Chciałbym się odchudzić...

Obserwuj wątek

Odp: Chciałbym się odchudzić...

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
od tygodnia jadam kolację o godz. 17 i potem już post. Dużo wody...wody...wody i zielonej herbaty. Czuję się lepiej, chociaż wieczorami jest ciężko. Ale wiem, że to nie mój organizm domaga się przekąsek tylko psychika i muszę z nią walczyć. Pozdrawiam!
obrazek

Odp: Chciałbym się odchudzić...

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Ehh ja proponuje duzo ruchu, najlepiej cwiczenia, wystarczy 15 min dziennie, zmienic diete na lekkostrawna, unikac smazonego i slodyczy. Pic duzo zielonej i czerwonej herbaty oraz najwiecej jak sie da wody mineralnej, najlepiej z wycisnietym sokiem z cytryny. Na czczo najlepiej wypic szklanke wody. Kolacje zjesc najpozniej o 17. A i jak najwiecej blonnika, ograniczac miecho, a jesli juz to koniecznie z warzywami. Nie popijac po posilkach, najlepiej wypic szklane przed...Ananas i grejpfruit - magiczne owoce przyspieszajace odchodzanie. W skorocie. Na mnie zawsze dzialal okres sesyjny, duzo nauki i waga w dol!

Odp: Chciałbym się odchudzić...

Marzena.M.Siek
Ja tez bym chciała zrzucić z siebie około 7 kg. Po ciąży mi zostało...

Odp: Chciałbym się odchudzić...

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
ja też tak bym chciała!

Odp: Odp: Chciałbym się odchudzić...

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Już porad nie potrzebuję od 2 stycznia odchudziłem się 18 kg (do wczoraj) za tydzień zawieszam dietę a potem jeszcze 10 kg
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Chciałbym się odchudzić...

Spenserek
  • Spenserek

  • Posty: 9
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 1
Racjonalne żywienie to przede wszystkim żywienie zdrowe i mało obfite! można jesć normalnie wszystko z pewnymi zasadami! to znaczy starać sie jeść bogato blonnikowo i bogatobiałkowo ale przy tym wypijać przynajmniej 3 litry wody... i nie przesadzac z blonnikiem! nie trzeba suplementów diety tylko normalne codzienne potrawy. Przede wszystkim nie jesc pieczywa bialego tylko pelno ziarniste, nie jesc ziemniakow a jeść grube kasze, zamiast bialego ryżu zjeść brądzowy ryż! Oczywiście starac sie o stalytch godzinach jesc a nie kiedy ma sie ochote ja w tydzien schudlam 2kg Tylko jak każda dieta czy to tabletki odchudzajace wymagaja wysilku i tu oczywiscie nie ma zmiłuj sie trzeba poswiecić chociaż 30min na te ćwiczenia powinno sie cwiczyc ponad 40min bo po tym czasie zaczyna spalać sie tkanka tłuszczowa! Najpierw węglowodany a pozniej tłuszcz! można ustalic taka diete i zareczam mi to pomaga! nawet na jakies slodkie sobie pozwalam od czasu do czasu! Nie mowie ze kazdemu to pomoże bo kazdy organizm inaczej reaguje na pokarm i inny ma metabolizm ale warto sprobowac Pozdrawiam i prosze pisac jesli sa pytania

Odp: Chciałbym się odchudzić...

mrt76
  • mrt76

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam Panie i Panów(chyba)
Jak większość facetów nie jestem jakimś specjalnym zwolennikiem odchudzania ale niestety zdrowie sprawiło mi psikusa i muszę być na ścisłej diecie do zabiegu wycięcia woreczka żółciowego i zapewne po nim Drogie Panie... CO JEŚĆ? Czytałem o gotowaniu na parze - mam taki garnek - ale znalezienie jakichś przepisów graniczy z cudem jeśli Ktoś znalazł się w podobnej sytuacji proszę o pomoc. Jeśli to nieodpowiedni wątek proszę o wyrozumiałość jako, że jestem nowicjuszem na forum
Pozdrawiam

Odp: Chciałbym się odchudzić...

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Zdaję sobie sprawę z tego, że takie patrzenie na siebie w kategoriach katastrofy, gdy się ma 5-6 kilo za dużo jest bez sensu.Ale wiesz to wszystko zależy od punktu widzenia i "siedzenia"Pewnie gdybym była zbyt szczupła inaczej bym na takie problemy reagowała.Bużka.

Odp: Odp: Chciałbym się odchudzić...

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
ptychu napisał(a):

Przyznaję Ci rację i pozdrawiam

Bardzo mnie to cieszy,bo uwierz wiem co mówię.Pozdrawiam Cię

Odp: Chciałbym się odchudzić...

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Przyznaję Ci rację i pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Chciałbym się odchudzić...