Oceny od nieznajomych

Obserwuj wątek

Odp: Oceny od nieznajomych

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Też mi się wydaje to podejrzane...ale nie ma się co stresować pewnie system robi psikusy,na pewno da się naprawić...Miłego dnia!

misia nie przejmuj się...

Odp: Oceny od nieznajomych

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Już wiem czemu tak jest.

W poniedziałek zostanie to naprawione.

Mam nadzieję, że ktoś napisze na forum czemu zaistniała taka sytuacja i stanie w naszej obronie, bo to co się stało jest bardzo dziwne i nie powiem jak się czuję.

Odp: Oceny od nieznajomych

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Wiecie co. To sam system robi. Właśnie weszłam na swój profil w zakładkę oceny i aż mi szczęka opadła. jakimś cudem oceniłam przepisy choć tego nie zrobiłam.

Przepraszam za to choć pojęcia nie mam jakim cudem się to stało.

Zgłaszam problem bo niewątpliwie jest to poważny problem.

Ale jestem wściekła. Masakra.

Odp: Oceny od nieznajomych

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
A od której z nas są to oceny? Ja przyznaję się bez bicia nie dałam nikomu innej oceny niż 5.

Ocenę 3 dostałam od jakiejś użytkowniczki. Czemu nie wiem.

Odp: Oceny od nieznajomych

rzelkazag
  • rzelkazag

  • Posty: 9
  • Przepisy: 379
  • Artykuły: 0
Ja dostałam wczoraj niziutką ocenę do twarożku, właśnie od moderatora Ale jakoś mi to "loto"

Odp: Oceny od nieznajomych

Babciagramolka
Coś chyba jest z systemem bo z ciekawości sprawdziłam czy mnie ktoś nie ocenił i co widzę dzisiejsza surówka z marchewki ma kilka ocen 1, 2, czy od różnych osób w tym wychodzi na to że sama siebie nisko oceniłam. Ale numer - tego jeszcze nie było . Chyba jednak po namyśle doszłam do wniosku , ze trzeba coś w smaku poprawić

W każdym razie zapewniam , że Moderator , a dziś po południu moderuję ja niczego nie ocenia . Czy to dopiero dziś się pojawiło czy wcześniej już tak było ?

Odp: Oceny od nieznajomych

Konczi
  • Konczi

  • Posty: 80
  • Przepisy: 1780
  • Artykuły: 135
Hmmm ... widzę te oceny przepisów i również wiem że to moderator ale ciekawe czym się kieruje Dla mnie większość przepisów z 3 jest na 5 dobrze że ta ocena nie ma znaczenia ))

Odp: Oceny od nieznajomych

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Dawno mnie tu nie było i widzę zmiany ze przepisy ocenia moderator przed dodaniem .Trochę to chyba nie w porządku jest .

Odp: Oceny od nieznajomych

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Albo błąd systemu.

Odp: Odp: Odp: Oceny od nieznajomych

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Gracer napisał(a):

zewa napisał(a):

Jak widzę pojawił się jakiś ekspert i ocenia przepisy jak leci na 2 - 3 gwiazdki. Trochę to śmieszne bo część przepisów nie zasługuje na tak niską ocenę. czyżby ktoś robił to złośliwie ? Ocena nic nie wnosi ale to jakoś nieładnie tak nieuczciwie oceniać. Pewnie zaraz u mnie pojawią się jedynki za tę wypowiedź ale trudno przejść obok tego obojętnie.


Przecież można sprawdzić kto dał te gwiazdki, u mnie również są i widzę kto ocena więc śmiem twierdzić że inne osoby od tej samej osoby otrzymały ocenę 2-3

Gdy pisałam ten komentarz nie miałam na myśli siebie a innych użytkowników. Możesz sobie sprawdzić o której napisałam komentarz i przepis. Po prostu wydało mi się to dziwne, że fajne przepisy dostały 2 i 3. Ja dostałam dwa razy 3 i wiem od kogo i absolutnie nie mam pretensji.

Odpowiedz na/ edytuj Oceny od nieznajomych