moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

Obserwuj wątek

Odp: Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
cremebrule napisał(a):

chef, no lapiemy, lapiemy o co chodzi, tylko zobacz ile ta bogata wewnetrznie musi miec w sobie wysokiej samooceny zeby zniesc to jak ten jej madry facet za tymi szczuplymi sie oglada.... zycie nie je latwe... a wysoka samoocena to niestety towar deficytowy w tych czasach...
angielki za to maja wszystko w d.... i sa grube ze hej



To prawda bardzo trudno jest znaleźć faceta będąc grubą zawsze się słyszy jeden tekst"jesteś super ale nie w moim typie" i to dotyczy grubych i brzydkich zanim ktoś pozna że jesteś kochana,miła,dobra,życzliwa czuła i opiekuńcza to skreśla Cię a początku więc bajki że facet patrzy na charakter to bzdura a fakt jest taki że z brzydkimi i grubymi są jacyś wypaczeńcy których żadna nie chciała i z braku laku wziął co było w drugą stronę też to działa

Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
no tez fakt...

Odp: Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
cremebrule napisał(a):

chef, no lapiemy, lapiemy o co chodzi, tylko zobacz ile ta bogata wewnetrznie musi miec w sobie wysokiej samooceny zeby zniesc to jak ten jej madry facet za tymi szczuplymi sie oglada.... zycie nie je latwe... a wysoka samoocena to niestety towar deficytowy w tych czasach...
angielki za to maja wszystko w d.... i sa grube ze hej

wiem.. i proste jak pęczek drutu...hihi

Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
chef, no lapiemy, lapiemy o co chodzi, tylko zobacz ile ta bogata wewnetrznie musi miec w sobie wysokiej samooceny zeby zniesc to jak ten jej madry facet za tymi szczuplymi sie oglada.... zycie nie je latwe... a wysoka samoocena to niestety towar deficytowy w tych czasach...
angielki za to maja wszystko w d.... i sa grube ze hej

Odp: Odp: Odp: Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
annajot napisał(a):

chef napisał(a):

cremebrule napisał(a):

tak, kazdy facet lubi doszukac sie piekna wewnetrznego kobiety, to tak jakby na to zapracowal, a takie oczywiste piekno zewnetrzne, to nic... he he he

pisałem "każdy mądry"


to bardzo malo musi byc tych madrych
nie ukrywajmy, ze na wyglad wszyscy faceci zwracaja uwage... (wg mnie 60% uwagi facet zwraca na wyglad, a jakies 40% albo i mniej na charakter)

zwracanie uwagi a bycie z kimś to zupełnie różne sprawy
to trochę tak jak facet szczęśliwy z posiadania swojego volvo i tak na ulicy obejrzy się za ferrari...

Odp: Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
mediana napisał(a):

to 49-50 to na wzrost 168-170 ja mam 170 i niestety byłam zawsze w grupie na roku najcięższą przy wadze 63 kg

mediana, ale dobrze wazysz, a te kolezanki to w niektorych panstwach, jak np. Hiszpania bylyby intensywnie leczone
50/170 to chyba poczatki anoreksji

Odp: Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
wow ja mam 167, na studiach uroslam z 58 do 63kg, ale u mnie chyba takiej presji nie bylo bo nawet nie pamietam, ale chyba nie bylam najgrubsza... ale w ogole nie wiem ile dziewczyny wazyly, jakos inne tematy byly...

Odp: Odp: Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
chef napisał(a):

cremebrule napisał(a):

tak, kazdy facet lubi doszukac sie piekna wewnetrznego kobiety, to tak jakby na to zapracowal, a takie oczywiste piekno zewnetrzne, to nic... he he he

pisałem "każdy mądry"


to bardzo malo musi byc tych madrych
nie ukrywajmy, ze na wyglad wszyscy faceci zwracaja uwage... (wg mnie 60% uwagi facet zwraca na wyglad, a jakies 40% albo i mniej na charakter)

Odp: Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
cremebrule napisał(a):

tak, kazdy facet lubi doszukac sie piekna wewnetrznego kobiety, to tak jakby na to zapracowal, a takie oczywiste piekno zewnetrzne, to nic... he he he

pisałem "każdy mądry"

Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
to 49-50 to na wzrost 168-170 ja mam 170 i niestety byłam zawsze w grupie na roku najcięższą przy wadze 63 kg

Odpowiedz na/ edytuj moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"