Dieta Protal

Obserwuj wątek

Odp: Dieta Protal

A co z tym Dukanem? Nikt nie chwali się efektami.Czyżby odchudzający się tak wychudli,że siły do pisania potracili?Najbardziej czekam na Pojemsobie.

Odp: Dieta Protal

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Ja tez jestem na dietce protal )
od marca -15 kg i dosyć.. teraz dieta juz praktycznie zakonczona, efekt zamierzony został uzyskany
ale do wielu potraw tak przywyklam ze wcale nie mam zamiaru ich odstawiać..
Zaczelo sie od tego ze kolezanka coś tam wspomniala o tej dietce..
kupilam na allegro jedną ksiązkę .. potem w księgarni drugą z wiekszą iloscią przepisow i razem z corką wzielysmy się w garść..
obie schudlysmy po tyle samo .. czyli po 15 kg ..

Odp: Dieta Protal

Pojemsobie
  • Pojemsobie

  • Posty: 171
  • Przepisy: 33
  • Artykuły: 12
Niecierpliwość, to w diecie tutaj króluje,
waga nie spada, każdy się denerwuje.
Pewnie waga całą winę w sobie posiada,
bo sprawca niewinny, po cichu się objada.
Walnijmy się w piersi, skłońmy się w pokorze,
mamy apetyt, zwalczyć go ktoś pomoże?
Mam ciasteczka i takie słodziutkie rogale
zjem jednego, nie utyję wszak wcale.
Tak się przed sobą sami spowiadamy,
lecz brak silnej woli, to sobie podjadamy.
Potem marudzić pewnie głośno zaczniemy,
że takiej diety, już więcej nie zastosujemy.
A wina jest nasza, tłumaczyć sobie musimy,
jedzmy protalowo a resztę precz odrzucimy.

Odp: Odp: Dieta Protal

caroline1983
Najlepiej wazyc się rano przed sniadaniem ale kazda inna stała pora tez moze byc tak więc piatek o 16 tez.Niekoniecznie nawet chodzi o dokładna godzine co o to zeby to robić stale np. rano lub popołudniu a nie raz rano, innym razem wieczorem a jeszcze innym popołudniu. Tempo chudniecia jest różne u róznych osób. Ogólnie zakłada sie że ze wzgledu na zdrowienie powinno sie chudnać więcej niz 1 kg/tydzień. Zbyt gwałtowne spadki wagi moga osłabic i łatwiej po nich o efekt jojo.

Odp: Dieta Protal

Asiual
  • Asiual

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czyli załużmy co tydzień o 16 w piątek. Dobrze zrozumiałam? Tak też będę robić. A jak wasze wyniki w odchudzaniu. Obserwując innych wage typu ( 10 kg w miesiąc) Jestem zaskoczona. Moje 5 kg w niecały miesiąc jest znikome, ale dieta protal jest cudowna, nigdy nie chodzę głodna, a te dobre samoopoczucie przewyższa te kg. ) Pozdrawiam. I w ogóle szacun dla tego pana co zrzucił te 28 kg. Podziwiam! Czy była by szansa na zdjęcia aktualne i wcześniejsze?

Odp: Odp: Dieta Protal

caroline1983
Asiual napisał(a):

Cześć wszystkim, wychaczyłam dziś ten wątek. Jestem również na diecie protal od 23 dni, schudłam tylko 5 kg. Mimo to jestem wytrwała, jednak chciałam zapytać doświadczonych już osób, co do diety. Czy również mieliście takie nagłe wahania wagi? Ważyłam 65, obecnie 60 (chyba), bo rano wchodząc na wagę widziałam już 59.8 jednak chwile temu 61! Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane? Wczoraj również 59.7 Wagę napewno mam sprawną. Czekam na odpowiedź. Smutna Asia.



Poprostu jak rano wazysz sie np. przed sniadaniem waga cos Ci tam wskaze. Wieczorem bedzie to juz wiecej a o ile to zależy ile zjadłaś i wypiłaś przez cały dzień. To co zjemy i wypijemy też cos wazy (choc tego nie zauwazamy). Mało tego nawet na tydzień przed okresem waga moze wskazać o dobre kilka kilogramów więcej po pod wpływem hormonów organizm zatrzymuje wode.
Najlepiej ważyc sie nie częściej niz co tydzień o tej samej porze bo wtedy widac efekty a codzienne wazenia (a nawet po kilka razy na dzień) to moze Cie szybko doprowadzic do zawału

Odp: Dieta Protal

Asiual
  • Asiual

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Napewno nie zrezygnuję. A za wszystkich którzy chcą schudnąć na tej diecie, bardzo ją polecam i trzymam kciuki! )

Odp: Odp: Dieta Protal

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Asiual napisał(a):

Cześć wszystkim, wychaczyłam dziś ten wątek. Jestem również na diecie protal od 23 dni, schudłam tylko 5 kg. Mimo to jestem wytrwała, jednak chciałam zapytać doświadczonych już osób, co do diety. Czy również mieliście takie nagłe wahania wagi? Ważyłam 65, obecnie 60 (chyba), bo rano wchodząc na wagę widziałam już 59.8 jednak chwile temu 61! Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane? Wczoraj również 59.7 Wagę napewno mam sprawną. Czekam na odpowiedź. Smutna Asia.

Ja 7 tygodni byłam na tej diecie (święta zaważyły ,że przerwałam) i wiem ,,ze tak się dzieje ale to nic złego. Jak tyle wytrwałaś to zgodnie z wcześniej obranym planem idz ko końca . Najgorsze są zawsze początki i żałuję ,że przerwałam ,bo teraz decyzje odkladam z dnia na dzień. Musisz też zgodnie z regułami dojść do końca , bo ja nie zrealizowałam tego , pozwoliłam sobie do woli i już prawie wróciłam do punktu wyjścia. A więc dzialaj jak książka pisze a będziesz napewno zadowolona. Pozdrawiam

Odp: Dieta Protal

Asiual
  • Asiual

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Cześć wszystkim, wychaczyłam dziś ten wątek. Jestem również na diecie protal od 23 dni, schudłam tylko 5 kg. Mimo to jestem wytrwała, jednak chciałam zapytać doświadczonych już osób, co do diety. Czy również mieliście takie nagłe wahania wagi? Ważyłam 65, obecnie 60 (chyba), bo rano wchodząc na wagę widziałam już 59.8 jednak chwile temu 61! Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane? Wczoraj również 59.7 Wagę napewno mam sprawną. Czekam na odpowiedź. Smutna Asia.

Odp: Dieta Protal

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Janku, Janku....chwalisz się sylwetką a gdzie nowe zdjęcie
Obiecałeś dawno temu i co ?
Dieta widać Ci służy skoro tak pięknie rymujesz. Ja też ją chwalę chociaż przerwałam ale wrócę napewno. Pozdrawiam!

zmieniono 1 raz (ostatnio 04 maj 2010 13:14 przez misia53)

Odpowiedz na/ edytuj Dieta Protal