

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

et1978
  • et1978

  • Posty: 2
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Funkcja Speed Touch zapewnia nam kontrolę prędkości przy pomocy siły nacisku. W zależności od konsystencji i twardość przygotowanej potrawy przyciskamy słabiej lub mocniej naszym palcem.

Jestem mamą 23 m-c Michałka i niespełna 4 m-c Ani. Michałek jest niejadkiem i dlatego blender pomógłby mi szybko przygotowywać wyszukane deserki, surówki itp. A w przypadku Ani, której za kilka dni zacznę wprowadzać zupki itd. blender okazałby się nie zastąpiony. Szybko, sprawnie i bez zbędnego bałaganu dzieci byłyby najedzone a ja miałabym więcej czasu na zabawę z nimi.

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

Igraszki Losu
funkcja SpeedTouch pozwala nam zachować maksymalną kontrolę nad prędkością podczas blendowania, a dlaczego to ja chciałabym go mieć w swojej kuchni?
Obudziłam się dziś rano ze świetnym pomysłem. Jest zimna, witamin w organizmie coraz mniej więc postanowiłam wzbogacić moją rodzinę w klika witamin i mikroelementów, napakowałam więc do dzbanka szpinak, pietruszkę banana, polskie jabłko i mandarynki sięgnęłam do szafki po blender i.... Koniec. Zapomniałam, że takiego sprzętu w kuchni nie posiadam. I tak zamiast zdrowego koktajlu miałam owoce i warzywa w dzbanku
obrazek

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

kachusia
  • kachusia

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Funkcja SpeedTouch polega na możliwości sprawowania kontroli nad prędkością pracy blendera, która odbywa się za pomocą siły nacisku na specjalnie do tego przeznaczony przycisk.

Moim postanowieniem noworocznym jest zmiana nawyków żywieniowych i kompletne odejście od stołowania się na mieście, które niestety z powodu małej ilości wolnego czasu dotychczas zdarzało mi się bardzo często. To właśnie dzięki blenderowi Avance Speed Touch firmy Philips zaoszczędzę masę czasu na przygotowywanie zdrowych, domowych posiłków, a przycisk SpeedTouch pozwoli mi utrzymać kuchnię w trakcie gotowania w czystości, co również spowoduje, że własnoręczne przygotowywanie posiłków nie tylko będzie świetną i kreatywną zabawą, ale także okaże się szybsze niż stołowanie się w fast foodach

P.S. Do tego mój ukochany jest surferem, a szejki bananowo-ananasowe z dodatkiem masła orzechowego na pewno skutecznie osłodzą mu zimowy okres bez słońca, morskich fal i słonego powietrza

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

haske1
  • haske1

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
funkcja jest taka święta idą a ja kroić nie umiem a blender tak!

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

agurogo
  • agurogo

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ciekawe, dlaczego ten blender ma takie dziwne kolory? Zupełnie, jak moja kuchnia.
A ten stalowy rozdrabniacz - dokładnie na długość mojej szuflady. Mogę się też założyć, że mam akurat tyle malin, że zmieściłyby się w tym dużym dzbanku... Dziwnym trafem niedawno pękło mi mieszadło miksera, ale to wszystko chyba czysty przypadek?

SpeedTouch to funkcja pozwalająca płynnie regulować moc blendera poprzez siłę nacisku - bardzo sprytne!
obrazek

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

krzysio_
  • krzysio_

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Funkcja SpeedTouch polega na precyzyjnej obsłudze jednym wygodnym przyciskiem - im mocniej go naciśniemy tym większa moc a tym samym większą prędkość miksowania.
Powinienem otrzymać blender PHILIPS, gdyż byłby ON w mojej kuchni:
niezwykle niepowtarzalny,
niespotykanie niebywały,
niejako niebanalny,
niekiedy nieopisany,
niesamowicie nietypowy,
nierealnie niezawodny,
niemal niezapomniany,
nieskazitelnie nienaganny,
niewiarygodnie niecodzienny,
nieracjonalnie niezwyczajny,
nieskończenie nieziemski,
niemożliwie niezrównany,
nierzeczywiście nieustraszony,
nieprzerwanie niezachwiany,
nieprawdopodobnie niezłomny,
nierzadko nieulękły,
niezniszczalnie niezwyciężony,
niezmiennie nieustępliwy,
niezmiernie niezastąpiony!

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

jajecznica
Od kilku lat nie mam dnia bez pytania:
"Droga żonko, co zrobisz na obiad dla swego Kochania?"
Z drugiej strony głos cichutki:
"Mamo, zrób mi pysznej zupki!
I do tego pyszny deserek,
Byle nie był to znowu kupny słodki serek!"
Trzy rzeczy na raz, sporo pracy jak dla jednej damy,
Nie mogę pokazać, że nie dam rady, taka powinność żony i mamy!
Chcę ich wszystkich zaskoczyć,
I z blenderem Philips Avance Speed Touch, w nowy rok wskoczyć,
Kontrola prędkości, nie spodziewałam się tego,
Wyczuje intencje palca mojego,
Można wybrać moc blendowania,
A zależy to wyłącznie od siły naciskania!
Pasty, zupy, kremy, sosy,
W mojej kuchni nigdy ich dosyć,
Z blednerem Philips Avance Speed Touch, o którym marzę,
Już nigdy więcej swej słabości w kuchni nie pokażę! :-)

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

Katarzyna J.
Funkcja SpeedTouch pozwala kontrolować prędkość pracy blendera za pomocą siły nacisku. W zależności od rodzaju wykonywanej blenderem czynności wybieramy odpowiednią prędkość, którą regulujemy siłą nacisku.

Dlaczego to ja powinnam wygrać blender ręczny Avance SpeedTouch firmy Philips, odpowiedź jest prosta....

Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy.
blender ręczny Avance SpeedTouch ciągle jednak mi się marzy.
Śniadanie, obiad, deser, kolacja ,
w mej głowie jest istna wariacja.
Ręce od pracy często mi się pocą,
bo gotuję całym dniem i całą nocą.
Czasu ciągle mi brakuje,
bo wciąż gotuje, gotuj, gotuje.
Zawsze mam roboty po pachy,
jedzeniem pokryte są wszystkie blachy.
Jeden, drugi, trzeci gar,
a w mej kuchni istny war.
Ciągle głodna ma rodzinka,
a na mej buzi nietęga minka.
Patelnie, garnki i talerze,
skąd się tego tyle bierze.
Blender ręczny Avance SpeedTouch to rzecz święta,
każdy o tym dziś pamięta.
To jest sprzęcik ukochany,
ulubieniec każdej mamy.
Byłby mego życia ułatwieniem,
najskrytszych marzeń spełnieniem.
Pysznymi daniami chce zachwycać gości,
bo ja po prostu gotuję z miłości!
A z tym blenderem stanę się kulinarnym bohaterem!

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips