moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

Obserwuj wątek

Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
"kocham Cię ale umyj naczynia...." dobre

Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
BRAWO praca praca praca przez miłość jeśli ludzie się kochają akceptują swoje nawyki,codzienną obecność i codziennie w pracy o sobie myślą lub tęsknią jak się budzą a przy okazji troszczą się i opiekują sobą to to jest miłość a nie jakieś tam wzdychanie i mówienie "kocham Cię ale umyj naczynia...."

Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
Ja sie nie zgodze, choc jak zwal tak zwal, moim zdaniem nad zwiazkiem trzeba nieustannie pracowac, bo przyzwyczajenie moze nie jest zle ale rutyna tak, zaraz mi chef powie ze za mloda jestem zeby o tym pisac, ale jestem w stalym zwiazku 8 lat, wiec juz wiecej niz ta milosc z artykulu... i zakochuje co rok od nowa w tym samym facecie, i wiem ze wynika to z tego ze obydwoje chcemy aby tak bylo, i wsrod problemow i pracy zawsze trzeba znalezc czas i ochote zeby zajac sie naszym zwiazkiem, to jest dla mnie tajemnica rzeczy... a takie wyliczanie ile leat trwa milosc jest bez sensu, bo potrzebna bylaby bardzo scisla definicja tejze..

Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
Jakis czas temu w internecie byl artykul o tym, ze milosc w wiekszosci przypadkow (albo we wszystkich?) trwa jedynie jakies 3 do 5 lat. Pozniejsze partnerstwo staje sie juz razej kwestia przyzwyczajenia. Co o tym myslicie?

Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
znajomy praktykuje czy tylko werbalnie tak błyszczy?

Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
znajomy powiada że kobietę tzreba trzymać krótko.......... rok albo dwa...

Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

grunt to się nie przyzwyczajać

Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
moze gremium romantycznych Pań mnie zbeszta, ale troszke znajduje ten stan jak na haju i mysle, ze jest piekny i rownie pieknie, ze czlowiek odrobine wraca pozniej do normy ;p

Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
dziwne jak potoczył się temat ... "dobry" ma rację na to jak patrzymy na kobietę składa się wiele elementów ... a ich relacje procentowe zmieniają sie wprost proporcjonalnie do czasu danej znajomości ...i stąd tyle rozwodów ...ale powiedzcie mi czy nie chciałybyście zakochiwać się częściej (raz do roku choćby) i całe życie przeżywać w uniesieniu milosnej ekstazy...hę

Odp: Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
mediana napisał(a):

hehehe Dobry życie (ale oki nie będę wypowiadać radykalnych poglądów bo mnie nie będziecie lubić )


dawaj, dawaj, nie chodzi o to zebysmy cie lubili tylko zeby byla ciekawa dyskusja

Odpowiedz na/ edytuj moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"