Chciałbym się odchudzić...

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Chciałbym się odchudzić...

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
cremebrule napisał(a):

2 halina popieram w zupelnosci, mi kiedys, taka zmiana nawykow zywieniowych pomogla baardzo, ale potem zaszlam, jem okropnie, jestem gruba i pociesza mnie tylko ze juz wiem, ze powrot do takiego sposobu odzywiania pomoze pozdrawiam i powodzenia dla bahusa i dobrego


Dzięki za miłe słowa...już się zmartwiłem, że Cię gdzieś wcięło
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Chciałbym się odchudzić...

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
2 halina popieram w zupelnosci, mi kiedys, taka zmiana nawykow zywieniowych pomogla baardzo, ale potem zaszlam, jem okropnie, jestem gruba i pociesza mnie tylko ze juz wiem, ze powrot do takiego sposobu odzywiania pomoze pozdrawiam i powodzenia dla bahusa i dobrego

Odp: Odp: Odp: Chciałbym się odchudzić...

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
dobry napisał(a):

Bahus napisał(a):

Od dziś zacząłem dietę...zjadłem: 2 serki grani, 1 cielęcą parówkę. 2 łyżki sałatki z zielonych pomidorów i puszkę tuńczyka w sosie własnym, oraz 7 herbat z cytryną (bez cukru) nie czuję głodu...

Bahus, źle wrozy Twojej diecie jak od 000 do 00:45 zjadles juz to co napisales, chyba ze zjadles to dnia poprzedniego ;-)



faktycznie powinienem napisać "wczoraj". Nie zauważyłem, że to było już po dwunastej
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Chciałbym się odchudzić...

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Od dziś zacząłem dietę...zjadłem: 2 serki grani, 1 cielęcą parówkę. 2 łyżki sałatki z zielonych pomidorów i puszkę tuńczyka w sosie własnym, oraz 7 herbat z cytryną (bez cukru) nie czuję głodu...

Bahus, źle wrozy Twojej diecie jak od 000 do 00:45 zjadles juz to co napisales, chyba ze zjadles to dnia poprzedniego ;-)

Odp: Odp: Chciałbym się odchudzić...

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Otrzymałem na priva od 2Haliny dokładne instrukcje jak się odchudzać. Bardzo jej tutaj na forum dziękuję. Tym bardziej, że zrobiła to z własnej nieprzymuszonej woli. Taka postawa jest na naszym serwisie bardzo pożądana. Jeszcze raz dziękuję.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Chciałbym się odchudzić...

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
2halina, rady, ktore dajesz wydaja sie byc bardzo racjonalne, a uwierz mi, znam te sprawy z autospji calkiem niezle
nie robilem postanowien noworocznych, ale jak Cie czytam to zaczynam sie inspirowac...

Odp: Chciałbym się odchudzić...

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Od dziś zacząłem dietę...zjadłem: 2 serki grani, 1 cielęcą parówkę. 2 łyżki sałatki z zielonych pomidorów i puszkę tuńczyka w sosie własnym, oraz 7 herbat z cytryną (bez cukru) nie czuję głodu...
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Chciałbym się odchudzić...

2halina
  • 2halina

  • Posty: 29
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
miedziana napisał(a):

tu chyba zadna dieta nie pomoze to trzeba sie chyba urodzic z taka figura

Nie zgadzam sie z Toba. Moj maz schudl 25 kg w ciagu 14 miesiecy, wlasnie stosujac w.w. przeze mnie zmiany nawykowe odzywiania i nie tylko schudl lecz utrzymal ta wage. Teraz jest szczuply.

Odp: Odp: Odp: Chciałbym się odchudzić...

2halina
  • 2halina

  • Posty: 29
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
Ryba gotowana....fuj, fuj paskudztwo.
Proponuje upieczona w folii aluminiowej w piekarniku z dodatkiem odrobiny oleju i np. pomidorow, papryki, oczywiscie sol i pieprz, sok cytrynowy. Zaraz ma inny smak i mozna zjesc z apetytem a nie z obrzydzeniam.
.

Odp: Odp: Chciałbym się odchudzić...

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
dobry napisał(a):

astra, mozesz rozwinac te mysl?

To przecież proste jeśli chcemy się odchudzić czyli stracić chudość to powinnismy duzo i kalorycznie jeść a jesli chvemy stracić nadwagę to odtłuszczamy się i stosujemy np. glodowki. No ale Ci co chcą starcic kg nie powinni sie logowac na takich stronach bo tu pokusa wielka

Odpowiedz na/ edytuj Chciałbym się odchudzić...