Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

Rose
  • Rose

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Uwielbiam gotowa,robic zupy krem,różne sosy i przystawki,kremy do ciasta i babeczek,w lecie koktajle ze świeżych owoców oraz mrożoną kawę. Blendera nigdy nie posiadałam,a to wielka wygoda go mieć pod ręką,jak na razie muszę się posiłkować starym mikserem z nasadką blendującą,który podarowała mi mama. Niestety jest on taki niewygodny w użyciu,że gdy chce zmiksować zupę,ląduje ona wszędzie w tym na mnie.Dlatego potrzebuję od zaraz blendera i uważam,że będę idealną osobą,która go mieć powinna.
Odpowiedź:Funkcja SPEEDtouch to możliwość sprawowania kontroli nad prędkością, która odbywa się za pomocą siły nacisku.

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

weronikastaw
Speed Touch to funkcja która odróżnia blender Philips od innych! Oznacza brak blokowania się ostrzy, oznacza możliwość blendowania pulsacyjnego, oznacza brak konieczności co chwila sięgania po szpatułkę i mieszania ręcznie zawartości kielicha. Innymi słowy, funkcja Speed Touch to ogromne ułatwienie. Klikamy lżej, ostrza obracją się wolniej, potrzebujemy więcej prędkości naciskamy mocniej i ostrza wirują!

Dlaczego ja powinnam wygrać blender? Dokładnie dlatego, że mam dośc blokowania się ostrzy, kiedy blenduję gęste rzeczy, tępienia się ostrzy w styczności z lodem. Przechodzę metamorfozę, totalnie zmieniam styl życia a do tego niezbędne są właściwe narzędzia. Chcę mieć Philips Speed Touch żeby w końcu mieć więcej czasu na samo jedzenie niż jego przygotowanie

Odp: Odp: Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

kurczaki18
REWELACJA...
Funkcja Speed Touch to magia!
Prędkośći obracania się ostrza zależy tylko od nas. To pierwszy tak wspaniały blender! Bardzo brakowało mi takiego urządzenia i mam nadzieję, że już niedługo przekonam się o jego potencjale na własnej skórze.


Byłyby przecież pyszne zupki kremy, niespodzianki dla niemowlaka, zdrowo przygotowane, świeże warzywa, owoce, cudowna, wygodna, szybka praca i zabawa ;-) i mega pomoc w mojej kuchni

Później zakładamy portal i się ze wszystkimi dzielę swoimi osiągnięciami ;-)

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

Dominica
  • Dominica

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Funkcja SpeedTouch- umożliwia to wygodną i intuicyjną obsługę blendera- mocniejsze naciśnięcie wyzwala większą moc. Można rozpocząć miksowanie powoli, aby nie rozpryskiwać składników, a następnie płynnie przyspieszać aż do osiągniecia wybranej prędkości. Dzięki regulowanym ustawieniom i funkcji turbo można korzystać z pełnego spektrum prędkości dla dowolnego typu składników.

Bardzo chciałabym wygrać Blender ręczny Avance SpeedTouch,ponieważ nie mam takiego urządzenia ani żadnego podobnego. Nigdy czegoś takiego nie używałam,a na pewno ten blender byłby bardzo pomocny w kuchni i ułatwiłby mi przygotowywanie posiłków dla mnie i mojej rodziny Z tym blenderem na pewno byłaby duża motywacja do dalszego działania w kuchni

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

pokahontas22
Funkcja SpeedTouch pozwala na przede wszystkim kontrolowanie prędkości blendera (od powolnego miksowania po turbo), im mocniej się naciśnie - tym z większą mocą pracuje, to tzw intuicyjna obsługa.

Chciałabym wygrać blender Philips, ponieważ na pewno przyspieszyłby i ułatwiłby mi moje kulinarne pomysły a robienie pysznych dań lub deserów byłoby pod kontrolą

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

gosiaczektymka
Przycisk SpeedTouch-innowacyjność w jednym przycisku:

-można zmieniać różne ustawienia

-włączać funkcję turbo

-Instynktowna obsługa blendera ręcznego palcami- im mocniej naciśniesz, tym większa moc działania, co zapobiega rozpryskiwaniu,

-powoli rozpoczyna działanie, a potem stopniowo przyspieszać do odpowiedniej szybkości

Chciałabym wygrać blender ręczny Avance SpeedTouch firmy Philips,ponieważ mój ,pierwszy i ostatni blender -firmy znanej i lubianej, rozpadł się po kilku użyciach do tego był baaaaardzo głośny i nie miał mocy do przygotowania pysznych koktajli czy innych pyszny potraw.
Mam nadzieję na Avance SpeedTouch ,ponieważ mam największą ochotę wyrzucić 20 letni misek(po i od teściowe ) i zamienić na ten wspaniały,ergonomiczny,funkcjonalny i elegancki blender,żeby moja kuchnia,a zarazem potrawy,stały się nowoczesne, zdrowe i fit jak Chodakowska
A na razie sernik,tarta i koktajl,czyli wariacje na temat "zrobione starym blenderem i mikserem"
obrazek obrazek obrazek

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

edytka63
  • edytka63

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Funkcja speer touch pozwala regulować prędkość za pomocą przycisku. Im mocniej wciśniemy - tym mocniej będzie pracował blender.

Bardzo bym chciała wygrać ten blender, ponieważ... może to głupio zabrzmi, ale od dwóch lat noszę się z zakupem blendera i cały czas mam nie po drodze. Cały czas brak funduszy... Szczególnie teraz, ponieważ (pochwalę się) w przyszłym roku wychodzę za mąż
Taki blender byłby świetnym prezentem ślubnym... i w końcu miałabym ten wymarzony sprzęt
HALO, KOMISJO, LICZĘ NA WAS

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

natusiaaa86
SpeedTouch to funkcja pozwalająca kontrolować szybkość blendowania naciskiem dłoni.
Chciałabym wygrać blender Avance Speed Touch Philips, ponieważ aktualnie poprzedni model mi się przepalił, a wraz z moją drugą połówką uwielbiamy musy z owoców i warzyw, które stanowią część naszej codziennej diety.
obrazek

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

Belialek1
  • Belialek1

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
1. Funkcja SpeedTouch „zawarta” jest w jednym przycisku. Funkcja jest z regulowanymi ustawieniami oraz funkcją turbo. Dzięki funkcji SpeedTouch można intuicyjnie zmieniać prędkość. Dzięki niej można również rozpoczynać miksowanie powoli, aby nie rozpryskiwać składników, a następnie płynnie przyspieszać aż do osiągnięcia wybranej prędkości. Dzięki regulowanym ustawieniom i funkcji turbo można korzystać z pełnego spektrum prędkości dla dowolnego typu składników, co pozwala uzyskać preferowaną konsystencję lub gładką masę.
2. Mam w domu takowe urządzenie. I zapytacie skoro masz, to po co chcesz mieć kolejne? Odpowiem najkrócej jak tylko potrafię. Mam blender, oczywiście, ale powiem szczerze i to „głośno”, że nawet jego nazwy nie pamiętam (wytarła się). Jest tak zużyty i huczy jak T-34. A Państwa propozycja super nagrody, to jakby zaproszenie do przesiadki z syrenki 104 do nowego lamborghini. Jeśli w moim domostwie jestem ja i kolejne 3 osoby ( mąż +2 małych łobuziaków), to chyba oczywista sprawa, że po pewnym czasie każde urządzenie po dość intensywnej eksploatacji odmówi posłuszeństwa. Postanowiłam zawalczyć o niego .A nóż ślepej kurze ziarenko się trafi Z drugiej strony nie wiem , czy mój poczciwy blender wytrzyma do okresu świątecznego. Moje szkraby kochają... zupy. W sumie też się dziwię, ale i zarazem cieszę, że nie muszę robić zupek typu chińskie w proszku. A więc dziennie pracuje dobrych kilka godzin i pewnie pobiera tyle samo prądu niczym lodówka. Stosuję go jak wspominałam, do robienia zup, przeróżnych fantazyjnych koktajli, mielenie masła orzechowego ( jest to naprawdę wielkie udogodnienie, aniżeli ręczne bicie młotkiem do... kotletów). Moim marzeniem jest więc mieć obok siebie – w kuchni, mojego najlepszego pomocnika. Zdrowie mojej rodziny jest dla mnie najważniejsze, a i łatwość w przyrządzaniu potraw również jest in plus tego urządzenia. A mając w domu małe dzieciaki, które pałaszują wszelkie potrawy przyrządzone w blenderze i co ważne nawet proszą o dokładkę, uczucie bezcenne.

Odp: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą

arturionidas
Funkcja ta pozwala siłą dotyku regulować moc pracy blendera.

A dlaczego miałbym nie wygrac tego blender

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips