Automat do pieczenia chleba

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Automat do pieczenia chleba

Jojo
  • Jojo

  • Posty: 207
  • Przepisy: 84
  • Artykuły: 1
msewka napisał(a):

Jojo napisał(a):

No i nie wytrzymalam do soboty Musialam koniecznie wyprobowac nowy nabytek. Wybor padl na chleb ziemniaczany - na poczatek z gotowej mieszanki . Wspaniala sprawa ! Jestem bardzo zadowolona i rodzinka tez pod wrazeniem . Wszystko robi sie samo a efekt bardzo smaczny

Ja miałam poczekać z pieczeniem aż pójdę na swoje, ale chyba spróbuję w ten weekend.


Tak to juz jest z ta cierpliwoscia.. Ja nie planowalam jeszcze w tym roku automatu , dopiero po przeprowadzce .

Odp: Odp: Automat do pieczenia chleba

Jojo
  • Jojo

  • Posty: 207
  • Przepisy: 84
  • Artykuły: 1
misia53 napisał(a):

Oj , dziewczyny Tak namieszałyście mi w głowie ,że jutro popatrzę za tym automatem i czy mój portfelik wytrzyma . Nabrałam wielkiej ochoty na takie wypieki


Misiu naprawde warto. Ja kupilam jeden z tanszych modeli / wazne dla mnie bylo zeby mial timer i nie zuzywal za duzo pradu / i jak pisalam jestem bardzo zadowolona . Jak mi sie znudza prostokatne chlebki to za rada luny - przeloze ciasto do piekarnika

Odp: Automat do pieczenia chleba

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Oj , dziewczyny Tak namieszałyście mi w głowie ,że jutro popatrzę za tym automatem i czy mój portfelik wytrzyma . Nabrałam wielkiej ochoty na takie wypieki

Odp: Odp: Automat do pieczenia chleba

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Jojo napisał(a):

No i nie wytrzymalam do soboty Musialam koniecznie wyprobowac nowy nabytek. Wybor padl na chleb ziemniaczany - na poczatek z gotowej mieszanki . Wspaniala sprawa ! Jestem bardzo zadowolona i rodzinka tez pod wrazeniem . Wszystko robi sie samo a efekt bardzo smaczny

Ja miałam poczekać z pieczeniem aż pójdę na swoje, ale chyba spróbuję w ten weekend.

Odp: Automat do pieczenia chleba

Jojo
  • Jojo

  • Posty: 207
  • Przepisy: 84
  • Artykuły: 1
No i nie wytrzymalam do soboty Musialam koniecznie wyprobowac nowy nabytek. Wybor padl na chleb ziemniaczany - na poczatek z gotowej mieszanki . Wspaniala sprawa ! Jestem bardzo zadowolona i rodzinka tez pod wrazeniem . Wszystko robi sie samo a efekt bardzo smaczny
obrazek obrazek

Odp: Automat do pieczenia chleba

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
Nastepny chlebek z bardzo chrupiaca skorka
obrazek

Odp: Odp: Odp: Automat do pieczenia chleba

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
Evi napisał(a):

luna napisał(a):

Dzisiaj upieklam z przepisu na chalke drozdzowa, chlebek z rodzynkami. Smakuje wspaniale z maselkiem

Super ci wyszla ta chalka..... Zrobils i pieklas ja w automacie ?
Na takie cudo powinnam odkurzyc swoj automat do pieczenia chleba


Evi, automat zrobil ciasto na chalke a pieklam ja w piekarniku, bo zrobilam z podwojnej ilosci

Odp: Odp: Odp: Automat do pieczenia chleba

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
Jojo napisał(a):

luna napisał(a):

Jojo, moja cala rodzinka tez chora. W piatek, tydzien temu bylismy na weselu u siostry meza. Dzieci mialy mozliwosc grania w kregle, a pozniej rozgrzane wybiegaly na zewnatrz. Syn sie rozchorowal, a pozniej nas zarazil. Teraz jestesmy wszyscy kichajacy i kaszlacy. Zycze Twojej i mojej rodzince szybkiej poprawy zdrowia Dzisiaj upieklam z przepisu na chalke drozdzowa, chlebek z rodzynkami. Smakuje wspaniale z maselkiem


Dziekuje Ci za zyczenia. Te ostatnie dni gotowalam same zupki , bo nikt nie mial apetytu ale juz powoli mamy grype za soba .
Moj automat tez juz dostalam ! W sobote na sniadanie - bedzie pierwszy chlebek Tak sie rozszalalam , ze od razu zamowilam elektryczna maszyne do krojenia .. i tak mysle , ze pewnie w tym roku Mikolaj juz do mnie nie zawita

Super Jojo, bedziemy sie wymienac przepisami na pieczywo

Odp: Odp: Automat do pieczenia chleba

Evi
  • Evi

  • Posty: 246
  • Przepisy: 38
  • Artykuły: 0
luna napisał(a):

Dzisiaj upieklam z przepisu na chalke drozdzowa, chlebek z rodzynkami. Smakuje wspaniale z maselkiem

Super ci wyszla ta chalka..... Zrobils i pieklas ja w automacie ?
Na takie cudo powinnam odkurzyc swoj automat do pieczenia chleba

Odp: Odp: Automat do pieczenia chleba

Jojo
  • Jojo

  • Posty: 207
  • Przepisy: 84
  • Artykuły: 1
luna napisał(a):

Jojo, moja cala rodzinka tez chora. W piatek, tydzien temu bylismy na weselu u siostry meza. Dzieci mialy mozliwosc grania w kregle, a pozniej rozgrzane wybiegaly na zewnatrz. Syn sie rozchorowal, a pozniej nas zarazil. Teraz jestesmy wszyscy kichajacy i kaszlacy. Zycze Twojej i mojej rodzince szybkiej poprawy zdrowia Dzisiaj upieklam z przepisu na chalke drozdzowa, chlebek z rodzynkami. Smakuje wspaniale z maselkiem


Dziekuje Ci za zyczenia. Te ostatnie dni gotowalam same zupki , bo nikt nie mial apetytu ale juz powoli mamy grype za soba .
Moj automat tez juz dostalam ! W sobote na sniadanie - bedzie pierwszy chlebek Tak sie rozszalalam , ze od razu zamowilam elektryczna maszyne do krojenia .. i tak mysle , ze pewnie w tym roku Mikolaj juz do mnie nie zawita
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Automat do pieczenia chleba