Mam dosc glupich przepisow

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp:

astra napisał(a):

Glumanda napisał(a):

18 kwi 2009, 20 : 08 Pączki Glumandy kiwi online

1 pkt
18 kwi 2009, 20 : 08 Ciasto drozdzowe ..jak bukiet roz kiwi online

1 pkt
18 kwi 2009, 20 : 08 Tort Tutti Frutti kiwi online

1 pkt
18 kwi 2009, 20 : 08 Ciasto na zajaczka lub baranka kiwi online

1 pkt
18 kwi 2009, 20 : 07 Pierozki ze szpinakiem i serkiem ricotta kiwi online

1 pkt

Msewko droga, nie jestes sama
Rowniez i ja dawno zrezygnowalam juz z kubkow i wszelkich nagrod.
Zgadzam sie z Toba rowniez, ze zanim przebrnie sie tu przez gore przepisow, szukajac czegos konkretnego to duzo czasu uplywa. Jesli nie masz konkretnej osoby, z ktorej przepisow chcesz skorzystac to nieraz lepiej otworzyc w domu stara wysluzona ksiazke kucharska.
Pozdrawiam

Masz całkowitą rację Glumando... bylejakość zagościła na tej stronie. Przez ostatni tydzień oswiedzałam różne strony dotyczące gotowania i stwierdziłam ,że gdyby zrobić rankink na ilość przepisów wstawionych byle jak i nie mających nic współnego ze sztuką gotowania to Gotujmy.pl zajmuje pierwsze miejsce. I faktycznie lepiej otworzyc starą książkę kucharską albo poszukac przepisu na innej stronie niż tu przebijać się przez przepisy typu ,,zalej torebkę herbaty wrzatkiem , dodaj cukru i wypij,,

Zgadzam się z Wami całkowicie ! To jest wspaniałe okreslenie: bylejakość !

Odp:

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Jeśli potrafisz dopasować do kogoś innego - voila!

Odp: Odp:

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
dobry napisał(a):

Wspaniale.
A uważasz, że w nakrecaniu spirali wzajemnej niechęci zajmujesz miejsce takie jak Kiwi, lepsze czy gorsze?
Nie rozumiem, jak można do kogoś mieć pretensje, a samemu postępować w ten sam sposób. To po prostu błędne koło. Ale skoro o tym piszesz i zauważasz problem, dlaczego tego nie przerwiesz?

To bylo do mnie

Odp:

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Wspaniale.
A uważasz, że w nakrecaniu spirali wzajemnej niechęci zajmujesz miejsce takie jak Kiwi, lepsze czy gorsze?
Nie rozumiem, jak można do kogoś mieć pretensje, a samemu postępować w ten sam sposób. To po prostu błędne koło. Ale skoro o tym piszesz i zauważasz problem, dlaczego tego nie przerwiesz?

Odp: Odp: Odp: Odp:

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
To ja jeszcze dopisze,ze wczoraj kilka przepisow Kiwi ocenilam na 1,a dzis dostalam od niego 1 za salatke z piersi kurczaka

Odp: Odp: Odp:

astra napisał(a):

niż tu przebijać się przez przepisy typu ,,zalej torebkę herbaty wrzatkiem , dodaj cukru i wypij,,

A taki przepis rzeczywiscie byl, dodal go niejaki ktorego juz szczesliwie z nami nie ma, przepis zostal zbanowany :-)

A takie pytanie: czy przepis na krwawą mery typu: sok pomidorowy, wodka, lod, wlozyc to wszystko do szklanki i nie mieszac jest ok czy nie ok?
pzdr
hgg


zmieniono 2 razy (ostatnio 29 maj 2009 12:02 przez hgg)

Odp:

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0

I wlasnie dlatego szkoda się starać. Bo krytycyzm stał się na tym forum opcją nr 1.
Ja tu widzę tysiące wspaniałych przepisów. Ale są tacy którzy widzą wśród tysięcy wyłącznie te klika herbat, kisieli czy zbyt prostych placków.

zmieniono 1 raz (ostatnio 29 maj 2009 11:52 przez dobry)

Odp: Odp:

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
Glumanda napisał(a):

18 kwi 2009, 20 : 08 Pączki Glumandy kiwi online

1 pkt
18 kwi 2009, 20 : 08 Ciasto drozdzowe ..jak bukiet roz kiwi online

1 pkt
18 kwi 2009, 20 : 08 Tort Tutti Frutti kiwi online

1 pkt
18 kwi 2009, 20 : 08 Ciasto na zajaczka lub baranka kiwi online

1 pkt
18 kwi 2009, 20 : 07 Pierozki ze szpinakiem i serkiem ricotta kiwi online

1 pkt

Msewko droga, nie jestes sama
Rowniez i ja dawno zrezygnowalam juz z kubkow i wszelkich nagrod.
Zgadzam sie z Toba rowniez, ze zanim przebrnie sie tu przez gore przepisow, szukajac czegos konkretnego to duzo czasu uplywa. Jesli nie masz konkretnej osoby, z ktorej przepisow chcesz skorzystac to nieraz lepiej otworzyc w domu stara wysluzona ksiazke kucharska.
Pozdrawiam

Masz całkowitą rację Glumando... bylejakość zagościła na tej stronie. Przez ostatni tydzień oswiedzałam różne strony dotyczące gotowania i stwierdziłam ,że gdyby zrobić rankink na ilość przepisów wstawionych byle jak i nie mających nic współnego ze sztuką gotowania to Gotujmy.pl zajmuje pierwsze miejsce. I faktycznie lepiej otworzyc starą książkę kucharską albo poszukac przepisu na innej stronie niż tu przebijać się przez przepisy typu ,,zalej torebkę herbaty wrzatkiem , dodaj cukru i wypij,,

Odp:

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
18 kwi 2009, 20 : 08 Pączki Glumandy kiwi online

1 pkt
18 kwi 2009, 20 : 08 Ciasto drozdzowe ..jak bukiet roz kiwi online

1 pkt
18 kwi 2009, 20 : 08 Tort Tutti Frutti kiwi online

1 pkt
18 kwi 2009, 20 : 08 Ciasto na zajaczka lub baranka kiwi online

1 pkt
18 kwi 2009, 20 : 07 Pierozki ze szpinakiem i serkiem ricotta kiwi online

1 pkt

Msewko droga, nie jestes sama
Rowniez i ja dawno zrezygnowalam juz z kubkow i wszelkich nagrod.
Zgadzam sie z Toba rowniez, ze zanim przebrnie sie tu przez gore przepisow, szukajac czegos konkretnego to duzo czasu uplywa. Jesli nie masz konkretnej osoby, z ktorej przepisow chcesz skorzystac to nieraz lepiej otworzyc w domu stara wysluzona ksiazke kucharska.
Pozdrawiam

zmieniono 1 raz (ostatnio 29 maj 2009 10:23 przez Glumanda)

Odp: Odp:

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
dobry napisał(a):

Hmm... to ja prosze o liste przepisow tak potraktowanych przez ta jedna osobe.
Moze byc tutaj.

Proszę bardzo podaję ocenione przez Liwi na jedynkę przepisy:
Nalewka z dzikiej róży, Leczo, Ciasto drożdżowe z rabarbarem i kruszonką.

Następnie cztery jedynki od niejakiej Wandy412,która nie dodała żadnego przepisu, w znajomych ma tylko jedną osobę,której też zwróciłam uwagę na pewne nieścisłości w jej przepisach.I dostałam jedynki za :Jajka faszerowane pieczarkami, Nalewka z dzikiej róży,Gulasz wieprzowy i Inna kanapka.

I to nie jest tak,że jestem nieskromna i sądzą,że gotuję wszystko rewelacyjnie.Dodaję mało przepisów,ale wszystkie sprawdzone.I jeżeli ktoś,kto na tej stronie dodaje świetne przepisy ocenia je na 4 i 5 a ktoś inny na 1 ,którego bzdurne przepisy bulwersują większość osób (wystarczy poczytać na forach i w komentarzach przepisów) to chyba coś jest nie tak. Ja nie pragnę żadnych kubeczków ani nagród,jestem tu po to,aby wymieniać pomysły na kulinarne dania z innymi,ale żeby czasami znaleźć dobry przepis muszę przebrnąć przez kilka stron wynalazków osoby,która się chyba nigdy w życiu nie skalała ugotowaniem czegokolwiek.
Jeśli nie mam racji to proszę żeby inni użytkownicy mi to napisali a ja zamilknę i nie będę więcej na ten temat zabierać głosu.Pozdrawiam i dodaję,że jątrzenie na tej stronie nie jest moim celem.

Odpowiedz na/ edytuj Mam dosc glupich przepisow