Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

dagmala
  • dagmala

  • Posty: 2
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
SpeedTouch jest to kontrola prędkości odbywająca się za pomocą siły nacisku. Nie ma potrzeby używania przycisków, by zmienić prędkość urządzenia. Całkowita kontrola jest w naszej ręce, a wręcz w jednym palcu . Dociskamy słabiej lub mocniej, w zależności od potrzeb.

Powinnam mieć taki sprzęt dlatego, że uwielbiam mieć wszystko pod kontrolą. Na wszystkim kładę swoją rękę i większość rzeczy i umiejętności mam w jednym paluszku H). Dlatego ja i ten blender idealnie do siebie pasujemy.

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

justynarojek
Szeroki wybór akcesoriów i maksymalna kontrola nad przygotowywaną żywnością pozwalają uniknąć niechcianych rozlań czy pryskania - w nowym blenderze SpeedTouch kontrola prędkości odbywa się za pomocą siły nacisku. Nie trzeba włączać różnych przycisków, by zmniejszyć lub zwiększyć prędkość urządzenia - pełna kontrola znajduje się pod naszym palcem, który przyciskamy słabiej lub mocniej, w zależności od potrawy, którą przygotowujemy.
Dlaczego ja chciałabym go wygrać- a no a kto by nie chciał. Jestem mamą dwójki małych dzieci więc blender bardzo ale to bardzo ułatwiłby nam przygotowywanie dań bowiem na razie musimy się obejść bez niego. Otworzyłby również przed nami nowe możliwości i no i sprawił wielką radość. Dzięki niemu przygotowanie musów, koktajlów i kremów zajęłoby mi mniej czasu dzięki czemu mogłabym stworzyć więcej fantazyjnych dań. Zwłaszcza,że w maju będę organizowała komunię

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

ajrinwu
  • ajrinwu

  • Posty: 11
  • Przepisy: 273
  • Artykuły: 9
Nie mam blendera w domu, więc biorę udział w tym konkursie, może los się uśmiechnie, pozdrawiam wszystkich serdecznie..

Blender ręczny Avance SpeedTouch Philips
w kuchni życie Ci umili
pomiksuje i zblenduje
czasem życie uratuje
gdy są goście nagle w progu
podziękujesz panu Bogu
za tą szybkość i działanie
wnet potrawa nam się stanie
coś rozdrobni i pokroi
i już danie jest na stole
te prędkości ustawiane
ma też funkcję turbo panie
nie rozsypiesz nie rozchlapiesz
na uśmiechu wciąż się łapiesz
i z twardością za pan brat
taki blender to jest skarb
chciałabym go w domu mieć
czy wystarczy tylko chcieć?
Przycisk SpeedTouch to super sprawa
kontroluje ci prędkości
z nim ugościsz pięknie gości.

Odp: Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Dzięki funkcji SpeedTouch można intuicyjnie zmieniać prędkość tzn. mamy w jednym przycisku funkcję SpeedTouch z regulowanymi ustawieniami oraz funkcję turbo. Umożliwia to wygodną i intuicyjną obsługę blendera — mocniejsze naciśnięcie wyzwala większą moc. Można rozpocząć miksowanie powoli, aby nie rozpryskiwać składników, a następnie płynnie przyspieszać aż do osiągniecia wybranej prędkości. Dzięki regulowanym ustawieniom i funkcji turbo można korzystać z pełnego spektrum prędkości dla dowolnego typu składników, co pozwala uzyskać preferowaną konsystencję lub gładką masę.
Dlaczego ja powinnam dostać blender?
Hmmm bo nie posiadam w swojej kuchni takiego sprzętu a przydałby mi się bardzo szczególnie do przygotowania odżywczych koktaili dla mnie i dla moich domowników...mogłabym bardziej urozmaicić jadłospis co szczególnie jest ważne gdy gotuje się również dla osób powyżej 80 lat...zapewne taki blender ucieszyłby nie tylko mnie ale i moją mamę i ciocię

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

elizaaaaa
  • elizaaaaa

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Funkcja Speed Touch to prawdziwa magia!
Prędkośći obracania się ostrza zależy tylko od nas. To pierwszy tak wspaniały blender! Bardzo brakowało mi takiego urządzenia i mam nadzieję, że już niedługo przekonam się o jego potencjale na własnej skórze.

Od dłuższego czasu noszę się z zaczęciem prowadzenia kulinarnego vloga i myślę, że blender Speed Touch to najlepszy impuls!
Myślę, że wiele osób, a raczej ich brzuszki by na moim zwycięstwie skorzystało

np jedząc taką pyszną kremową zupę tajską
obrazek

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

Hrabina w kuchni
Funkcja Speed Touch zapewnia nam kontrolę prędkości przy pomocy siły nacisku. W zależności od konsystencji i twardość przygotowanej potrawy przyciskamy słabiej lub mocniej naszym palcem.

Chyba każdy chciałby wygrać tak innowacyjne urządzenie, które jest tak zaprojektowane, aby jednym przyciskiem zmiksować wszystko. Jakie to musi być wspaniałe uczucie kiedy nic nam nie rozpryskuje się podczas pracy.
A czasem tylko człowiek chce coś szybko zmiksować, bo lada chwila mają przyjść goście. Ubrany w strój “galowy”, tylko chce rozdrobnić owoce do deseru, a...miksowana zawartość ląduje na naszym ubraniu.
Nie wspomnę już sprzątniętej kuchni...podłoga, blat, meble… I dzwonek, bo jeszcze przyszli szybciej - koszmar.
A teraz wyobraźmy sobie, jak by to było z blenderem ręcznym Avance Speed Touch Philips… Wystrojeni, czekamy na naszych gości. Nagle przypomina nam się, że jeszcze potrzeba szybko rozdrobnić owoce. Sięgamy po blender firmy Philips, kilka chwil i gotowe.
Deser zrobiony, w kuchni porządek a i nam nie pozostaje nic innego jak czekać na zaproszonych gości.
Jeśli ten argument nie jest jeszcze na tyle przekonujący, że to właśnie ja powinnam wygrać to wspaniałe urządzenie, to spróbuję innym argumentem przekonać o słuszności wyboru mojej skromnej osoby. Skoro kot ma 7 żyć, to dlaczego ja nie mogłabym stać się właścicielką jednego potężnego i pożytecznego sprzętu jakim jest blender ręczny Avance Speed Touch Philips.

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

MałaMi89
  • MałaMi89

  • Posty: 8
  • Przepisy: 280
  • Artykuły: 4
Z prędkością komety rozwija się technika,
Philips z wynalazkiem na rynek przenika!
Blender Avance SpeedTouch klientom oferuje,
W którym to sam klient prędkością kieruje
Miksuje słabiej lub mocniej dzięki sile nacisku,
Kontroluje moc własnym palcem na jednym przycisku!
Pozostałe ekstra funkcje dopełniają całości,
Dając nam-użytkownikom maksimum radości

W moich rękach Blender Avance SpeedTouch powinien wylądować,
Bym mogła Wiosennej Panience obiadki i deserki miksować.
Panienka Wiosenna, bo 21 marca 2014 urodzona,
Córeczka moja kochana zdrowego odżywiania uczona!
Nie ma jeszcze ząbków, więc je mocno rozdrobnione papki,
Gdy zaczną wyrastać w posiłkach będą coraz większe kawałki.
Dlatego nam potrzebny Avance SpeedTouch, o którym ciągle mowa -
- Pozwoli na każdym etapie stopień zmiksowania kontrolować

Poza tym jeszcze nic nigdy nie wygrałam,
Jakie to uczucie przekonać bym się chciała

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

Danusia19671
Blender Avanse Speed Touch
został wyposażony w szereg akcesoriów, takich jak rozdrabniacz o czterech ostrzach - idealny do krojenia mięsa lub cebuli, przystawka do robienia purée, końcówka miksera czy robot kuchenny.
Kontrolę prędkości ustalamy za pomocą siły nacisku.
Teraz to sami ustalamy czy zmniejszyć prędkość czy też może zwiększyć.
Mając w swojej kuchni taki blender , możemy przygotowywać różne posiłki, bez obaw rozlań i rozprysków.
Chciałabym wygrać blender, bo często w domu do posiłków potrzebny mi jest blender, którego nie mam.
Wygrany blender zaoszczędził by mi czasu jak i zapewnił wielki komfort w mojej kuchni


Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

alien1985
  • alien1985

  • Posty: 7
  • Przepisy: 534
  • Artykuły: 0
Blender ręczny Avanse Speed Touch posiada szeroki wybór akcesoriów dzięki, którym przygotujemy wiele różnych, smakowitych posiłków
Kontrola prędkości odbywa się za pomocą siły nacisku naszej dłoni co ułatwia zapobieganiu rozlania czy pryskania
Za pomocą tego rewelacyjnego blendera możemy przygotować zarówno zupkę krem np dla niemowlaka jak i wykwintny, uroczysty obiad.
Gdyby udało mi się wygrać ten oto blender byłabym niezmiernie szczęśliwa gdyż mam w domu trójkę małych głodomorków Uwielbiają one wszelkiego rodzaju kremy jak i masła orzechowe, których przygotowanie za pomocą zwykłego blendera wydaje się być wręcz niemożliwe bez ciągłego przerywania pracy.
Marzę o takim prezencie pod choinkę

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Funkcja SpeedTouch to jest to,na co czekałam.Co prawda mój dotychczasowy blender nie jest zły, ale używanie Waszego nowego blendera byłoby bardzo miłym doświadczeniem i wygodą.
Funkcja ta pozwala siłą dotyku regulować moc pracy blendera. Dzięki temu produkty są rozdrobnione do takiej konsystencji,jaka jest przez nas pożądana a przy tym mamy idealny porządek w kuchni.
Dotychczas używany przeze mnie blender pracuje także dzięki przyciskaniu włącznika ,ale działa cały czas z jednakową siłą.Tak więc różnica między nim a Waszym nowym produktem jest nieporównywalna.
A że mojej mamie zepsuł się jej blender byłoby bardzo miło podarować na Gwiazdkę taki prezent najbliższej sercu osobie.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips