Nietypowe nalewki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Nietypowe nalewki

Irena1234
  • Irena1234

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ogólnie fajne nalewki znajdziecie na www.winezja.pl , gdyby komuś nie chciało się robić samemu w domu

Odp: Odp: Odp: Nietypowe nalewki

mocsłodkości
Takiej nalewki z herbaty nie piłam. Co prawda nie znoszę zielonej herbaty. Jakoś mi nie smakuje. Jak dla mnie za gorzka. A co z tą nalewką było nie tak?

Odp: Odp: Nietypowe nalewki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
majecka napisał(a):

kiedyś piłam z herbaty zielonej, była straszna teraz zrobiłam z bursztynu ale piję się ją po kilka kropli wiec w sumie ciężko powiedzieć czy dobra


Czemu straszna ? Taka niedobra czy taka powalająca? A co do nalewki z bursztynu to jest dobra na przeziębienie Mam masę bursztynów ( ponad litrowy słoik) ale szkoda mi ich na nalewkę  

Odp: Nietypowe nalewki

majecka
  • majecka

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
kiedyś piłam z herbaty zielonej, była straszna teraz zrobiłam z bursztynu ale piję się ją po kilka kropli wiec w sumie ciężko powiedzieć czy dobra

Odp: Nietypowe nalewki

fitAga
  • fitAga

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam nalewkę ewentualnie wino z czarnego bzu. te małe czarne owoce zawierają sporo witaminy ce, a dodatkowo dobrze wpływają na układ krwionośny. Trzeba tylko pamiętać, żeby nie przesadzić z takim trunkiem.

Odp: Odp: Odp: Nietypowe nalewki

mocsłodkości
baraninka napisał(a):

korol napisał(a):

U mnie najczęściej robi się nalewkę na bazie pestek z jabłek. Jest pyszna.


Pierwsze słyszę o takiej! Ma smak jabłek?


Ja bym się bała pić taką nalewkę Chyba jednak jest zwolennikiem owocowych nalewek

Odp: Odp: Nietypowe nalewki

baraninka
  • baraninka

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
korol napisał(a):

U mnie najczęściej robi się nalewkę na bazie pestek z jabłek. Jest pyszna.


Pierwsze słyszę o takiej! Ma smak jabłek?

Odp: Nietypowe nalewki

KaapVino_pl
Przyznam, że niektóre z podanych propozycji są naprawdę ciekawe, jak chociażby wspominana piernikówka czy nalewka miodowa, możesz wstawić przepis? Na pewno przyda się to wielu osobom na forum.

Odp: Nietypowe nalewki

Zuzia85
  • Zuzia85

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam, ja robiłam dotychczas tylko jedną nalewkę, miodówkę

Odp: Odp: Nietypowe nalewki

ciasteczka
korol napisał(a):

U mnie najczęściej robi się nalewkę na bazie pestek z jabłek. Jest pyszna.


Z pestek jabłek? Ile takich pestek trzeba zebrać żeby nalewkę zrobić? Toż to strasznie długo musi trwać. A co ze związkami szkodliwymi, które znajdują się w takich pestkach?

Odpowiedz na/ edytuj Nietypowe nalewki