Oceny od nieznajomych

Obserwuj wątek

Odp: Oceny od nieznajomych

Magdalenaa
Problem, dotyczący systemowego przyznawania ocen już został zgłoszony do naszego działu technicznego. Niedługo wszystko powinno wrócić do normy. Przepraszamy za zamieszanie i za wszystkie niedogodności, które wniknęły z tej sytuacji.

Dla jasności, chcę potwierdzić, że nasze Moderatorki nie są w żaden sposób odpowiedzialne za przyznawanie ocen przepisom.
Ze strony redakcji przepraszam Was dziewczyny, że musiałyście zmierzyć się z tą nieprzyjemną sytuacją.

Odp: Oceny od nieznajomych

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
A ja uważam, że oceny powinny być zniesione. Przecież one i tak nic nowego nam nie wnoszą, dla mnie np. ważne są komentarze zarówno pozytywne , jak i również negatywne /bo zawsze coś można ulepszyć kierując się nimi/. Pozdrawiam wszystkich "poszkodowanych" przez system /ale zrobił psikusa/.

Odp: Oceny od nieznajomych

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Ja osobiście nie mam pretensji za te tróje i napisałam komentarz dlatego, że wydało mi się to dziwne, że każdy został tak nisko oceniony. Napisałam to przed dodaniem mojego przepisu po ujrzeniu, ze każdy tak ma. I w życiu do głowy by mi nie przyszło aby krytykować Was dziewczyny ( moderatorki ) tym bardziej, że nie jesteście winne i to nie w Waszym stylu ( tak niskie ocenianie ). Osoby, które mszczą się na Was za zaistniałą sytuację powinny się wstydzić.

Odp: Odp: Oceny od nieznajomych

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
2milutka napisał(a):

Też mi się wydaje to podejrzane...ale nie ma się co stresować pewnie system robi psikusy,na pewno da się naprawić...Miłego dnia!

misia nie przejmuj się...


Staram się, ale taka "niespodzianka" mnie zaskoczyła. I nie powiem, żeby mi z nią było dobrze.

Odp: Odp: Odp: Oceny od nieznajomych

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
zbysiowa napisał(a):

U mnie, teraz sprawdziłam, zaczęły się samoistne oceny od 27 cze 2014 23:32,

Wychodzi na to że wszystkie moderowane przeze mnie przepisy, wychodziły z ocenami.
Czekamy na wyjaśnienia ,mam nadzieję że większość czyta ten wątek

Babciagramolka napisał(a):

O rany - ja wczoraj sprawdzałam kto mnie oceniał ( wyszło , ze sama sobie postawiłam 3 ) , ale teraz zerknęłam w profil i mnie zatkało . Wychodzi że od 3 czy 4 dni naklikałam chyba wszystkim których przepisy wstawiałam niskie oceny .

Kochani
Musicie mi uwieżyć na słowo . Bardzo rzadko oceniam przepisy i to tylko wtedy gdy mi jakiś przepis wyjątkowo się spodoba , co jak się domyślacie skutkuje wysokimi ocenami.Ostatnio mało siedzę na stronie więc i nie stawiałam na pewno żadnych ocen.

Wściekła jestem stasznie bo wychodzi na to , że nic nie robiąc sprawiłam wielu osobom przykrość . W każdym razie pewnie takie odnieśli wrażenia.


Grażynko niestety nie wszyscy. Zaczynam zbierać żniwo tej systemowej pomyłki. Osoby, którym system przyznał w moim imieniu niskie oceny teraz mi się odpłacają tym samym. I choć wiem, że oceny nic nie znaczą to jednak jest to bardzo przykra "niespodzianka". A ja się zastanawiałam za co 3 gwiazdki dostałam. Teraz już wiem :/

Odp: Odp: Oceny od nieznajomych

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
rzelkazag napisał(a):

Misia no właśnie ja mam od Ciebie ale mi to jakoś wcale nie przeszkadza Tym bardziej, że to system robi psikusa a nie Ty



Możesz być pewna na 100%, że nie dałabym Ci innej oceny niż 5

To samo dotyczy pozostałych użytkowników, którym z mojego konta dano tak niskie i niesprawiedliwe oceny.

Odp: Odp: Oceny od nieznajomych

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
U mnie, teraz sprawdziłam, zaczęły się samoistne oceny od 27 cze 2014 23:32,

Wychodzi na to że wszystkie moderowane przeze mnie przepisy, wychodziły z ocenami.
Czekamy na wyjaśnienia ,mam nadzieję że większość czyta ten wątek

Babciagramolka napisał(a):

O rany - ja wczoraj sprawdzałam kto mnie oceniał ( wyszło , ze sama sobie postawiłam 3 ) , ale teraz zerknęłam w profil i mnie zatkało . Wychodzi że od 3 czy 4 dni naklikałam chyba wszystkim których przepisy wstawiałam niskie oceny .

Kochani
Musicie mi uwieżyć na słowo . Bardzo rzadko oceniam przepisy i to tylko wtedy gdy mi jakiś przepis wyjątkowo się spodoba , co jak się domyślacie skutkuje wysokimi ocenami.Ostatnio mało siedzę na stronie więc i nie stawiałam na pewno żadnych ocen.

Wściekła jestem stasznie bo wychodzi na to , że nic nie robiąc sprawiłam wielu osobom przykrość . W każdym razie pewnie takie odnieśli wrażenia.

Odp: Oceny od nieznajomych

Babciagramolka
O rany - ja wczoraj sprawdzałam kto mnie oceniał ( wyszło , ze sama sobie postawiłam 3 ) , ale teraz zerknęłam w profil i mnie zatkało . Wychodzi że od 3 czy 4 dni naklikałam chyba wszystkim których przepisy wstawiałam niskie oceny .

Kochani
Musicie mi uwieżyć na słowo . Bardzo rzadko oceniam przepisy i to tylko wtedy gdy mi jakiś przepis wyjątkowo się spodoba , co jak się domyślacie skutkuje wysokimi ocenami.Ostatnio mało siedzę na stronie więc i nie stawiałam na pewno żadnych ocen.

Wściekła jestem stasznie bo wychodzi na to , że nic nie robiąc sprawiłam wielu osobom przykrość . W każdym razie pewnie takie odnieśli wrażenia.

Odp: Oceny od nieznajomych

rzelkazag
  • rzelkazag

  • Posty: 9
  • Przepisy: 379
  • Artykuły: 0
Misia no właśnie ja mam od Ciebie ale mi to jakoś wcale nie przeszkadza Tym bardziej, że to system robi psikusa a nie Ty

Odp: Odp: Oceny od nieznajomych

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Kochani, sprawę zgłosiłam już wczoraj. W poniedziałek zostanie wyjaśniona. To system ocenia, musiał wystąpić jakiś błąd Troszeczkę cierpliwości, wszystko się wyjaśni

Odpowiedz na/ edytuj Oceny od nieznajomych