Oceny od nieznajomych

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Oceny od nieznajomych

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
madzik323 napisał(a):

Witam
Jestem tutaj od niedawna ,dlatego pozdrowienia dla wszystkich
Co do komentowania, to na jednym z portali otrzymałam kiedyś komentarz " Mój pies lepiej rzyga" Dotyczył on przepisu na Curry, wierzcie mi przykro mi sie zrobilo choć może nie jestem wytrawną kucharką. Droga zewo nie wiem jak można ocenic przepis na 1 tym bardziej sernik szkoda że są tacy użytkownicy którzy chyba zazdroszczą tym którzy potrafią więcej

Ja się tą 1 nie przejmuję, bo wiem że sernik jest smaczny. Podejrzewam, że te 1 stawia osoba znana nam z Gotujmy, ale nie ma odwagi napisać lub wystawić komentarza wprost. Myślę, że to rodzaj jakiejś zemsty przez tego " gościa ". Jeżeli ktoś ma coś do powiedzenia lub napisania to powinien to zrobić otwarcie. A tak taka osoba jest dla mnie tchórzem.

Odp: Odp: Oceny od nieznajomych

madzik323
  • madzik323

  • Posty: 17
  • Przepisy: 576
  • Artykuły: 1
Witam
Jestem tutaj od niedawna ,dlatego pozdrowienia dla wszystkich
Co do komentowania, to na jednym z portali otrzymałam kiedyś komentarz " Mój pies lepiej rzyga" Dotyczył on przepisu na Curry, wierzcie mi przykro mi sie zrobilo choć może nie jestem wytrawną kucharką. Droga zewo nie wiem jak można ocenic przepis na 1 tym bardziej sernik szkoda że są tacy użytkownicy którzy chyba zazdroszczą tym którzy potrafią więcej

Odp: Oceny od nieznajomych

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
No to dziewczynki witam w klubie. Gość moje dwa serniki ocenił na 1. I mam przypuszczenia kto to jest, ale to tylko przypuszczenia.
I moim zdaniem osoby nie zarejestrowane na Gotujmy nie powinny mieć możliwości ani wystawiania ocen, ani komentowania.

zmieniono 1 raz (ostatnio 14 kwi 2013 00:10 przez zewa)

Odp: Oceny od nieznajomych

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
U mnie jeszcze na dokładkę zmiana moich zdjęć profilowych, ale co tam , jeśli to komuś sprawia przyjemność to niech sobie zmienia, aż mu się znudzi

Odp: Odp: Odp: Oceny od nieznajomych

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
edytaha napisał(a):

Netka napisał(a):

I ja też mam , nie przejmujmy się tymi "gośćmi" , nie warto

Czuję Netko, że ci "goście", to osoby dobrze tu znane, nie chcące oceniać pod swoim nickiem :/

Też tak myślę

Odp: Odp: Oceny od nieznajomych

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Netka napisał(a):

I ja też mam , nie przejmujmy się tymi "gośćmi" , nie warto

Czuję Netko, że ci "goście", to osoby dobrze tu znane, nie chcące oceniać pod swoim nickiem :/

Odp: Oceny od nieznajomych

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
I ja też mam , nie przejmujmy się tymi "gośćmi" , nie warto

Odp: Oceny od nieznajomych

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31

Odp: Oceny od nieznajomych

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
2milutka napisał(a):

Weszłam dzisiaj na oceny innych osób i co widzę że dostałam niskie oceny przepisów od "gość" nie wiedziałam ze można oceniać nie będąc zalogowanym.Ta funkcja powinna zostać zablokowana! by osoby anonimowe nie mogły oceniać ,a może to ktoś z dobrze znanych osób a nie ma odwagi pod własnym nickiem,brrr!

Agatko, ja tez miałam kilku "gości:, którzy pozostawili po sobie niskie oceny

Oceny od nieznajomych

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Weszłam dzisiaj na oceny innych osób i co widzę że dostałam niskie oceny przepisów od "gość" nie wiedziałam ze można oceniać nie będąc zalogowanym.Ta funkcja powinna zostać zablokowana! by osoby anonimowe nie mogły oceniać ,a może to ktoś z dobrze znanych osób a nie ma odwagi pod własnym nickiem,brrr!

Odpowiedz na/ edytuj Oceny od nieznajomych