Nietypowe nalewki

Obserwuj wątek

Odp: Nietypowe nalewki

Ja w tym roku próbowałam dereniówki, pierwszy raz w życiu... moc mnie wystraszyła ale smak... niebo w gębie. Niestety ja jestem "jedynie" testerem smaku, nie przyrządzam takich rzeczy...

Odp: Nietypowe nalewki

WinoToskanii_pl
A możesz napisać z czego dokładnie robicie tarninówkę? Bo szczerze mówiąc to oprócz wina włoskiego,rzadko kiedy udaje mi się wypić takie regionalne nalewki domowej roboty,więc zdradź szczegóły

Odp: Nietypowe nalewki

marchevva
  • marchevva

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja lubię tarninówkę i pigwówkę

Odp: Nietypowe nalewki

hrytacka
  • hrytacka

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak dla mnie cudowna jest nalewka z mandarynek, polecam każdemu

Odp: Nietypowe nalewki

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej! Ktoś z Was pisał o miętówce, czy moglibyście podać jakiś sprawdzony przepis? Słyszałam , że jest bardzo dobra. Jeśli chodzi o nietypowe nalewki ja pisałam z agawy z dodatkiem miodu - smakowała super!

Odp: Nietypowe nalewki

olaprz1234
Gruszkówka mmm, pychotka i fajnie się tym upija . Polecam!

Odp: Nietypowe nalewki

henioW
  • henioW

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Bardzo dobra nalewka. Piłem ostatnio taką – czuć było przede wszystkim smak, ale i moc.

Odp: Nietypowe nalewki

miskawkuchni
ja polecam mandarynkówkę ze świeżych owoców, niecodzienny smak dodają jej goździki

http://miskawkuchni.blogspot.com/2015/01/napoj-mocy-czyli-nalewka-mandarynkowa.html

Odp: Nietypowe nalewki

WinaImport_pl
A mozęsz napisać więcej szczegółów odnośnie tej nalewki żmijówki,na czym dokładnie polega przepis? Bo szczerze mówiąc to brzmi dosyć przerażająco,czekam na szczegóły

Odp: Odp: Nietypowe nalewki

mala-madzia
Hmmm z rabarbaru może być naprawdę ciekawa
Jakieś dwa miesiące temu wraz z chłopakiem postanowiliśmy spróbować zrobić naleweczkę z pomarańczy jeszcze troszkę musi odstać, ale zapowiada się dobrze
w zeszłym roku zrobiliśmy wiśniową i porzeczkową i wszyscy znajomi do tej pory się nimi zachwycają Gdy tylko brzoskwinie będą łatwiej dostępne to planujemy też je wykorzystać i chyba też rabarbar



PS. Witam wszystkich po miesięcznej przerwie

Odpowiedz na/ edytuj Nietypowe nalewki