Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

Użytkownik1
Jeśli miksować chcesz kreacyjnie
SpeedTouch naciśnij intuicyjnie
Wielki czar on ma
Większą moc ci da
Czyli pełni role funkcyjne!

Dlaczego blender należy się mnie?
Niem mam – więc chcę!

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

Gryfek
  • Gryfek

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Funkcja SpeedTouch polega na kontroli tego co robimy jednym palcem ot co! jest to bardzo wygodne w użytkowaniu,ergonomiczny, miękki uchwyt zapewni bezpieczne manewrowanie blenderem.Dzięki tej technologii -SpeedTouch firmy Philips z funkcją Turbo siła nacisku przełącznika SpeedTouch bezpośrednio przekładana jest na generowaną moc urządzenia i prędkość jego pracy. Bez względu na rodzaj posiłku, blender zawsze zapewnia maksymalną kontrolę prędkości pozwalającą na idealne blendowanie i przygotowywanie posiłków – wszystko pod kontrolą naszego palca.

Funkcja SpeedTouch, jest bardzo przydatna do wszelkiego rodzaju zup-kremów, przygotwania sałatek, surówek itd. Na co dzień spędzam wiele czasu w kuchni, gotując dla rodziny. Tym bardziej taki blender byłby wielką pomocą w moim gotowaniu

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

kawoszkaa
  • kawoszkaa

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dwie lewe ręce do gotowania mam!
Kiedy mąż pyta o obiad mówię- zrób sobie sam!
Jednak małżonek troszkę się denerwuje,
że gotowanie u mnie szwankuje!
Na razie to mój mężczyzna gotuje!
jednak na pomoc oczekuje!
Plan w mojej głowie skonstruowałam,
nauczę się gotować- pomyślałam!
kiedy informacje o konkursie na gotujmy.pl przeczytałam,
miłością do blendera Philips Avance SpeedTouch zapałałam,
to urządzenie pomoże mi kuchenne umiejętności szlifować,
danie na miarę kulinarnej mistrzyni wyczarować!
sprawi, że dwudaniowe danie + deser szybko i sprawnie przygotuje,
spojrzenie uznania na twarzy męża zaobserwuje!
Do tej pory kuchnie szerokim łukiem omijałam,
kuchenne obowiązki olewałam!
Teraz w kuchni z blenderem od Philips będę szalała!
aksamitnie gładkie zupy, koktajle, puree, sorbety będę przygotowywała!
Przez cebulę już nie będę płakała,
to łzawe warzywo w blenderze Avance SpeedTouch będę rozdrabniała!
Już o palce nie będę się obawiała,
mięso, zioła, orzechy, ser, czekoladę w blenderze Philips będę siekała!
Blender Avance SpeedTouch ciasto na naleśniki pozwoli mi przygotować,
ubić śmietanę, niejeden smakowity koktajl wyczarować!
Ach oczami wyobraźni już podziw na twarzy męża obserwuje!
Z blenderem od Philips trudną sztukę kulinarną na 6 opanuje!

Dzięki funkcji SpeedTouch można intuicyjnie zmieniać prędkość.
Umożliwia to wygodną i intuicyjną obsługę blendera — mocniejsze naciśnięcie wyzwala większą moc. Można rozpocząć miksowanie powoli, aby nie rozpryskiwać składników, a następnie płynnie przyspieszać aż do osiągniecia wybranej prędkości.

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

aczp
  • aczp

  • Posty: 12
  • Przepisy: 108
  • Artykuły: 0
"Kobieta, która była w dzieciństwie najstarsza z całego rodzeństwa i była przez rodziców obarczana funkcją pilnowania pozostałych dzieci, niemalże na pewno wyrośnie na nadmiernie kontrolującą osobę. – Szczególnie najstarsza dziewczynka, której przypisywano różne funkcje i zrzucano odpowiedzialność za pozostałe dzieci, może wyrobić w sobie taką potrzebę kontroli – mówi psycholog."
To ja :-)
No i w tym problem, bo jak tu wziąć w ręce całą rodzinę, pracę, dom i jeszcze to, co nieprzewidywalne, zaplanować, zorganizować i mieć non stop pod kontrolą...a przy tym nie zwariować, bo przecież (już to wiem) nie da się tego zrobić...
Zakładam, że antidotum lub też małym punktem oderwania od świata nie dającego się kontrolować, byłby nowy blender Avance Speed Touch Philips z funkcją, która pozwala kontrolować prędkość blendowania.
Biorę w dłoń, zamykam oczy i jednym palcem kontroluję cały świat :-)
Otwieram oczy...
Ok, pod kontrolą miałam jedynie prędkość blendowania, ale i tak było nieźle...
Podobno takie małe "odloty" w kuchni dobrze działają na psychikę :-)

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

mayxi
  • mayxi

  • Posty: 2
  • Przepisy: 7
  • Artykuły: 0
Funkcja Speed Touch pozwala zachować maksymalną kontrolę nad prędkością podczas blendowania. Samemu podczas pracy można ustawiać pożądaną prędkość, dzięki czemu unikamy rozlań i rozprysków, z jakimi zazwyczaj mam do czynienia podczas miskowania swoim aktualnym blenderem...
Jednym słowem - minimum wysiłku, maximum zadowolenia

Blender ręczny Avance SpeedTouch Philips byłby idealnym dopełnieniem mojej kuchni Od około roku przygotowuję wyłącznie zdrowe posiłki, nie posiłkując się półproduktami ani gotowymi wzmacniaczami smaku. U córki zdiagnozowano refluks żołądkowo-przełykowy, w związku z czym cała rodzina przeszła na lekką i pełnowartościową dietę. Sama przygotowuję domowe lody, do których blenduję zamrożone owoce, domowej roboty vegetę, gdzie muszę z kolei rozdrabniać zasuszone warzywa. Cała rodzina uwielbia kakaowe muffinki z buraków, do których jak łatwo się domyśleć miksuje się buraki.
Do tych i wielu innych posiłków konieczny jest dobry blender, którego nie posiadam, więc jestem zmuszona pożyczać od sąsiadki, ale nie wiem na jak długo wystarczy Jej tej sąsiedzkiej życzliwości

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

WWWiola
  • WWWiola

  • Posty: 29
  • Przepisy: 883
  • Artykuły: 6
Funkcja SpeedTouch pozwala zamienić blender marki Philips w prawdziwą, magiczną różdżkę, dzięki której mamy całkowitą kontrolę nad mocą, z jaką pracuje nasze urządzenie. Jednym palcem, a po prawdzie siłą nacisku dłoni potrafimy regulować pracę blendera.
Jest to więc urządzenie idealne dla mnie, ponieważ uwielbiam wszelkie zupy - kremy i gotuję je kilka razy w tygodniu. Natężenie pracy blendera w moim domu będzie jednak większe, bo już niedługo zacznie się przygotowywanie pierwszych przecierowych zupek dla mojego bobasa. Idealny blender dla mnie to taki, który rozbryzgiwałby jedzenie mniej, niż dzidziuś, więc swój ideał chyba właśnie znalazłam.

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

casablanca12
1.Avance Speed Touch firmy Philips, który pozwala zachować maksymalną kontrolę nad prędkością podczas blendowania.
2.Zawsze, gdy coś robię w kuchni czegoś mi brakuje, a ja, perfekcyjnej pomocy oczekuję. Nie mogę zrobić puree, soczków ani innym wariacji, bo nie ma odpwieniego sprzętu w domu. Napisałam list do św.Mikołaja, więc może pomożecie spełnić mi te marzenia i podarujecie mi blender w dniu Bożego Narodzenia.

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

cinek
  • cinek

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dzięki technologii SpeedTouch będziesz mieć maksymalną kontrolę prędkości pod ręką, a nawet rzekłbym... pod palcem!

Teraz jak nigdy wcześniej idealnie zblendujesz, ubijesz, posiekasz, pokroisz i przygotujesz swojej rodzinie ulubione dania.
A praca sprawi Ci przyjemność bo teraz dzięki Avance SpeedTouch firmy Philips staje się lekka i prosta jak nigdy wcześniej!

Z chęcią sam bym coś przygotował mojej drugiej połówce na urodziny pomimo, iż doskonały jest ze mnie... ale tylko degustator jej wspaniałych dań.

Ale by miała niespodziankę, kiedy na jej oczach zacząłbym przygotowywać jakieś kulinarne cudo.
A kiedy sama wzięłaby do ręki to cudo... to oszalałaby z radości!

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

domi123
  • domi123

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Funkcja SpeedTouch to przełomowa funkcja w blenderze ręcznym Avance Speed Touch firmy Philips Polega ona tym, że to my mamy władzę i kontrolujemy prędkość poprzez siłę nacisku naszej dłoni. Pozwala to w szybki i higieniczny sposób przygotować to na co mamy ochotę dobierając wedle uznania konsystencje danego dania czy deseru

Kiedy zobaczyłam ten blender od razu się w nim zakochałam
Nie tylko jest łatwy w obsłudze, ale także pięknie wygląda
(już widzę go u siebie w kuchni na honorowym miejscu )
Jestem młodą osobą aktywną fizycznie i takie cudo bardzo by mi się przydało.
Dzięki niemu mogła bym przygotowywać pyszne zupy krem ,czy niskokaloryczne i zdrowe koktajle ,a czas zaoszczędzony dzięki jego niesamowitej funkcji i energie po zjedzeniu takiego posiłku spożytkować na treningu
Niestety jak prawie każdy student na razie nie mogę pozwolić sobie na takie cudo ,więc wygrana była by dla mnie czymś niesamowitym !



Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

eliska
  • eliska

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ten ręczny blender dzięki funkcji SpeedTouch można nim zmieniać różne ustawienia i włączać funkcję turbo. Intuicyjna obsługa blendera ręcznego opuszkami palców sprawia że im mocniej naciśniesz, tym większa moc działania. To pozwala także rozpocząć miksowanie powoli, bez rozpryskiwania, a potem stopniowo przyspieszać do preferowanej szybkości. Dzięki różnym ustawieniom prędkości oraz funkcji turbo mam pełne spektrum prędkości, które można wybierać zależnie od rodzaju składników oraz konsystencji, jaką chcę uzyskać.
Dlaczego ja powinnnam dostać blender - a dlaczego nie
Lubie pichcić i gotować i z radością blenderować więc takie cudo chętnie przygarnę i z miłością się nim zajmę a z funkcji SpeedTouch będę często korzystać aby nic nie rozpryskać.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips